219 signatár v Bundestagswahlkreis Plön - Neumünster
K petícii Digital-KITA? - NEIN! // Ja zu konstruktiven Bildungsinvestitionen!
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Bad Malente:
Veronika Hellwig*
Behrensdorf:
Nie verejne*, Carlotta Kamerichs*, Dr. Nicholas Kamerichs*, Nie verejne*
Bönebüttel:
Ručne písaný *, Tanja Krafft*
Boostedt:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Frauke Fischer*, Johannes Roß*, Kerstin Zietz*
Dobersdorf:
Ručne písaný *, Karl Marx*, Siegfried Lauinger*
Flintbek:
Nie verejne*
Giekau:
Jutta Exter-Grunwald*
Gr. Kfeld:
Ručne písaný *
Grebin:
Maren Schwatlo*
Groß Kummerfeld:
Sonja Truhn*
Heikendorf:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Nie verejne*, Nie verejne*, Werner Trost*
Hohwacht:
Thorolf Wellmer*
Honigsee:
Ručne písaný *, Nils Wrage*
Laboe:
Christiane Grellert*
Lammershagen:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Lebrade:
Claudia Kon*
Lehmkuhlen:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Nie verejne*
Lütjenburg:
Markus Liebold*, Nie verejne*
Malente:
Manfred Miede*, Rita Platzer*
Martensrade:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Gudula Treß*, Michael Treß*
Mönkeberg:
Monika Marx-Stölting*
Neumünster:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Andrea Langenohl*, Arnhild Marotzke*, Bärbel Langer*, Claudia Ernst*, Diana Rücker*, Evelyn Hinsche*, Gunnar Kock*, Julia Ellekotten*, Karsten Ellmenreich*, Nie verejne*, Meike Bajalan*, Michael Ames-Marotzke*, Moritz Steude*, Nie verejne*, Patricia Sorgenfrei*, Peter Schoch*, Silvana Siedschlag*, Nie verejne*
Plön:
Ručne písaný *, Brigitte Bodendorff*, Christina Waßmer*, Katharina Tiedemann*, Klemens Brien*
Pohnsdorf:
Nie verejne*
Preetz:
Gabriele Lohbeck*, Gottfried Reger*
Pülsen:
Ručne písaný *
Rastorf:
Ručne písaný *
Schellhorn:
Ručne písaný *, Nie verejne*, Hans-Dieter Nehrhoff*
Schönkirchen:
Charlotte Illiger*
Selent:
Ručne písaný *, Angelina Petry de Makoben*
Stocksee:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Warnau:
Ručne písaný *, Nie verejne*
(* Tieto podpisy sa započítavajú do uznášaniaschopnosti.)