267 ondertekenaars in Bundestagswahlkreis Oberhavel - Havelland II
Naar de petitie Herr Verkehrsminister: Hände weg von meinem Hobby! Petition für den Erhalt des Modellflugs
Bergfelde:
Handgeschreven*, Handgeschreven*
Birkenwerder:
Alexander Klement*, Jan Goder*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Roman Hampel*, Stefan Wiesjahn*, Niet openbaar*
Borgsdorf:
Stefan Landvoigt*
Brieselang:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Andreas Burkhardt*, Bernd Schian*, Christian Schöldgen*, Jürgen Mumm*, Kitschke armin*, Michael Schmidt*, Nick Wrobel*, Thorsten Tobi*, Torben Weineck*
Brieselang OT BREDOW:
Andree Nölte*
Dallgow-Döberitz:
Niet openbaar*, Christian Jancura*, Niet openbaar*, Daniel Kohle*, Niet openbaar*, Johannes Mattmüller*, Kai Franzke*, Niet openbaar*, Thorsten Schönfelder*, Veronika Gohl*
F:
Jenny Bandelow*, Thomas Schwartzkopff*
Falkensee:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Andre Lehmann*, André Raczynski*, André Ziebart*, Niet openbaar*, Annette Lorenz*, Niet openbaar*, Bernd Knigge*, Christian Mielke*, Christian Millberg*, Daniela Zahn*, Detlef Riethus*, Florian Zellmer*, Niet openbaar*, Guido Speer*, Niet openbaar*, Holger Schulz*, Holger Wirtz*, Ingo Schlößer*, Jürgen Pollakowski*, Niet openbaar*, Marco Hämmerlein*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Philipp Hirsch*, Niet openbaar*, Ralf Schönfeld*, Sebastian Bauer*, Niet openbaar*, Stephan Majevicz*, Niet openbaar*, Thomas Weimer *, Thorsten Grundhoff*, Niet openbaar*
Fürstenberg:
Handgeschreven*, Irmgard Werdermann*, Joachim Schwartzkopff*, Regine Schwartzkopff*, Sabrina Schwarzkopf*, Siegfried Bandikow*, Niet openbaar*, Tino Vogler*, Toni Bandikow*, Undine Bandikow*
Glienicke:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Niet openbaar*, Frank Rifczes*, Niet openbaar*, Ingo Krause*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Luc Joanny*, Niet openbaar*, Olaf Bombis*, Niet openbaar*, Sandra Bombis*, Stefan G*, Stefan Zimmermann*, Niet openbaar*
Glienicke Nordbahn:
Niet openbaar*
Glienicke/Nordbahn:
Luc Joanny*
Gransee:
Stephan Griguszies*, Wolfram Krippner*
Hennigsdor:
Niet openbaar*
Hennigsdorf:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Adrian Schlauch*, Georg Kunert*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Karsten Misigaiski *, Katja Rapsch*, Niet openbaar*, Lothar Hüller*, Lutz Herda*, Mario Rapsch*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Hohen Neuendorf:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Eberhard Birka*, Eva Jung*, Felix Große *, Jens Fischer*, Niet openbaar*, Katja Schröder*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Lars Rotermundt*, Lehmann Mario*, Malte Langermann*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Michaela Wiezorek*, Peter Lawrenz*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Sascha Zeuge*, Wolfgang Jung*
Ketzin:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Ronny Kopischke*, Steffen Vogeler*
Kremmen:
Handgeschreven*, Detlef Kleindienst*, Niet openbaar*, Marion Jauernig*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Pierre Lockwald*
Leegebruch:
André Ludwig*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Frank Herrmann^*, Friedhelm Rautenberg*, Hendrik Medrow*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Liebenwalde:
Handgeschreven*, Andre Burgemeister*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Martin Steger*, Mathias Fischer *, Niet openbaar*
Liebenwalde OT Liebenthal:
Bernd Karwinkel*
Löwenberger Land:
Handgeschreven*, Hans-Joachim Zorn*, Ulrich Schaefer*
Löwenberger Land OT Teschendorf:
Hannes Kurth*
Mühlenbeck:
Carsten Haukap*, Michael Kalkofen*, Niet openbaar*
Nauen:
Handgeschreven*, Niet openbaar*, Dirk Furchtbar*, Eduard Lamatsch*, Niet openbaar*, Jürgen Röske*, Niet openbaar*, Mario Machule*, Olliver Steingraf*
Oberkrämer:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Niet openbaar*, Dietmar Kloss*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Jens Muschkalski*, Matthias Holland*, Michael Skrip*, Oliver Rieck*, Oliver Treichel*, Rene Rasenack*
Oranienburg:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Alexandra Neubauer*, Anke Beyer*, Arne Nissen*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Dieter Waskowski*, Dirk Beyer*, Gerhard Frank*, Hartmut Jost*, Heiko Glinski*, Niet openbaar*, Hinz Andreas*, Ireen Diener*, Jochen Habermann*, Jörg Hoppe*, Kai Radegast*, Lutz Theimer*, Marc-Dennan Tensil*, Martin Weidt*, Niet openbaar*, Michael Bruckmann*, Michael Weidt*, Philipp Hoppen*, Ramona Lemke*, René Mertens*, Riccardo Koch*, Sebastian Eck*, Springer Andreas*, Stefan Dietze*, Stephanie Jost *, Sven Siedelberg*, Ursula Diener*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Volkmar Wehnert*
Pessin:
Handgeschreven*
Schildow:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Axel Beier*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Sven Schulz*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Torsten Wanka*
Schönfließ:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*
Schönwalde-Glien:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Emilia Wildgrube*, Niet openbaar*, Mario Wildgrube*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Uwe Heuer*, Uwe Oehler*
Velten:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Bernd Conrad*, Christian Eisenmann*, Niet openbaar*, Jesse Zimmermann*, Niet openbaar*, Robert Gundlach*, Niet openbaar*, Thomas Haeuseler*
Wustermark:
Niet openbaar*, Rene Gorka*
Zehdenick:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Zühlsdorf:
Handgeschreven*, Niet openbaar*
(* Deze handtekeningen tellen mee voor het quorum.)