266Aláírók -ban,-benBundestagswahlkreis Bautzen I
A petícióról Erhalt der Pittiplatsch-Fahne bei Dynamo Dresden
Bautzen:
Nem nyilvános , Alex Klotz, Andreas Herrmann, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Danny Wölfer, David Ackermann, David Both, Dirk Beier, Enrico Both, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Fuck Ard, Hans-Peter Kern, Jens Biskop, Jonas Schmidt, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Luisa Kosk, Maik Helfer, Nem nyilvános , Marcel Kolbe, Mario Ziesch, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Ricardo Zint, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Sabrina Richter, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Stefanie krenz, Nem nyilvános , Thomas Weinelt, Torsten Ganz
Bernsdorf:
Nem nyilvános , Florian Friedrich, Jens Ranglack, Wolfgang Kloß
Bischofswerda:
Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Hans-Peter Borrmann, Heiko Fischer, Nem nyilvános , Martin Wittek, Patrick Behrendt, Philipp Müller, Rico Nowotny, Silvio Spiering, Nem nyilvános , Tilo Teichler
Burgneudorf:
Nem nyilvános , Nem nyilvános
Crostau:
Nem nyilvános , Schulz Ronny, Nem nyilvános
Crostwitz:
Christina Matka, Matka Georg
Cunewalde:
Nem nyilvános , Reinecke Marcel, Stephan Berge
Demitz-Thumitz:
Nem nyilvános , Robert Möbius
Doberschau:
Nem nyilvános
Elstra:
Florian Rudolph, Nem nyilvános , Jens Lauschke, Nem nyilvános , Ricardo Schich
Gaußig:
Anja Pötschke, Nem nyilvános , Corina Kusch, Tino Lehmann
Göda:
Nem nyilvános , Nem nyilvános
Großdrebnitz:
Nem nyilvános
Großdubrau:
Nem nyilvános , Nem nyilvános
Großharthau:
Nem nyilvános , Thomas Lucas
Großharthau-Schmiedefeld:
Patrick Göttlöber
Großharthau-Seeligstadt:
Rico Geuer
Großnaundorf:
Nem nyilvános
Großpostwitz:
Jana Oschütz
Haselbachtal:
Nem nyilvános
Hoyerswerda:
Andre Eilers, Nem nyilvános , David Sanftleben, Eilers monika, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Michael Hein, Nico Schneide, Nem nyilvános , Ralf Kowal, Robert Höppe, Ronny Wetzko, Silvio mundt, Sven Borth, Tony Mirtschin, Torsten Pabst, Nem nyilvános , Nem nyilvános
Kamenz:
Nem nyilvános , Andreas Menschner, Andreas Tübel, Nem nyilvános , Gerd Maschke, Nem nyilvános , Maik Lautsch, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Ronny Lautsch, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Tom Marten, Torsten Glausch
Kaschwitz:
Nem nyilvános
Kirschau:
Hubertus Stöber, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Mario Kokel, Michael Drews, Stefan Wilke, Tino Stöber, Tino Stöber, Nem nyilvános
Knappensee-Koblenz:
Manja Reinhardt
Königsbrück:
Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Ralf Mahlo
Königswartha:
Nem nyilvános , Ricardo Ringwelski, Rico Grenzemann
Kubschütz:
Nem nyilvános , René Pakoßnick
Laubusch:
Dietmar Frank
Laußnitz:
Jürgen Lorenz, Kerstin Lorenz, Monika Schelk, Sara Lorenz
Lauta:
Linda Gorniak, Nem nyilvános
Leippe-Torno:
Maik Schröter
Lichtenberg:
Nem nyilvános
Löbau:
Philipp Licbarski
Lohsa:
Nem nyilvános , Eva-Maria Mietho, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános
Malschwitz:
Domagala Jens, Enrico Frommer, Nem nyilvános
Naundorf:
Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános
Nebelschütz:
Nem nyilvános
Neschwitz:
Nem nyilvános , Schneider Stanley
Neukirch:
Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Karsten Büttner, Nem nyilvános , Matthias Heinze, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános
Neukirch/ Lausitz:
Christian Kaufer
Neustadt:
Nem nyilvános
Obergurig:
Nem nyilvános , Tilo Möller, Nem nyilvános , Nem nyilvános
Ohorn:
Nem nyilvános , Nem nyilvános
Oßling:
Nem nyilvános , Nem nyilvános , Ronny Gröger
Panschwitz-Kuckau:
Nem nyilvános
Pulsnitz:
Carsten Böhme, Erik Techritz, Nem nyilvános , Jens Schneidereit, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Kevin Kindler, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Marcel Böhme, Mario Schneider, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Samson 53, Silvana Buxbaum, Sören Wuttke
Puschwitz:
Maik Steinborn
Putzkau:
Nem nyilvános
Radibor:
Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Martin Schneider, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Ronny Brandalek, Tim Betker
Ralbitz-Rosenthal:
Nem nyilvános
Rammenau:
Nick Neugebauer, Nem nyilvános
Schirgiswalde:
Benedikt Rösler, Maik Paper, Manuela Hähnel, Sebastian Thiele
Schlungwitz:
Sven Dürrlich
Schmölln-Putzkau:
Daniel Bieneck, Henry Bieneck
Schwepnitz:
Nem nyilvános , Heiko Hausner, Romy Luckow, ronny göbel, Nem nyilvános
Sohland:
Andreas Köhler, Daniel Liske, Johann Scgöne, Maik Ebert, Nem nyilvános , Rico Steiner, Nem nyilvános
Spreewitz:
André Lattke, Nem nyilvános , Nem nyilvános
Steina:
Angela Spenke
Steinigtwolmsdorf:
Nem nyilvános , Kareen Galler, Marc Lange
Wiednitz:
Kevin Lösche, Nem nyilvános
Wilthen:
Nem nyilvános
Wittichenau:
Clemens Retschke, Nem nyilvános , Dorothea Tanneberger, Editha Schmaler, frank pötschke, martin pötschke, Michael Wehran, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Nem nyilvános , Ronny Mrosack, Stefan Unglaube, Udo Schmaler, Zomack Matthias
(* Ezek az aláírások beleszámítanak a határozatképességbe.)