311 ondertekenaars in Bundestagswahlkreis Erzgebirgskreis I
Naar de petitie Zurück auf Los - Strukturreform der Sächsischen Kirchenleitung stoppen - neu anfangen
Handgeschreven
Amtsberg:
Bernd Hilbert*, Christfried Crämer*, Dorit Geisler*, Hans-Ullrich Werner*, Hermann Michael Geisler*, Katharina Geisler*, Matthias Thum*, Reinhilde Gerlach*, Rudi Gerlach*, Sandra Degner*, Sandra Reinhold*, Niet openbaar*, Stephan Geisler*, Niet openbaar*
Annaberg:
Helga Lange*
Annaberg-Buchholz:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Niet openbaar*, Benjamin Heß*, Niet openbaar*, Dagmar Liebscher*, Niet openbaar*, Elisabeth Voigt*, Evelin Zimmermann*, Gerhard Liebscher*, Niet openbaar*, Jürgen Zimmermann*, Klaus Baumann*, Niet openbaar*, Michael Schubert*, Sebastian Fischer*, Niet openbaar*, Sven Frank*, Sylvia Süß*, Niet openbaar*, Volkmar Günther*, Wolfram Günther*
Aue:
Bernd Steinhardt*, Damaris Rudolph*, Gerd Rudolph*, Harry Rudolph*, Heidi Wiesner*, Irmgard Rudolph*, Jörgen Schubert*, Julia Weißflog*, Jutta Richter*, Jutta Richter*, Niet openbaar*, R. Wiesner*, Rüdiger Vogel, Sabine Klinge*, Siegfried Richter*, Uwe Weißflog*
Bad Schlema:
Jürgen Heydel*, Karin Leistner, Matthias Krauthahn*, Paul Krauthahn*, Thomas Frank*
Bärenstein:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Bernsbach:
Thomas Boden*
Börnichen:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Andreas Weickert*, Kerstin Fischer*, Mehner Alexandra*, Mike Trinks*, Monika Weickert*, Nick Weickert*
Borstendorf:
Niet openbaar*, Michael Rausch*
Breitenbrunn:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Bianca Heß*, Niet openbaar*, Dr. Wolfgang Kunz*, Edgar Lein*, Gottfried Kaufmann*, Niet openbaar*, Jonas Lein*, Katrin Seidler*, Maria Büttner*, Silas Jungnickel*, Susann Lein*, Sybille Kunz*, Thomas Schneider*, Thomas Weigel*
Crottendorf:
Friedrich Preißler*, Jeannette Herrmann*, Niet openbaar*, Monika Gehlert*, Ralf Wiesehüetter*
Deutschneudorf:
Niet openbaar*
Drebach:
Andreas Felber*, Irene Schalling*, Jens Lindner*, Jona Köhler*, Katrin Birke*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Tom Heckert*
Ehrenfriedersdorf:
Handgeschreven*, Alexander Lohschmidt*, Angela Richter*, Astrid Seidel*, Birgit Wiesehütter*, Christian Richter*
Eibenstock:
Alexander Clauß*, Carmen Klötzer*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Frank Möckel*, Gers Jäkel*, Joseph Klötzer*, Jürgen Leonhardt*, Karin Schönfelder*, Niet openbaar*, Katrin Lötzsch, Niet openbaar*, Mario Klötzer*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Ralf baumgarten*, Ralf Möckel*, Salome Baumgarten*, Silke Schreyer*, Niet openbaar*
Elterlein:
Eva Hadlich*, Gisela Hadlich*, Niet openbaar*
Elterlein OT Hermannsdorf:
Ines Langklotz*
Falkenbach:
Annegret Matschke*, Magdalena Matschke*
Gehringswalde:
Mechthild Riedel*, Michael Hofmann*, Niet openbaar*
Gelenau:
Andrea Scheidhauer*, Andreas Mehner*, Brigitte Schreckenbach*, Claudia Penzis*, Niet openbaar*, Gunter Kreißig*, Markus Schreckenbach*, Martin Fröhner*, Niet openbaar*, Stefan Köhler*
Geyer:
Dr. Susanne Willuhn-Wolff*, Holger Tschirner*, Niet openbaar*, Johannes Scheithauer*, Niet openbaar*, Oliver Stoll*, Sebastian Lamm*, Susanne von Strauch*, Thomas Müller*, Thomas Stiehl*, Tobias Wolff*, Ute Lamm*, Yvette Ihmels*
Gornau:
Niet openbaar*, Anna Böttcher*, Bastian kellermann*, Daniel Ullmann*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Friedemann Richter*, Friedemann Rihter*, Heidrun Lindner*, Jakob Lindner*, Jan Mauersberger*, Joachim Lindner*, Lars Böttcher*, Lukas Lindner*, Maike Böttcher*, Nils Böttcher*, Ralf Kühn*, Sarah Köbsch*, simeon köbsch*, Simon Böttger*, Timon Buettner*, Tobias Büttner*, Ulli Naumann*
