K petici Eine faire Finanzierung für Niedersachsens Waldorfschulen!
Beckeln:
Ruckgaber Rene*
Berne:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Hannes Rossbach*, Heike Voigt*, Hella Onkes*
Brake:
rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *
Delmenhorst:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Není veřejné *, Heiderose Penke*, Sigrid Zöhrer*, Thomas Eickholt*, Werner Nickel*
Dötlingen:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Holger Rüchel*, Jannik Binse*, Není veřejné *
Dünsen:
Není veřejné *
Elsfleth:
Dr. Thomas Schleich*, Není veřejné *, Frank Hammerbacher*, Jutta Caspers*, Není veřejné *, Tanja Mrotztkowski*, Není veřejné *
Ganderkesee:
rukopisný *, rukopisný *, Martina Beisner-Mason*, Není veřejné *, Sabine Bogner*, Susanne Kaina*, Thea Mrotzkowski*, Vanessa Rose*
Großenkneten:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Není veřejné *, Frank Zimmermann*, Gisela Gabriel*, Jutta Michelmann-Hüneberg*, Nina Zimmermann*
Harpstedt:
rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *
Hatten:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Frauke Uthe*, Friederike Illers*, Heiko Uthe*, Heiko Uthe*, Není veřejné *, Helmut Köhler*, Johannes Cernota*, Norbert Sengen*, Ooster Dorothee*, Tobias Koch*, Uta Knipper*
Hude:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Christina Kipper-von Maydell*, Není veřejné *, Frank Hermerath*, Kristina Schwarz*, Margret Zimmermann*, Martin von Maydell*, Meike Klugermann*, Philia Kaufmann*, Xandra Vogelsang*
Jade:
rukopisný *, rukopisný *, Andreas Sprick*
Nordenham:
Není veřejné *
Ovelgönne:
rukopisný *, rukopisný *, Anne Kistner-Peters*, Gungi Lowdon*, Johanna Bruns*, Matthias Bruns*, Není veřejné *, Thjark Peters*, Tillmann Brandorff*, Yvonne Brandorff*, Yvonne Brandorff*
Prinzhöfte:
Uwe Ozminski*
Wardenburg:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Constanze Anandi Conrad-Mönninghoff*, Johan Steunenberg*, Katja Fröhlich*, Konrad Elias Fröhlich*, Margot Fröhlich*, Není veřejné *, Rita Bodmann*, Stefan Hicke*
Wildeshausen:
rukopisný *, rukopisný *
Wüsting:
Marlies Martensen*
(* Tyto podpisy se započítávají do kvora.)