343 Підписант в Bundestagswahlkreis Börde - Jerichower Land
до петиції Keine Bebauungspläne Kleinen Stadtmarsch/ Schleusenstraße in der Landeshauptstadt Magdeburg
Ackendorf:
рукописний
Barleben:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, непублічний, непублічний
Biederitz:
рукописний, непублічний, непублічний, Melanie Schwarze, непублічний, Thomas Brandt
Büden:
рукописний
Burg:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, Lukas Neubauer, Maria Johann, непублічний
Burgstall:
рукописний
Calvörde:
рукописний, рукописний
Colbitz:
рукописний, рукописний, непублічний
Dahlenwarsleben:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, Josefine Angerstein, Nicole Angerstein
Drackenstedt:
рукописний, рукописний
Eichenbarleben:
рукописний
Eilsleben:
рукописний
Gerwisch:
рукописний, рукописний, рукописний, Dennis Haberland, непублічний
Glindenberg:
рукописний, непублічний
Gommern:
рукописний, Burkhard Finze
Grabow:
непублічний
Groß Ammensleben:
рукописний
Haldensleben:
рукописний, рукописний, рукописний
Hermsdorf:
непублічний
Heyrothsberge:
рукописний, рукописний, Bettina Rädiger
Hohe Börde:
рукописний
Hohenwarsleben:
рукописний, непублічний, Tobias Schulz, непублічний
Hohenwarthe:
рукописний, рукописний, непублічний
Hundisburg:
рукописний
Irxleben:
рукописний, непублічний, непублічний
Karith:
рукописний
Klein Wanzleben:
рукописний, рукописний
Königsborn:
рукописний, рукописний, непублічний
Leitzkau:
непублічний
Loburg:
непублічний
Loitsche-Heinrichsberg:
рукописний, рукописний
Mammendorf:
рукописний
Menz:
непублічний
Möckern:
рукописний
Morsleben:
рукописний
Mose:
рукописний, рукописний, Steffi Klaus
Möser:
рукописний, рукописний, Felix Breitmeier, непублічний
Nedlitz:
рукописний
Niederndodeleben:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, непублічний, Nicole Schmiedecke
Nordgermersleben:
рукописний
Ochtmersleben:
рукописний, Silke Schubinski
Oschersleben:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, Anke Lucke, непублічний
Rogätz:
рукописний
Schackensleben:
непублічний
Sülzetal:
рукописний, рукописний, рукописний, Barbara Schröder, непублічний, непублічний, непублічний
Tangerhütte:
Kevin Hahn
Theeßen:
рукописний, рукописний
Ummendorf:
рукописний, Dirk Meyer
Wanzleben:
Mark Mewes
Wanzleben-Börde:
рукописний, рукописний, Amanda Sobirey, непублічний, непублічний, непублічний, Roman Traeger
Wedringen:
непублічний
Wefensleben:
рукописний, рукописний, непублічний
Wellen:
непублічний, Maximilian Stahlknecht, Uwe Reker, непублічний
Wolmirstedt:
рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, рукописний, Ingbert Zschäbitz, непублічний
Zielitz:
рукописний
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)