393 Підписант в Landtagswahlkreis Flensburg-Land
до петиції Flensburger Spendenprojekt "Erbsensuppenverkauf" erhalten!
Ausacker:
непублічний, непублічний, Thorsten Schambach
Dollerup:
Axel .W. Bohn, непублічний
Eggebek:
непублічний, непублічний, Feuerbach Andreas, Heike Petersen, непублічний, Sandra Werth, Sven Eickmeyer , непублічний
Flensburg:
непублічний*, Abdelhak Kebab*, Alan Brückner*, Alwin Daunicht*, Andre Pompetzkk*, Andrea Desler*, Andrea Helgert*, Andreas Gütter *, Andy Mundt *, Anke Schmid *, Anne Boysen*, непублічний*, Benjamin Daniel*, Bernd Nörenberg *, Bettina Bastian*, Bianca Krauß*, Birgit Carstens*, непублічний*, Bodo von Reth*, Brigitte Sill*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Christina Stahl*, Christoph Nicolaisen *, Claudia Kegel*, Claudia Spiekermann *, Dagmar Kantowski*, Daniel Hoffmann*, непублічний*, Diana Ludwig*, Dirk Brotberg*, непублічний*, Dorthe Kallasch-Raunig*, непублічний*, Dr. Ekkehard Krüger*, непублічний*, Elisabeth Nierth *, Ellen Kittel-Wegner*, непублічний*, Fehlhaber Uwe*, непублічний*, Frank Ullrich*, Georg Husemann *, Georg Ulrich Hanann*, Gernot Nicolai*, непублічний*, непублічний*, Gunnar Christiansen*, Hans makoschey*, Hans-Jürgen Fock*, Heike Schinkel-Fricke *, Heiko Splett *, Heinz Kösch*, Heinz Peters*, Helga Hoffmann*, Hiltrud Thye*, Holger Clausen*, непублічний*, Horst Lorenzen *, Immer Hemsen*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Jan-Hendrik Hansen*, Jan-Peter Liedtke*, непублічний*, Janine Bender *, непублічний*, Joachim Gottschalk*, Jörg Wunderlich *, Julia Aylin Danisewitsch*, Karin Hesse*, непублічний*, Katja Boger*, непублічний*, Kerty Köster*, непублічний*, Kirsten Bier*, Kirsten Gold*, непублічний*, Laura Kristin Betz*, непублічний*, непублічний*, Manfred Saust*, Manfred Thiel*, Maren Stefani*, Marion Colbatz*, Marvin Peters*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Meik Holthusen *, Michael Petersen*, Michael wolczynski*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Paul Weber*, Peter Wegner*, непублічний*, Pierre-Andre Misfeldt *, Rainer Moldenhauer*, Regina Biere*, непублічний*, непублічний*, Rolf Helgert*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Simone Lange*, непублічний*, Sören-Lukas Wachholz*, непублічний*, непублічний*, Sven Fischer*, непублічний*, Swetlana Krätzschmar*, непублічний*, Tanja Scharwächter*, непублічний*, Thomas Russ*, Thorsten Kjärsgaard*, непублічний*, Timo Möller*, непублічний*, Torsten Davidsen*, непублічний*, непублічний*, Torsten Unterberg*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Wilhelm FLOR*
Freienwill:
Annette Jeschonnek, непублічний, Dr. Otto Jeschonnek, Eberhard Fenske, непублічний, Katharina Knierim, непублічний, Norbert H. Dieffenbach, Swen Hänsch
Glücksburg:
непублічний, Andrea Damerow , непублічний, непублічний, Axel Klein, Birgit Wanner, Christian Wittig , непублічний, непублічний, непублічний, Danny Opitz, Eberhard Schmidt, Esther Kranich, Evelyn Brattberg, Gerda und Harro Gross , Gerhard Pfeil, hans-götz von Reiche, Heiko Petersen, Heinz Boisen, Herwig hinrichsen, Jasmin Göpel, непублічний, непублічний, Karl Wanner, непублічний, Lars Maaßen, Leif Körner, непублічний, Michael Puls, непублічний, непублічний, Stefan Nöbbe, непублічний, Sven Henschel-Wanner, Ute Hoppe, непублічний
