66 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Ludwigslust-Parchim II - Nordwestmecklenburg II - Landkreis Rostock I
Tietoja vetoomuksesta Freiwilligen Ticket
Admannshagen-Bargeshagen:
Ei julkista*, Ei julkista*
Augzin:
Ei julkista*
Babst:
Ei julkista*
Bad Doberan:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Annett Linke-Gottwald*, Ei julkista*, Dieter Reibsch*, Gabriele Jentoch*, Ei julkista*, Housam Mohamad Alselo*, Ei julkista*, Malte Mokosch*, Marcel Scholtz*, Rita Roßmann*, Ei julkista*, Ei julkista*
Bad Kleinen:
Käsinkirjoitettu*
Banzkow:
Käsinkirjoitettu*
Bartenshagen-Parkentin:
Anna Stoltenberg*
Bastorf:
Ei julkista*
Blowatz:
Ei julkista*
Bobzin:
Mariele Zabel*
Boiensdorf:
Ulrike Behnke*
Broock:
Ei julkista*
Brüel:
Käsinkirjoitettu*
Bülow:
Käsinkirjoitettu
Büschow:
Maren Röhr*, Ei julkista*
Crivitz:
Käsinkirjoitettu*, Ulrike Seemann-Katz*
Dabel:
Martin Kadow*, Maximilian Peter Johann Dieter Börst*
Dorf Mecklenburg:
Käsinkirjoitettu*
Fahren:
Martin Bettermann*
Friedrichsruhe:
Camilla Fee Steinhäuser*, Tom Förster*, Tom Förster*
Gägelow:
Ei julkista*
Ganzlin:
Ei julkista*, Ei julkista*
Goldberg:
Ei julkista*
Hohenkirchen:
Anja Haugwitz*
Jörnstorf:
Käsinkirjoitettu*
Kahlenberg:
Ei julkista*, Ei julkista*
Karrenzin:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*
Klein Labenz:
Käsinkirjoitettu*
Krempin:
Ei julkista*
Kröpelin:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Silke Kröning*, Ei julkista*
Kühlungsborn:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Maurice Puchstein*
Langen Jarchow:
Ei julkista*
Leezen:
Benjamin Maron-Schulte*
Lübz:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*
Matzlow-Garwitz:
Daniel Littwin*, Ei julkista*
Mechelsdorf:
Ei julkista*
Metelsdorf:
Ei julkista*, Melanie Jabri*
Neubukow:
Carolin Hübner*
Neukloster:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Frank Thiedemann*, Gina Kunze*, Grit Powierski*, Hörst Powierski*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Nutteln:
Käsinkirjoitettu*
Ostseebad Boltenhagen:
Olaf Claus*
Ostseebad Rerik:
Ei julkista*, Ramona Jendrny*
Parchim:
Käsinkirjoitettu*, Annalena Pranke*, Matthias Rauhut*, Silke Reddin*, Ei julkista*, Ei julkista*
Penzin:
Gisela lenz*, Reinhardt Lenz*
Pinnow:
Antje Middelschulte*
Plate:
Ei julkista*, Rona Lehmköster*, Vivien Datzko*
Poischendorf:
Steve Kröger
Raben Steinfeld:
Ei julkista*
Reddelich:
Käsinkirjoitettu*
Retgendorf:
Ei julkista*
Retschow:
Frank Piloth*
Rom:
Käsinkirjoitettu
Satow:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*
Spornitz:
Ei julkista*, Ei julkista*
Stellshagen:
Fiononana Randriatsaratolotra*
Warin:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Lucas Vierling*
Weberin:
Pol Feltes*
Wismar:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Christoph Schmidt*, Ei julkista*, Joe Trzetziak*, Joe Trzetziak*, Julia Kröpsky*, Luisa Hempelmann*, Steffen Herz*, Ei julkista*, Ulrike Keßler*
Zapel:
Käsinkirjoitettu*
Ziegendorf:
Ei julkista*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)