206 Signatář v Bundestagswahlkreis Pinneberg
K petici Digital-KITA? - NEIN! // Ja zu konstruktiven Bildungsinvestitionen!
Appen etz:
Martrin Pahnke*
Barmstedt:
Není veřejné *, Jan-Pidder Güttner*, Judith Müller Elmer*
Bokel:
Katja Wrede*
Bokholt-Hanredder:
rukopisný *
Brande-Hörnerkirchen:
rukopisný *, Patrick Kentenich Schümann*
Elmshorn:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Angelika Babick*, Není veřejné *, Není veřejné *, Daniela Witzleben*, Není veřejné *, Dörte Baasch-Teichmann*, Emil Johann Militzer*, Erika Schramek*, Eva Altemüller*, Eva Oswald*, Eva Vinx*, Frithjof Altemüller*, Hanna K*, Ilja Scheppan*, Jens Repnow*, Jutta Fucke*, Není veřejné *, Nicola Repnow*, Petra Dieterle-Habedank*, rupert Dintinger*, Není veřejné *, Není veřejné *, Viviane Westphal*, Walter Sauermilch*
Groß Nordende:
Patricia Schwindt*
Halstenbek:
rukopisný *, Hinnerk Reimers*
Haselau:
Dr.Nicola Herion*
Heidgraben:
rukopisný *
Heist:
Thomas Prange*
Hetlingen:
Není veřejné *
Holm:
Není veřejné *, Katharina Hausen*, Není veřejné *
Klein Nordende:
Anne-Camille Tschumi*, Není veřejné *, Anne-Camille Tschumi*, Tilo Tschumi*, Tilo TSchumi*, Ulrike Berg-Weichert*, Ulrike Berg-Weichert*
Kölln-Reisiek:
Helmut Röhrig*, Margaret Röhrig*
PI - Thesdorf:
Karen Hosse*
Pinneberg:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Christina Friederich*, Georg Mohr*, Není veřejné *, Marion Seemann*, Není veřejné *, Není veřejné *, Susanne Siebert*, Uta Moor*, Wienke Bendixen*, Není veřejné *, Wolfgang Grandinger*
Prisdorf:
rukopisný *
Quickborn:
Daniel Schulz*, Jürgen Mohr*, Malgorzata Schulz*, Michael Artmann*, Sonja Anger*
Rellingen:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Annette Schaumann*, Beate Slavetic*, Není veřejné *, Gisela Staschau*, Gisela Staschau*, Malo Staschau*, Malo Staschau*, Maria Peters*, Není veřejné *, Ulrike Mund*
Schenefeld:
rukopisný *, Christopher von Bar*, Není veřejné *, Karin Peters*, Siegfried Kunze*, Siegfried Kunze*
Seeth-Ekholt:
Taimy Guthau*
Tornesch:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *
Uetersen:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *
Wedel:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Alicja Golebiewski*, Není veřejné *, Není veřejné *, Astrid Röckl*, Barbara Treß*, Barbara Treß*, Beate Bitter-Postelt*, Birgit Röhrs*, Christian Domeyer*, Christian Hornig*, Christian Schacht*, Claudia Schumann*, Daniel Fintelmann*, Dieter von Collani*, Není veřejné *, Grazina Fintelmann*, Günter Gerick*, Hanna-Magdalena Kreißl*, Není veřejné *, Není veřejné *, Helga Blackthorne*, Hildegard Vercauteren*, Není veřejné *, Ines Rusch*, Ingelis Lewerenz*, Inken Billerbeck*, Není veřejné *, Johannes Treß*, Juliane Rusch*, Není veřejné *, Karoline Walter*, Kristina Krohn*, Lenka Bergande*, Není veřejné *, Není veřejné *, Merle Gärtner*, Michael Gesthüsen*, Nanette Tschentscher*, Nathalie Schacht*, Není veřejné *, Sabine Kohl*, Není veřejné *, Není veřejné *, Stephan Politt*, Susanne Müller*, Sylvia Politt*, Není veřejné *, Ulrike Albrecht*, Uta Kreißl*, Ute Fangmann*
(* Tyto podpisy se započítávají do kvora.)