219 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Plön - Neumünster
Tietoja vetoomuksesta Digital-KITA? - NEIN! // Ja zu konstruktiven Bildungsinvestitionen!
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Bad Malente:
Veronika Hellwig*
Behrensdorf:
Ei julkista*, Carlotta Kamerichs*, Dr. Nicholas Kamerichs*, Ei julkista*
Bönebüttel:
Käsinkirjoitettu*, Tanja Krafft*
Boostedt:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Frauke Fischer*, Johannes Roß*, Kerstin Zietz*
Dobersdorf:
Käsinkirjoitettu*, Karl Marx*, Siegfried Lauinger*
Flintbek:
Ei julkista*
Giekau:
Jutta Exter-Grunwald*
Gr. Kfeld:
Käsinkirjoitettu*
Grebin:
Maren Schwatlo*
Groß Kummerfeld:
Sonja Truhn*
Heikendorf:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Ei julkista*, Werner Trost*
Hohwacht:
Thorolf Wellmer*
Honigsee:
Käsinkirjoitettu*, Nils Wrage*
Laboe:
Christiane Grellert*
Lammershagen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Lebrade:
Claudia Kon*
Lehmkuhlen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*
Lütjenburg:
Markus Liebold*, Ei julkista*
Malente:
Manfred Miede*, Rita Platzer*
Martensrade:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Gudula Treß*, Michael Treß*
Mönkeberg:
Monika Marx-Stölting*
Neumünster:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Andrea Langenohl*, Arnhild Marotzke*, Bärbel Langer*, Claudia Ernst*, Diana Rücker*, Evelyn Hinsche*, Gunnar Kock*, Julia Ellekotten*, Karsten Ellmenreich*, Ei julkista*, Meike Bajalan*, Michael Ames-Marotzke*, Moritz Steude*, Ei julkista*, Patricia Sorgenfrei*, Peter Schoch*, Silvana Siedschlag*, Ei julkista*
Plön:
Käsinkirjoitettu*, Brigitte Bodendorff*, Christina Waßmer*, Katharina Tiedemann*, Klemens Brien*
Pohnsdorf:
Ei julkista*
Preetz:
Gabriele Lohbeck*, Gottfried Reger*
Pülsen:
Käsinkirjoitettu*
Rastorf:
Käsinkirjoitettu*
Schellhorn:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Hans-Dieter Nehrhoff*
Schönkirchen:
Charlotte Illiger*
Selent:
Käsinkirjoitettu*, Angelina Petry de Makoben*
Stocksee:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Warnau:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)