192 zwolenników w Bundestagswahlkreis Fürth
O petycji S'Gärtla MUSS bleiben!!!
Ammerndorf:
Niepubliczne
Bad Windsheim:
Niepubliczne , Alexander Klein, Christian schmitt, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Günther Lunz, Niepubliczne , Martin Stellwag, Niepubliczne , Randy Wolf
Baudenbach:
Niepubliczne , Niepubliczne , Stefan Meinlschmidt
Burgbernheim:
Frank Rosenbusch, Frank Rosenbusch, Niepubliczne
Burghaslach:
Niepubliczne , Marco Matthis, Niepubliczne , Niepubliczne
Cadolzburg:
Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Florian Schmidt, Franz Beinhofer, Holger Geck, Johannes Birke, Niepubliczne , Kopp tanja, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Peter Berthold, Niepubliczne , Niepubliczne
Dachsbach:
Niepubliczne , Michael Eckendörfer
Diespeck:
Heiko Kilian, Niepubliczne , Kristin Keller, Niepubliczne
Dietersheim:
Cornelia Ell
Emskirchen:
Alexander Weber, Andreas Wedel, Ann-Kathrin Uhl, Armin Keitel, Bernd Keppe, Niepubliczne , Florian Schiefer, Joachim Schubert, Jürgen Wedel, Niepubliczne , Niepubliczne , Martina Löwe, Nicolas Rösch, Niepubliczne , Nicole Schubert, Niepubliczne , Thomas Feser, Niepubliczne , Thomas Richter
Ergersheim:
Niepubliczne
Fürth:
Alexander Lager, Niepubliczne , Niepubliczne , Andreas Töpner, Angela voigtländer, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Boris Remscheid, Carmen Akyildiz, Christian Gebicke, Christian Stade, Corinna Hupfer, Daniel Strauß, Dominik Krauß, Franziska Keenan, Gunnar Kordon, Hans Volker Waas, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , James randleman, Jasmin Leinberger, Niepubliczne , Niepubliczne , Johannes Schöpf, Niepubliczne , Niepubliczne , Jürgen Zankl, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Konstanze Ströbel, Kratzer Dominik, Marco Dell Anna, Markus Seifert, Niepubliczne , Nicole Forster, Oliver Herrmann, Niepubliczne , Niepubliczne , Ralf Hansen, Niepubliczne , Niepubliczne , Richard Huber, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Sascha Wenzl, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Stephanie Dzolic, Niepubliczne , Thomas Hikel, Thomas Kugler, thomas Zeitler, Tobias Ebert, Udo Martinz, Uwe Ruppert, Niepubliczne , Viktoria Gebicke, Wild Christian
Gerhardshofen:
Niepubliczne , Andy Schlegel, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne
Großhabersdorf:
Bernd Götz, Niepubliczne , Niepubliczne , Jörg Hutfles, Kathrin Dürschinger, Marcel Sommer, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne
Grosshabersdorf:
Yvonne Rüll
Gutenstetten:
Niepubliczne
Hagenbüchach:
Adrian Strauß
Hemmersheim:
Gerald Herrmann
Illesheim:
Niepubliczne , Patrick Neumeister, Niepubliczne
Ipsheim:
Chantal drzensla, Niepubliczne , David Hanns, Niepubliczne , Marco Schuh, Martin Danner
Langenfeld:
Felix frohna, Florian Popp
Langenzenn:
Niepubliczne , Florian Förster, Hans-Jürgen Bergner, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne
Markt Bibart:
Alexander Demmel, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne
Markt Erlbach:
Anne Bauer, Gerhard Hagen, Marco Hahn, Niepubliczne
Markt Nordheim:
Maik Bruder
Markt Taschendorf:
Daniel Schorr, Niepubliczne
Marktbergel:
Niepubliczne , Nicole Beck, Tim Hornung
Münchsteinach:
Andreas Götz, Mark Oliva, Niepubliczne
Neuhof:
Niepubliczne
Neustadt:
Annika Betz, Dirk Marsing, Doris Deyerling, Eric Bärthlein, Jessica Völler, Jörg Deyerling, Jörg Wilken, Niepubliczne , Matina Kerl, Niepubliczne , Niepubliczne , Petra Hofmann, Possinger Bernd, Reiner Bärthlein, Niepubliczne , Zehelein Stefan
Neustadt a. d. Aisch:
Bernd Menzel
Neustadt an der Aisch:
Niepubliczne
Neustadt/Aisch:
René Dehn
Oberasbach:
Beckenbauer frank, Beyhl Maximilian, Niepubliczne , Niepubliczne , Christian Weigel, Christoph Dürr, David Moldenhauer, Dirk Klein, Faralisch Marcus, Niepubliczne , Junger Martin, Klaus Hörath, Marco Oppermann, Niepubliczne , Markus janocha, Michaela grabner, Niepubliczne , Niepubliczne , Rosita Uebel, Niepubliczne , Siegfried Ulrich, Niepubliczne , Thomas Friedrich
Oberickelsheim:
Niepubliczne
Obermichelbach:
Niepubliczne
Obernzenn:
Matthias Wellhöfer, Niepubliczne
Oberscheinfeld:
Stefan Kleinlein
Puschendorf:
Roland Heller
Roßtal:
Andreas Waldhauser, Andreas Croner, Niepubliczne , Christian Eul, Niepubliczne , Heiko Schneider, Niepubliczne , Niepubliczne
Scheinfeld:
Bianca Hümmer, Fabian Derrer, Florian Spath, Niepubliczne , Horatiu Kocsis, Niepubliczne , Lea Derrer, Marcel Nasca, Markus Göttfert, Niepubliczne , Nina Lems, Sabine Pohli, Niepubliczne , Udo Gräbner
Seukendorf:
Bernd Kress, Christian Zapf, Niepubliczne
Simmershofen:
Christine Herrmann, Uwe Bößendörfer
Stein:
Andreas Eberlein, Benjamin Schulz, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Herbert Rösch, Niepubliczne , Niepubliczne , Klug Udo, Kreil Michael, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Markus Hufer, Niepubliczne , Niepubliczne , Valerio Greco
Sugenheim:
Bertram Bröse
Trautskirchen:
Niepubliczne , Karin kauf, Niepubliczne , Salomon nicole, Stefan Salomon
Tuchenbach:
Niepubliczne , Oliver Jahn, Tom Paske
Uehlfeld:
Andreas Weiler, Jürgen Balzano, Thomas Koehler, Niepubliczne , Niepubliczne , Timo Hein
Uffenheim:
Niepubliczne , Niepubliczne , Martin Kutzner, René Molnar
Veitsbronn:
Niepubliczne , Horst Kolb, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Uwe Müller, Wolfgang Fink
Weigenheim:
Niepubliczne , Florian Zinßer
Wilhelmsdorf:
Blaufelder Marco, Niepubliczne , Thomas Semmelmann
Wilhermsdorf:
Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Melanie Anger, Robert Kemeter, Sabrina Groß, Sven Kadereit
Zirndorf:
Christian Hummel, Christine Henkelmann, Dagmar Süß, Niepubliczne , David pereira, Niepubliczne , Gerhard Seiferth, Hans Josef, Hans Robbie Kurth, Hobelsberger Robert, Jörg Baumgärtel, Marcel Liebetrau, Marco Eichhorn, Niepubliczne , Markus Wilhelm, Niepubliczne , Melanie Prottengeier, Niepubliczne , Sabine Hobelsberger, Niepubliczne , Niepubliczne , Niepubliczne , Stefan Popp, Udo Strößenreuther
(* Te podpisy liczą się do kworum.)