256 rėmėjai Bundestagswahlkreis Gotha - Ilm-Kreis
Apie peticiją Herr Verkehrsminister: Hände weg von meinem Hobby! Petition für den Erhalt des Modellflugs
Alach:
Nevieša*
Allersdorf:
Steffen Wegner*
Altenfeld:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Nevieša*
Amt Wachsenburg:
Andreas Kummer*, Udo Büsing*
Angelroda:
Florian Haak*, Uwe Lieberum*
Apfelstädt:
Christian Schmidt*, Nevieša*
Arnstadt:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Andreas Abendroth*, Nevieša*, Nevieša*, Daniel Leukert*, Nevieša*, Dr. Ines Schröder-Thielmann*, Eva-Maria Gerber*, Florian Leukert*, Nevieša*, Hans - Jürgen Beckert*, Hans-Georg Vogt*, Helmut Bienek*, Jonathan Korn*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Mario Klinge*, Nevieša*, Nevieša*, Peter Henkel*, Nevieša*, Ralf Petzold*, Nevieša*, Thomas Neubert*, Uwe Leukert*
Aspach:
Gunter Ludwig*, Nevieša*
Böhlen:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*
Brüheim:
Nevieša*, Nevieša*
Crawinkel:
Hans Becher*, Patrick Stichling*
Drei Gleichen:
Nevieša*
Elgersburg:
Dr. Heinrich Quadflieg*, Hildegard Quadflieg*, Mario Langenhan*, Quirin Quadflieg*
Emleben:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*
Eschenbergen:
Nevieša*
Friedersdorf:
Ranka rašytas*
Friedrichroda:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Jörg Kögel*, Nevieša*, Michael Oschmann*
Gamstädt:
Steffen Weiß*
Gehren:
Ranka rašytas*, Dr. Christian Dünkel*, Günter Hörcher*, Nevieša*, Thorsten Scheibe*
Georgenthal:
Frank Wiefel *, Heiko Fromm*, Nevieša*, Ralf Creutzburg*
Geschwenda:
Andreas Eschrich*, Andreas Schützner*
Gillersdorf:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Nevieša*
Goldbach:
Dieter Herzig*
Gossel:
Ranka rašytas*, Nevieša*, Steffen Groll*
Gotha:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Nevieša*, Andreas Michel*, Nevieša*, Brüggemann Thomas*, Nevieša*, Edgar Buttker*, Nevieša*, Nevieša*, Günter Koch*, Nevieša*, Nevieša*, Maik Mertig*, Nevieša*, Mechthild Koch*, Nevieša*, Peter Gnerlich*, Rene Gruenkorn*, Nevieša*, Steffen Volkenant *, Thomas Brüggemann*, Nevieša*, Thomas Müller *, Ulrich Maurer*, Nevieša*, Nevieša*, Wolfgang Fiebel*
Gräfenhain:
Andreas Trott*
Gräfenroda:
Andreas Hanisch *, Nevieša*, Karl-Otto Bergmann*, Wolfgang Metz*
Großbreitenbach:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Hans-Ulrich Erdtmann*, Koch Manfred*, Michael Fischer *, Nevieša*
Großvargula:
Nevieša*
Herrenhof:
Ingrid Hoyer*, Olaf Hoyer*
Herschdorf:
Leon Teubner *
Hochheim:
Andreas Kiewitt*
Hörselgau:
Ranka rašytas*
Ilmenau:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Axel Fink*, Birk Schade*, Christian Koch*, Christoph Wagner*, Nevieša*, Dieter Heß*, Elke Hildebrandt*, Nevieša*, Günter Hildebrandt*, Jochen Gröpler*, Nevieša*, Julian Hildebrandt*, Klaus Dieter Gronau*, Lutz Krause*, Martin Petrich*, Martin Wedekind*, Nevieša*, Stephan Pöhler*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*
ilmenau OT Unterpörlitz:
Boeßner Fritz-Joachim*
Ilmtal:
David Ehrhardt*, Nevieša*, Mike Textor*, Nevieša*
Kettmanshausen:
Ranka rašytas*
Kirchheim:
Frauke Jäger *, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*
Klettbach:
Holger Grapentin*, Nico Selbmann*
Langewiesen:
Ann-Kathrin Scheidig*, Christoph Raue*, Frank Scheffel*, Nevieša*, Nevieša*
Laucha:
Detlef Stötzer*, Nevieša*
Leinatal:
Nevieša*, Nevieša*, Rene Ernst*, Thomas Leifheit *
Liebenstein:
Thomas Gräser*
Manebach:
Nevieša*
Möhrenbach:
Ranka rašytas*, Steffen Haueisen*
Neudietendorf:
Nevieša*, Günter Fritsche*, Nevieša*
Neustadt:
Ronny Hiersche*
Oberpörlitz:
Helmut Abe*
Oehrenstock:
Ranka rašytas*, Mario Hirthe*
Ohrdruf:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Jens Seifert*, O. Hoyer*, Nevieša*
Osthausen-Wülfershausen:
Richard Hock*
Plaue:
Ranka rašytas*, Hans Mämpel*, Michael Wehling*, Walter Schmölling*
Remstädt:
Ranka rašytas*
Rockhausen:
Holger von Wischetzki*
Roda:
Nevieša*
Schwabhausen:
Mario Gögel *, Nevieša*, Michael Riedel*, Nevieša*
Singen:
Babett Ehrhardt*, Marius Ehrhardt*, Thomas Ehrhardt*
Sonneborn:
Nevieša*
Stadtilm:
Ranka rašytas*, Christian Heyne*, Nevieša*, Hans-Werner Jahn*, Rainer Tschöp*, Nevieša*, Steffen Scherf*
Tabarz:
Nevieša*
Tambach-Dietharz:
Nevieša*
Teutleben:
Nevieša*
Tonna:
Ranka rašytas*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*
Trügleben:
Ingo Artmann*
Tüttleben:
Rene Rudolph*
Unterpörlitz:
Ranka rašytas*, Fritz-Joachim Boessner*, Ralf Becker*
Waltershausen:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Nevieša*, Nevieša*, Tobias Möller*
Wandersleben:
Roland Scheffel*
Wildenspring:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*
Wipfratal:
Holger Hemmecke*
Wolfsberg:
Ranka rašytas*, Nevieša*
(* Šie parašai įskaičiuojami į kvorumą.)