105Υπογράφων στηνBundestagswahlkreis Ostholstein - Stormarn-Nord
Στην αναφορά Öffnung des Strandes für Hunde und Pferde in Scharbeutz ab 1. Oktober
Ahrensbök:
Alexandra Schwarz*, Beate Schäfer*, Claudia Becker*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Sabrina David*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Altenkrempe:
Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Bad Schwartau:
Μη δημόσιο*, Binia Zingler*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Sabine Goergens*, Vibeke Laatz*
Badendorf:
Eva Breitschwerdt*
Bosau:
Μη δημόσιο*, Uta Marija Pack*
Curau:
Doris Schunk*
Eutin:
Alexander Bänfer*, Christa Maria Hillebrand*, Iris Wardenga*, Μη δημόσιο*, Kristin Rautenberg*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Fehmarn:
Dieter Schwarz*
Grömitz:
Annika Lorenzen*, Μη δημόσιο*, Stephanie Siegler*
Haffkrug:
Sabine Keller*
Heiligenhafen:
Tatjana Grell*
Kasseedorf:
Μη δημόσιο*
Kellenhusen:
Peter Philipps*
Luschendorf:
Günsel Akoglu*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Neustadt:
Antje Lebbe*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Martina Barthel*, Sabine Hoffmann*, Sabine Peter*, Μη δημόσιο*, Wiebke Steen*
Oldenburg:
Sarah Riebe*
Pansdorf:
Anouchka Kaufmann*, Bettina Hansen*, Dagmar Sommer*, Jürgen Kleemann*, Lina Hansen*, Μη δημόσιο*, Sabine Reinke*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Ratekau:
Μη δημόσιο*, Birgit Franz*, Μη δημόσιο*, Gerhard Widmayer*, Jennifer Franz*, Μη δημόσιο*, Wolfgang Peter*
Rohlsdorf:
Birgit Irrittje*
Sarkwitz:
Claudia Meins*, Marina Stoll*, Marion Hopta*, Thorsten Hopta*
Scharbeutz:
Μη δημόσιο*, Ann-Christin Ehlers*, Antje Jensen*, Barbara Thiele*, barbara Witt*, Bärbel Woitowitz*, Bernd Brinckmann*, Μη δημόσιο*, Claudia Jacob*, Daniela Zech*, Dirk Jacob*, Μη δημόσιο*, Estelle-louise richter*, Frithjof Kurdts*, Gabriele Harms*, Hans-Jürgen Kaul*, Μη δημόσιο*, Inge Ehlers*, Irene Reinecke*, Irina Habicht*, Janett Dworacek*, Katja Hoffmann*, Katrin Cornelius*, Μη δημόσιο*, Lone Konopka*, Μη δημόσιο*, Marianne Felix*, Merle Kiunke*, Μη δημόσιο*, Nicole Euchler*, Nicole Herold*, Petra Kähler*, Petra Peschke*, Serina Behrens*, Sibylle Jürgens*, Μη δημόσιο*, Susanne Fassnacht*, Μη δημόσιο*, Sylvia Kiunke*, Tobias Uecker*, Ursula Zäpernick*, Werner Sülwold*
Schashagen:
Μη δημόσιο*
Schönwalde:
Μη δημόσιο*, Silke Schulenburg*
Sereetz:
Μη δημόσιο*, Regina Bohm*, Μη δημόσιο*
Sierksdorf:
Angelika schiffer*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Stockelsdorf:
Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Martin Jorek*, Natascha Ebeling*, Silke Gärtner*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Süsel:
Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Maj-Britt Stokke*, Melanie Mühlenberg*, Sascha Kramp*
Techau:
Μη δημόσιο*, Diana Domke*, Martin Kuns*, Nicole Kuns*, Peter Herrig*
Timmendorfer Strand:
Antonia Thees*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Kristin Heiermann*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Wangels:
Μη δημόσιο*
(* Αυτές οι υπογραφές μετρούν για την απαρτία.)