266 mbështetësit në Bundestagswahlkreis Bautzen I
Për peticionin Erhalt der Pittiplatsch-Fahne bei Dynamo Dresden
Bautzen:
Jo publike , Alex Klotz, Andreas Herrmann, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Jo publike , Jo publike , Danny Wölfer, David Ackermann, David Both, Dirk Beier, Enrico Both, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Jo publike , Fuck Ard, Hans-Peter Kern, Jens Biskop, Jonas Schmidt, Jo publike , Jo publike , Luisa Kosk, Maik Helfer, Jo publike , Marcel Kolbe, Mario Ziesch, Jo publike , Jo publike , Ricardo Zint, Jo publike , Jo publike , Sabrina Richter, Jo publike , Jo publike , Stefanie krenz, Jo publike , Thomas Weinelt, Torsten Ganz
Bernsdorf:
Jo publike , Florian Friedrich, Jens Ranglack, Wolfgang Kloß
Bischofswerda:
Jo publike , Jo publike , Jo publike , Hans-Peter Borrmann, Heiko Fischer, Jo publike , Martin Wittek, Patrick Behrendt, Philipp Müller, Rico Nowotny, Silvio Spiering, Jo publike , Tilo Teichler
Burgneudorf:
Jo publike , Jo publike
Crostau:
Jo publike , Schulz Ronny, Jo publike
Crostwitz:
Christina Matka, Matka Georg
Cunewalde:
Jo publike , Reinecke Marcel, Stephan Berge
Demitz-Thumitz:
Jo publike , Robert Möbius
Doberschau:
Jo publike
Elstra:
Florian Rudolph, Jo publike , Jens Lauschke, Jo publike , Ricardo Schich
Gaußig:
Anja Pötschke, Jo publike , Corina Kusch, Tino Lehmann
Göda:
Jo publike , Jo publike
Großdrebnitz:
Jo publike
Großdubrau:
Jo publike , Jo publike
Großharthau:
Jo publike , Thomas Lucas
Großharthau-Schmiedefeld:
Patrick Göttlöber
Großharthau-Seeligstadt:
Rico Geuer
Großnaundorf:
Jo publike
Großpostwitz:
Jana Oschütz
Haselbachtal:
Jo publike
Hoyerswerda:
Andre Eilers, Jo publike , David Sanftleben, Eilers monika, Jo publike , Jo publike , Michael Hein, Nico Schneide, Jo publike , Ralf Kowal, Robert Höppe, Ronny Wetzko, Silvio mundt, Sven Borth, Tony Mirtschin, Torsten Pabst, Jo publike , Jo publike
Kamenz:
Jo publike , Andreas Menschner, Andreas Tübel, Jo publike , Gerd Maschke, Jo publike , Maik Lautsch, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Jo publike , Ronny Lautsch, Jo publike , Jo publike , Tom Marten, Torsten Glausch
Kaschwitz:
Jo publike
Kirschau:
Hubertus Stöber, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Mario Kokel, Michael Drews, Stefan Wilke, Tino Stöber, Tino Stöber, Jo publike
Knappensee-Koblenz:
Manja Reinhardt
Königsbrück:
Jo publike , Jo publike , Jo publike , Ralf Mahlo
Königswartha:
Jo publike , Ricardo Ringwelski, Rico Grenzemann
Kubschütz:
Jo publike , René Pakoßnick
Laubusch:
Dietmar Frank
Laußnitz:
Jürgen Lorenz, Kerstin Lorenz, Monika Schelk, Sara Lorenz
Lauta:
Linda Gorniak, Jo publike
Leippe-Torno:
Maik Schröter
Lichtenberg:
Jo publike
Löbau:
Philipp Licbarski
Lohsa:
Jo publike , Eva-Maria Mietho, Jo publike , Jo publike , Jo publike
Malschwitz:
Domagala Jens, Enrico Frommer, Jo publike
Naundorf:
Jo publike , Jo publike , Jo publike , Jo publike
Nebelschütz:
Jo publike
Neschwitz:
Jo publike , Schneider Stanley
Neukirch:
Jo publike , Jo publike , Jo publike , Karsten Büttner, Jo publike , Matthias Heinze, Jo publike , Jo publike , Jo publike
Neukirch/ Lausitz:
Christian Kaufer
Neustadt:
Jo publike
Obergurig:
Jo publike , Tilo Möller, Jo publike , Jo publike
Ohorn:
Jo publike , Jo publike
Oßling:
Jo publike , Jo publike , Ronny Gröger
Panschwitz-Kuckau:
Jo publike
Pulsnitz:
Carsten Böhme, Erik Techritz, Jo publike , Jens Schneidereit, Jo publike , Jo publike , Kevin Kindler, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Marcel Böhme, Mario Schneider, Jo publike , Jo publike , Samson 53, Silvana Buxbaum, Sören Wuttke
Puschwitz:
Maik Steinborn
Putzkau:
Jo publike
Radibor:
Jo publike , Jo publike , Jo publike , Martin Schneider, Jo publike , Jo publike , Ronny Brandalek, Tim Betker
Ralbitz-Rosenthal:
Jo publike
Rammenau:
Nick Neugebauer, Jo publike
Schirgiswalde:
Benedikt Rösler, Maik Paper, Manuela Hähnel, Sebastian Thiele
Schlungwitz:
Sven Dürrlich
Schmölln-Putzkau:
Daniel Bieneck, Henry Bieneck
Schwepnitz:
Jo publike , Heiko Hausner, Romy Luckow, ronny göbel, Jo publike
Sohland:
Andreas Köhler, Daniel Liske, Johann Scgöne, Maik Ebert, Jo publike , Rico Steiner, Jo publike
Spreewitz:
André Lattke, Jo publike , Jo publike
Steina:
Angela Spenke
Steinigtwolmsdorf:
Jo publike , Kareen Galler, Marc Lange
Wiednitz:
Kevin Lösche, Jo publike
Wilthen:
Jo publike
Wittichenau:
Clemens Retschke, Jo publike , Dorothea Tanneberger, Editha Schmaler, frank pötschke, martin pötschke, Michael Wehran, Jo publike , Jo publike , Jo publike , Ronny Mrosack, Stefan Unglaube, Udo Schmaler, Zomack Matthias
(* Këto nënshkrime llogariten në kuorum.)