266 подписал в Bundestagswahlkreis Bautzen I
Към петицията Erhalt der Pittiplatsch-Fahne bei Dynamo Dresden
Bautzen:
Не е публично, Alex Klotz, Andreas Herrmann, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Danny Wölfer, David Ackermann, David Both, Dirk Beier, Enrico Both, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Fuck Ard, Hans-Peter Kern, Jens Biskop, Jonas Schmidt, Не е публично, Не е публично, Luisa Kosk, Maik Helfer, Не е публично, Marcel Kolbe, Mario Ziesch, Не е публично, Не е публично, Ricardo Zint, Не е публично, Не е публично, Sabrina Richter, Не е публично, Не е публично, Stefanie krenz, Не е публично, Thomas Weinelt, Torsten Ganz
Bernsdorf:
Не е публично, Florian Friedrich, Jens Ranglack, Wolfgang Kloß
Bischofswerda:
Не е публично, Не е публично, Не е публично, Hans-Peter Borrmann, Heiko Fischer, Не е публично, Martin Wittek, Patrick Behrendt, Philipp Müller, Rico Nowotny, Silvio Spiering, Не е публично, Tilo Teichler
Burgneudorf:
Не е публично, Не е публично
Crostau:
Не е публично, Schulz Ronny, Не е публично
Crostwitz:
Christina Matka, Matka Georg
Cunewalde:
Не е публично, Reinecke Marcel, Stephan Berge
Demitz-Thumitz:
Не е публично, Robert Möbius
Doberschau:
Не е публично
Elstra:
Florian Rudolph, Не е публично, Jens Lauschke, Не е публично, Ricardo Schich
Gaußig:
Anja Pötschke, Не е публично, Corina Kusch, Tino Lehmann
Göda:
Не е публично, Не е публично
Großdrebnitz:
Не е публично
Großdubrau:
Не е публично, Не е публично
Großharthau:
Не е публично, Thomas Lucas
Großharthau-Schmiedefeld:
Patrick Göttlöber
Großharthau-Seeligstadt:
Rico Geuer
Großnaundorf:
Не е публично
Großpostwitz:
Jana Oschütz
Haselbachtal:
Не е публично
Hoyerswerda:
Andre Eilers, Не е публично, David Sanftleben, Eilers monika, Не е публично, Не е публично, Michael Hein, Nico Schneide, Не е публично, Ralf Kowal, Robert Höppe, Ronny Wetzko, Silvio mundt, Sven Borth, Tony Mirtschin, Torsten Pabst, Не е публично, Не е публично
Kamenz:
Не е публично, Andreas Menschner, Andreas Tübel, Не е публично, Gerd Maschke, Не е публично, Maik Lautsch, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Ronny Lautsch, Не е публично, Не е публично, Tom Marten, Torsten Glausch
Kaschwitz:
Не е публично
Kirschau:
Hubertus Stöber, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Mario Kokel, Michael Drews, Stefan Wilke, Tino Stöber, Tino Stöber, Не е публично
Knappensee-Koblenz:
Manja Reinhardt
Königsbrück:
Не е публично, Не е публично, Не е публично, Ralf Mahlo
Königswartha:
Не е публично, Ricardo Ringwelski, Rico Grenzemann
Kubschütz:
Не е публично, René Pakoßnick
Laubusch:
Dietmar Frank
Laußnitz:
Jürgen Lorenz, Kerstin Lorenz, Monika Schelk, Sara Lorenz
Lauta:
Linda Gorniak, Не е публично
Leippe-Torno:
Maik Schröter
Lichtenberg:
Не е публично
Löbau:
Philipp Licbarski
Lohsa:
Не е публично, Eva-Maria Mietho, Не е публично, Не е публично, Не е публично
Malschwitz:
Domagala Jens, Enrico Frommer, Не е публично
Naundorf:
Не е публично, Не е публично, Не е публично, Не е публично
Nebelschütz:
Не е публично
Neschwitz:
Не е публично, Schneider Stanley
Neukirch:
Не е публично, Не е публично, Не е публично, Karsten Büttner, Не е публично, Matthias Heinze, Не е публично, Не е публично, Не е публично
Neukirch/ Lausitz:
Christian Kaufer
Neustadt:
Не е публично
Obergurig:
Не е публично, Tilo Möller, Не е публично, Не е публично
Ohorn:
Не е публично, Не е публично
Oßling:
Не е публично, Не е публично, Ronny Gröger
Panschwitz-Kuckau:
Не е публично
Pulsnitz:
Carsten Böhme, Erik Techritz, Не е публично, Jens Schneidereit, Не е публично, Не е публично, Kevin Kindler, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Marcel Böhme, Mario Schneider, Не е публично, Не е публично, Samson 53, Silvana Buxbaum, Sören Wuttke
Puschwitz:
Maik Steinborn
Putzkau:
Не е публично
Radibor:
Не е публично, Не е публично, Не е публично, Martin Schneider, Не е публично, Не е публично, Ronny Brandalek, Tim Betker
Ralbitz-Rosenthal:
Не е публично
Rammenau:
Nick Neugebauer, Не е публично
Schirgiswalde:
Benedikt Rösler, Maik Paper, Manuela Hähnel, Sebastian Thiele
Schlungwitz:
Sven Dürrlich
Schmölln-Putzkau:
Daniel Bieneck, Henry Bieneck
Schwepnitz:
Не е публично, Heiko Hausner, Romy Luckow, ronny göbel, Не е публично
Sohland:
Andreas Köhler, Daniel Liske, Johann Scgöne, Maik Ebert, Не е публично, Rico Steiner, Не е публично
Spreewitz:
André Lattke, Не е публично, Не е публично
Steina:
Angela Spenke
Steinigtwolmsdorf:
Не е публично, Kareen Galler, Marc Lange
Wiednitz:
Kevin Lösche, Не е публично
Wilthen:
Не е публично
Wittichenau:
Clemens Retschke, Не е публично, Dorothea Tanneberger, Editha Schmaler, frank pötschke, martin pötschke, Michael Wehran, Не е публично, Не е публично, Не е публично, Ronny Mrosack, Stefan Unglaube, Udo Schmaler, Zomack Matthias
(* Тези подписи се зачитат за кворума.)