Großolbersdorf:
Andreas Fröhner*, Andreas Oehme*, Anja Melzer*, Daniel Oehme*, Georg Wünning*, Niet openbaar*, Jörg Uhlig*, Katrin Fröhner*, Katrin Fröhner*, Niet openbaar*, Robert Meyer*, Niet openbaar*, Thomas Burkert*
Großrückerswalde:
Barbara Vogel*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Dorothea Wendrock*, Niet openbaar*
Großrückerswalde OT Mauersberg:
Handgeschreven*
Grumbach:
Anja Winter*, Thomas Hoffmann*
Grünhain-Beierfeld:
Birgit Stölzel*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Espig Regina*, Luise Egermann*, Matthias Bretschneider*, Stephanie Bretschneider*
Grünhainichen:
Angela Oehme*, Christa Höppe*, Christine Hübner*, Klaus Martin Höppe*, Steffen Vieweger*, ulrike Schubert*
Hilmersdorf:
Niet openbaar*
Johanngeorgenstadt:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Claudia Röber*
Jöhstadt:
Andreas Rockstroh*, Arne Mehnert*, Christiane Hutschig*, Niet openbaar*, Frank Dietel*, Frauke Mehnert*, Petra Friedel*, Stephan Mehnert*, Niet openbaar*
Koenigswalde:
Claudia Buchau*
Königswalde:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Christiane Melzer*, Christoph Tuchscheerer*, Johannes Simon*, Niet openbaar*, Jürgen Melzer*, Katrin Spindler*, Maria Seltmann*, Martin Seltmann*, Sven Wenzel*, Yvonne Wieland*
Kurort Seiffen:
Andre Uhlig*, Andre Uhlig*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Katrin Kempe*, Michael Harzer*, Stefan Ulbricht*, Stephan Kaden*, Tobias Braun*
Lauter:
Niet openbaar*, Julia Schwertnwe*
Lauter-Bernsbach:
Andrea Goldhahn*, Niet openbaar*, Beatrice Espig*, Brigitte Hösel, Christa Scheffler*, Christian Kaufmann*, Christine Schlotte*, Claudia Wehrmann*, Claudia Wehrmann*, Frank Wehrmann*, Friedemann Schlotte*, Gottfried Hösel, Gunter Grosch, Niet openbaar*, Jürgen Stiehler*, Konrad Espig*, Konrad Espig*, Matthias Poller*, Sabine Scholz*, Simone Poller*, Stefan Helm*, Niet openbaar*, Sybille Ullmann*, Thomas Espig*, Ulrich Weißflog, Ursula Espig*
Lengefeld:
Handgeschreven*, Holger Kolbe, Marina Volkmer*, Stephan Zeibig*
Lößnitz:
Bettina Wittstock*, Helena Troll*, Steffen Uhlig, Steffi Eckert*, Ute Mürbe*, Uwe Eckert*, Niet openbaar*
Marienberg:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Anka Wendler*, Bernd Melzer*, Bernhard Fuß, Niet openbaar*, Christiane Siegert*, Christoph Baumann*, Niet openbaar*, Elisabeth Rohloff*, Niet openbaar*, Grit Hoersen*, Niet openbaar*, Niet openbaar, Niet openbaar*, Katrin Seifert*, Marion Fritzsch*, Martin Drilltzsch*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar, Peter Fischer*, Romy Brünnel*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Simon Haustein*, Niet openbaar*, Volker Fiedler*, Wolfgang Siegert*, Wolfram Rohloff*
Marienberg /OT Zöblitz:
Niet openbaar*
Markersbach:
Niet openbaar*
Mildenau:
Niet openbaar*, Niet openbaar*
Olbernhau:
Johannes Krause
Pobershau:
Andre Seifert*, Andreas Schreiter*, Niet openbaar*, Dorothea Weigelt*, Johannes Weigelt*, Niet openbaar*
Pockau:
Niet openbaar*, Dirk Reinhardt, Erika Mühl*, Esther Friedemann*, Güntter Schreibeer*, Jens Kahle*, Joachim Haase*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Miriam Friedemann*, Thomas Friedemann*
Pockau-Lengefeld:
Angelika Schönherr*, Elke Schönherr*, Niet openbaar*, Michael Friedemann*
Raschau:
Christin Georgi*
Raschau-Markersbach:
Gaston Nogrady*, Michaela Nogrady*
Scheibenberg:
