Dilekçe hakkında Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Alperstedt:
halka açık olmayan*
Apolda:
Andreas Vogt*, Andy Schlegel *, Anke Hasenbein*, Christian Trautmann *, Daniel Rink*, Daniela Löther, Duncan Hartmann*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Jens Klaus sörensen*, Karl Mindt*, halka açık olmayan*, Kevin Schindler*, halka açık olmayan*, Luigi Temporin*, Mario Zeugner*, Mike Weh*, Reane Horn*, Robert Filz*, Sebastian Rink*, Steffen Nipperdey *, halka açık olmayan*, Thomas Nürnberger*, Torsten Prentke *, Victor Schnell*, Volker Keßler*, Volker Keßler *, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Artern:
Alexander Schumann*, Andreas Renno *, Frank Schwarz*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Mathias Kunze *, Tobias Schmidterling *, halka açık olmayan*
Auerstedt:
Marion Schneider*, Marion Schneider*, Marion Schneider*
Bachra:
Norbert Hoffmann*, Ronny Zawatzki*
Bad Berka:
Enrico Heerdegen*, Henrik Brenner*, Ines Freytag*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Regine Fitzner*, halka açık olmayan*, Stefan Kämmerer*
Bad Frankenhausen:
Gerhard Naab*, Gunnar Riedel*, Heide Marie Oestreich-Overbeck*, Heide Oestreich-Overbeck*, Manfred Bez*, Michael Dittrich *, Robert Knoche*
Badra:
halka açık olmayan*
Bellstedt:
halka açık olmayan*
Berlstedt:
halka açık olmayan*
Blankenhain:
Alexander Eppner*, halka açık olmayan*, Bernd Megerle *, Heiko Treiber*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Joerg Putensen*, Karlheinz Sandberg*
Buttelstedt:
halka açık olmayan*, Marie-Luise Sturm*
Buttstädt:
halka açık olmayan*
Clingen:
halka açık olmayan*, Katja Olschewski*
Daasdorf b Buttelstedt:
Klaus Marggraff *
Ebeleben:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Eckstedt:
halka açık olmayan*
Eßleben:
halka açık olmayan*
Ettersburg:
Kai Kalitzki*
Frankendorf:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Frohndorf:
halka açık olmayan*
Frömmstedt:
Phillip Fischer*
Gebesee:
Björn theuerkauf*
Gorsleben:
Gothe Janko*, halka açık olmayan*
Greußen:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Thomas Urland*, Thomas Urland*, Uwe Loeser *, Uwe Löser*, Uwe Löser*
Großenehrich:
halka açık olmayan*
Großmonra:
halka açık olmayan*
Großromstedt:
halka açık olmayan*, Daniel Wächter *
Großrudestedt:
halka açık olmayan*, Sven Eckhardt*
Guthmannshausen:
halka açık olmayan*, Margitta Pekarek*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Hachelbich:
Michael Exner *, Pascal schiele*
Hauteroda:
Christoph Petersen*
Helbedündorf:
Marc Rößler*
Herrnschwende:
halka açık olmayan*
Hohenfelden:
halka açık olmayan*
Holzengel:
Karsten Holzapfel*
Holzsußra:
Ramona Schirmer*
Ichstedt:
halka açık olmayan*
Kindelbrück:
Lutz Sternickel*, Lutz Sternickel*, Nicole Wochnik*
Kirchengel:
Thomas Briesner*
Kleinmölsen:
halka açık olmayan*
Kleinromstedt:
halka açık olmayan*
Klettbach:
Patrick Stübling*, Stübling Patrick*
Kölleda:
halka açık olmayan*, Babette Girsig *, Otto piecks*, halka açık olmayan*, Rudolf Ludwig*, halka açık olmayan*
Kranichborn:
halka açık olmayan*
Kranichfeld:
Carina Grossmann*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Sandro Weise*
Kromsdorf:
Johannes Kürschner*, Stefan MErten*
Langenroda:
halka açık olmayan*
Lehnstedt:
Dirk Eisoldt*
Magdala:
Dietmar Eidam*, Janine Neefe*, Marcus Stuhl*
Mannstedt:
Bert Lechner*, halka açık olmayan*
Mönchenholzhausen:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Niederroßla:
Torsten Prentke *
Niedertrebra:
halka açık olmayan*
Nöda:
Andreas Richter*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Olbersleben:
Bernhard Starke*, halka açık olmayan*, Lothar Starke*, halka açık olmayan*
Oldisleben:
uwe schlögl*
Oßmannstedt:
halka açık olmayan*
Ostramondra:
Dietmar Sturm*, Gudrun Sturm*, Gudrun Sturm*, Gudrun Sturm*, Gudrun Sturm*
Pfuhlsborn:
Holger Magdlung *, halka açık olmayan*
Rannstedt:
Christian Titze*
Rastenberg:
Detlef Schober*, Norbert Hoffmann*, Renate Völlger*, Thomas Voigt*
Ringleben:
Bernd Sandhöfer*, halka açık olmayan*, Thorsten Held*
Rohnstedt:
halka açık olmayan*
Roßleben:
Christine Sauerbier *, Reichardt Björn*
Schallenburg:
Simone Daume*
Schloßvippach:
Christine Müller*, Christine Müller die *, Mario Pietsch*, Rhyner Steve*, halka açık olmayan*, Steve Rhyner *
Schmiedehausen:
halka açık olmayan*
Schwerstedt:
karin bärbel engelmann*, karin bärbel engelmann*, karin Engelmann*, Katrin Fischer*, Rene Hecker*, Sylvio Engelmann*
Sömmerda:
Andre Sauerbier*, halka açık olmayan*, Axel Pfleger*, Denny Müller*, halka açık olmayan*, Elke Stein*, halka açık olmayan*, Elvira Wendelmuth *, Horst Wischnowsky*, Jörg Lehrmann*, halka açık olmayan*, Maik Schulze*, Marco Schultz*, Michael Fischer *, Michael Fischer*, Peter Fackelmann*, Philipp Huth*, Roland Baier*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Tami Nguyen*
Sondershausen:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Dagmar Knoll*, halka açık olmayan*, Fabian Fromm*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Friedrich Böhrs*, Gerd Knoll*, halka açık olmayan*, Hardy Höhn*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Maik Lukow*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Matthias Strupf*, Matthias Worschech*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Steffi Münkner*, Steve Isserstedt*, Uwe Lüttkopf*, halka açık olmayan*
Sprötau:
Antje Batze*, Ralf Grune*, Ralf Grune*, Ralf Grune*, Robin oberender*, Steffen Reichardt*
Stödten:
Ralf Grune*
Stotternheim:
halka açık olmayan*
Straußfurt:
Silvia Fabich*
Thüringenhausen:
halka açık olmayan*
Tonndorf:
Philipp Berndt*
Udestedt:
Eileen Barth*, Julia Wenke*, halka açık olmayan*
Umpferstedt:
Huber Klaus-Peter*, Huber Uta*
Vogelsberg:
halka açık olmayan*
Walschleben:
halka açık olmayan*
Wasserthaleben:
halka açık olmayan*
Weißensee:
Carsten Peter*, halka açık olmayan*, Petra Bethge*
Westgreußen:
Thomas Reimer*
Wickerstedt:
Kai Wilhelm*
Wiehe:
halka açık olmayan*, Norbert Nolze*
Witterda:
Markus Schönheit *, Michael Jopp *
Wormstedt:
halka açık olmayan*, Gordon von der Gönna*
(* Bu imzalar nisaba sayılır.)