Großenwiehe:
Jacobs Elke, Kirsten Struwe, Kirsten Struwe 2495, непублічний, Sandra Rucho
Großsolt:
Mette Jessen , Paul Scheer, Sabine Ewert, Sylvia dahlgrün, Tristan Gause
Großsoltholz:
Stefanie Lorenzen
Handewitt:
Antje Andresen, Bernd Ehlert, Frank Rzepka-Neumann, Frank Wagner , Grit Silja Künkel , непублічний, Helmut Rensch, непублічний, Jochen Harder, непублічний, непублічний, непублічний, Michael Riedel, Michaela Harder, непублічний, Sebastian Nissen, непублічний, Stephan Eichen, Susanne Hansen, Svenja Hecht , Thomas Pribyl, непублічний, непублічний, непублічний
Harrislee:
непублічний, непублічний, Alexander Krüger, непублічний, непублічний, Brigitte Bahr, непублічний, Christian Stüben, непублічний, Dennis Torbrügge, Detlef Handler, Dirk Dobrowolski, Erwin Jankowski, непублічний, Gisela Carstensen, Günter Lange, Hannelore Leckl, Hans Wolff, Hans-Jürgen Edelhoff, Hans-Jürgen Singer, непублічний, Henrik Vestergaard, непублічний, Holger Bundhund, Ina Jander, Jan Jacobsen, непублічний, Jens Söntgen, Jessica Jürgensen, непублічний, Karin Baumhoff, непублічний, Klaus Baumhoff, непублічний, Lea Johannsen , Manfred Feddersen, непублічний, непублічний, непублічний, непублічний, Michael Hofmann, Nadine Hansen, Olaf Dall, P. Möhring, Percy Sabransky , непублічний, Raimund Allespach, Ron Jensen, Rüdiger Naggert, Sabine Handler, Sandra ott, Silke Elvira Hansen, Sonja Lux , непублічний, непублічний, непублічний, Thomas Bürger, Thomas Hebbe, непублічний, Undine Bohlsen, Uwe Carstensen , непублічний
Hürup:
непублічний, Lutz Schneider
Husby:
André Pflanz, Angela Pflanz, Bastian Jürgeleit, Christin Tams, непублічний, Dirk Fust , Henning Rasmussen , непублічний, Lars Greffrath, Leif Henschel-Sturm, непублічний
Janneby:
Erika Kühn, непублічний
Jardelund:
непублічний
Jerrishoe:
Uwe Petersen
Langballig:
Angela Stender, непублічний, непублічний, louisa tönneyen, Udo Tönnesen
Langstedt:
Günter Ahland, Hans-Werner Riese, Hartmut van den Bosch, непублічний, непублічний
Lindewitt:
непублічний, Eva Kühn-Thomsen, непублічний, непублічний, непублічний, непублічний, непублічний, Tim-Oliver Böwes, непублічний
Lindewitt, Riesbriek:
непублічний
Maasbüll:
непублічний, непублічний, непублічний, Udo Zacharias, Werner Selent
Medelby:
Uwe Hoffmann
Mühlenbrück:
Thomas Jürgensen
Munkbrarup:
Christian Schweckendieck, непублічний
Osterby:
Ralf Möller, непублічний
Ringsberg:
Lennart Hauer, непублічний
Rüde/Munkbrarup:
Klaus Thoms
Schafflund:
Elisabeth Eggert, Heiko frost, Nina Hauke, непублічний, Wiebke Hermes, непублічний
Sollerup:
Rene Lembrecht
Tarp:
непублічний, непублічний, Diana Hilse-Wanke, Eva Ketzler, Marianne Kolbe, непублічний, Peter Bensing
Tastrup:
Dieter Vagt*, K. Peter Scholz, непублічний*
Wallsbüll:
Mirjam timm , Sven Zankl
Wanderup:
непублічний, Dagmar Fischer*, Dirk Dethlefs, Karola Nennstiel, непублічний, Ulrike Elbers
Wees:
непублічний, непублічний, непублічний, Daniela Dörfling, непублічний, Harald Hofmann, Harald Petersen, Hartmut Jürgensen, Jan Dreier, непублічний, Johanna Hinrichsen, непублічний, непублічний, непублічний, Louisa Kleesiek, непублічний, непублічний, непублічний, Peter Wagner, Rainer Lutz, непублічний
Westerholz:
Andreas Rieß, Bianka Krüger, непублічний
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)