267 mbështetësit në Bundestagswahlkreis Oberhavel - Havelland II
Për peticionin Herr Verkehrsminister: Hände weg von meinem Hobby! Petition für den Erhalt des Modellflugs
Bergfelde:
shkrim dore*, shkrim dore*
Birkenwerder:
Alexander Klement*, Jan Goder*, Jo publike *, Jo publike *, Jo publike *, Roman Hampel*, Stefan Wiesjahn*, Jo publike *
Borgsdorf:
Stefan Landvoigt*
Brieselang:
shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, Andreas Burkhardt*, Bernd Schian*, Christian Schöldgen*, Jürgen Mumm*, Kitschke armin*, Michael Schmidt*, Nick Wrobel*, Thorsten Tobi*, Torben Weineck*
Brieselang OT BREDOW:
Andree Nölte*
Dallgow-Döberitz:
Jo publike *, Christian Jancura*, Jo publike *, Daniel Kohle*, Jo publike *, Johannes Mattmüller*, Kai Franzke*, Jo publike *, Thorsten Schönfelder*, Veronika Gohl*
F:
Jenny Bandelow*, Thomas Schwartzkopff*
Falkensee:
shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, Andre Lehmann*, André Raczynski*, André Ziebart*, Jo publike *, Annette Lorenz*, Jo publike *, Bernd Knigge*, Christian Mielke*, Christian Millberg*, Daniela Zahn*, Detlef Riethus*, Florian Zellmer*, Jo publike *, Guido Speer*, Jo publike *, Holger Schulz*, Holger Wirtz*, Ingo Schlößer*, Jürgen Pollakowski*, Jo publike *, Marco Hämmerlein*, Jo publike *, Jo publike *, Philipp Hirsch*, Jo publike *, Ralf Schönfeld*, Sebastian Bauer*, Jo publike *, Stephan Majevicz*, Jo publike *, Thomas Weimer *, Thorsten Grundhoff*, Jo publike *
Fürstenberg:
shkrim dore*, Irmgard Werdermann*, Joachim Schwartzkopff*, Regine Schwartzkopff*, Sabrina Schwarzkopf*, Siegfried Bandikow*, Jo publike *, Tino Vogler*, Toni Bandikow*, Undine Bandikow*
Glienicke:
shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, Jo publike *, Frank Rifczes*, Jo publike *, Ingo Krause*, Jo publike *, Jo publike *, Luc Joanny*, Jo publike *, Olaf Bombis*, Jo publike *, Sandra Bombis*, Stefan G*, Stefan Zimmermann*, Jo publike *
Glienicke Nordbahn:
Jo publike *
Glienicke/Nordbahn:
Luc Joanny*
Gransee:
Stephan Griguszies*, Wolfram Krippner*
Hennigsdor:
Jo publike *
Hennigsdorf:
shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, Adrian Schlauch*, Georg Kunert*, Jo publike *, Jo publike *, Karsten Misigaiski *, Katja Rapsch*, Jo publike *, Lothar Hüller*, Lutz Herda*, Mario Rapsch*, Jo publike *, Jo publike *
Hohen Neuendorf:
shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, Jo publike *, Jo publike *, Jo publike *, Eberhard Birka*, Eva Jung*, Felix Große *, Jens Fischer*, Jo publike *, Katja Schröder*, Jo publike *, Jo publike *, Jo publike *, Lars Rotermundt*, Lehmann Mario*, Malte Langermann*, Jo publike *, Jo publike *, Jo publike *, Michaela Wiezorek*, Peter Lawrenz*, Jo publike *, Jo publike *, Sascha Zeuge*, Wolfgang Jung*
Ketzin:
shkrim dore*, shkrim dore*, Jo publike *, Jo publike *, Jo publike *, Ronny Kopischke*, Steffen Vogeler*
Kremmen:
shkrim dore*, Detlef Kleindienst*, Jo publike *, Marion Jauernig*, Jo publike *, Jo publike *, Pierre Lockwald*
Leegebruch:
André Ludwig*, Jo publike *, Jo publike *, Jo publike *, Frank Herrmann^*, Friedhelm Rautenberg*, Hendrik Medrow*, Jo publike *, Jo publike *, Jo publike *
Liebenwalde:
shkrim dore*, Andre Burgemeister*, Jo publike *, Jo publike *, Jo publike *, Martin Steger*, Mathias Fischer *, Jo publike *
Liebenwalde OT Liebenthal:
Bernd Karwinkel*
Löwenberger Land:
shkrim dore*, Hans-Joachim Zorn*, Ulrich Schaefer*
Löwenberger Land OT Teschendorf:
Hannes Kurth*
Mühlenbeck:
Carsten Haukap*, Michael Kalkofen*, Jo publike *
Nauen:
shkrim dore*, Jo publike *, Dirk Furchtbar*, Eduard Lamatsch*, Jo publike *, Jürgen Röske*, Jo publike *, Mario Machule*, Olliver Steingraf*
Oberkrämer:
shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, Jo publike *, Dietmar Kloss*, Jo publike *, Jo publike *, Jens Muschkalski*, Matthias Holland*, Michael Skrip*, Oliver Rieck*, Oliver Treichel*, Rene Rasenack*
Oranienburg:
shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, Alexandra Neubauer*, Anke Beyer*, Arne Nissen*, Jo publike *, Jo publike *, Dieter Waskowski*, Dirk Beyer*, Gerhard Frank*, Hartmut Jost*, Heiko Glinski*, Jo publike *, Hinz Andreas*, Ireen Diener*, Jochen Habermann*, Jörg Hoppe*, Kai Radegast*, Lutz Theimer*, Marc-Dennan Tensil*, Martin Weidt*, Jo publike *, Michael Bruckmann*, Michael Weidt*, Philipp Hoppen*, Ramona Lemke*, René Mertens*, Riccardo Koch*, Sebastian Eck*, Springer Andreas*, Stefan Dietze*, Stephanie Jost *, Sven Siedelberg*, Ursula Diener*, Jo publike *, Jo publike *, Volkmar Wehnert*
Pessin:
shkrim dore*
Schildow:
shkrim dore*, shkrim dore*, Axel Beier*, Jo publike *, Jo publike *, Jo publike *, Sven Schulz*, Jo publike *, Jo publike *, Torsten Wanka*
Schönfließ:
shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*
Schönwalde-Glien:
shkrim dore*, shkrim dore*, shkrim dore*, Emilia Wildgrube*, Jo publike *, Mario Wildgrube*, Jo publike *, Jo publike *, Uwe Heuer*, Uwe Oehler*
Velten:
shkrim dore*, shkrim dore*, Bernd Conrad*, Christian Eisenmann*, Jo publike *, Jesse Zimmermann*, Jo publike *, Robert Gundlach*, Jo publike *, Thomas Haeuseler*
Wustermark:
Jo publike *, Rene Gorka*
Zehdenick:
shkrim dore*, shkrim dore*, Jo publike *, Jo publike *
Zühlsdorf:
shkrim dore*, Jo publike *
(* Këto nënshkrime llogariten në kuorum.)