Niet openbaar*, Frank Siegel*, Gerhard Mann*, Michael Sacher*, Stefanie Mann, Stefanie Mann*, Stephan Schmidt-Brücken*, Ute Sacher*, Veit Groschopp*
Schlettau:
Andrea Hofmann*, Christian Hofmann*
Schneeberg:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Matthias Mosch*, Niet openbaar*
Schönbrunn:
Annett Weinhold*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Kerstin Bittner*, Sophie Weinhold*
Schönheide:
Anne-Kathrin Bretschneider*, CORNELIA Heine*, Johannes Heine*, Katrin Mädler*
Schwarzenberg:
Andrea Kaufmann*, Niet openbaar*, Andreas Mehlhorn*, Niet openbaar*, Anne Wurlitzer*, Annerose Roth*, Niet openbaar*, Bernd Viertel*, Bettina Hertig*, Niet openbaar*, Christine Scheidewig*, Christof Dehnel*, Cornelia Krügel*, Cornelia Schubert*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Deborah Lehmann*, Dr. Hans-Joachim Schwochow*, Dunja Schulze*, Niet openbaar*, Emilie Zänker, Erhard Grigull*, Frank Kunzmann*, Frank Stimpel*, Franz-Jakob Rotj*, Friedrich Dr. Faber*, Fritzsch Dieter*, Hanns Dietel*, Niet openbaar*, Helga Zink*, Herds Klarmann*, Jeannette Mürling*, Niet openbaar*, Joachim Gruner*, Johann-David Schubert*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Kathrin Volkmann*, Klarmann Stefan*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar, Manuela Arnold*, Margret Riedel*, Martha Thiel*, Matthias Schubert*, Niet openbaar*, Monika Dorner*, Regina Ditter*, Reinhard Schlesiger*, Richard Wurlitzer*, Niet openbaar*, Ruthild Schwochow*, Silke Reif*, Stefan Ditter*, Niet openbaar*, Sven Staps*, Sylvia Korb*, Niet openbaar*, Ulrike Gläß*, Ulrike Malek*, Niet openbaar*, Winfried Wurlitzer*, Yvonne Gsottberger*
Sehmatal-Cranzahl:
Niet openbaar*, Steffen Fritzsch*, Niet openbaar*
Sehmatal-Neudorf:
Albrecht Schelter, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Sehmatal-Sehma:
Bernd Schmiedgen*
Stützengrün:
Annett Tröger*, Niet openbaar*, Claudia Müller*, Niet openbaar*, Jörg Börner*, Konstanze Zimmermann*, Kristin Börner*, Kristin Börner*, Martin Börner*, Matthias Löffler*, Matthias Tauscher*, Robert Börner*, Niet openbaar*
Tannenberg:
Aaron Neubert*, Aaron Neubert*, Brunhilde Neubert*, Deborah Neubert*, Manfred Neubert*, Michael Neubert*, Mirjam Neubert*, Raphael Neubert*, Stefanie Kämpf*
Thermalbad Wiesenbad:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Matthais Lämmel*, Niet openbaar*, Undine Wohlgemuth*, Ursula Jarzombek*, Uwe Wohlgemuth*
Thum:
Niet openbaar*, Jonas Helbig*, Katrin Hübler*, Martin Herrling0*, Niet openbaar*
Thum-Herold:
Elke Müller*
Thum-Jahnsbach:
Annett Hackebeil*, Dirk Hackebeil*, Gisela Hackebeil*, Ingolf Horn*, Jannik Hackebeil*, katja Horn*, Kornelia Seidel*, Marie Hackebeil*, Niklas Hackebeil*, Rainer Hackebeil*, Richard Hackebeil*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Waldkirchen:
Handgeschreven*, Handgeschreven*
Walthersdorf:
Niet openbaar*
Witzschdorf:
Eckhard Börner*
Wolkenstein:
Dietmar Klemm*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Tony Gerlach*
Zöblitz:
Tobias Haueis*
Zschopau:
Bärbel Richter*, Elias Beckert*, Petra Beyer*
Zschorlau:
Niet openbaar*, Andreas Conrad*, Anja Dessauer*, Beate Kircheis*, Brigitte Kunz*, Cordula Conrad*, Niet openbaar*, Eberhardt Schmoldt*, Niet openbaar*, Ines Schmidt*, Janet Riedel*, Jasmin Markus*, Lutz Guenther*, Michael Riedel*, Michael Weigel*, Nancy Baumann*, Peter Kunz*, Pierre Lindner*, Niet openbaar*, Ronny Heinz*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Uwe Niedziella*
(* Deze handtekeningen tellen mee voor het quorum.)