125 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Delmenhorst - Wesermarsch - Oldenburg-Land
Tietoja vetoomuksesta Eine faire Finanzierung für Niedersachsens Waldorfschulen!
Beckeln:
Ruckgaber Rene*
Berne:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Hannes Rossbach*, Heike Voigt*, Hella Onkes*
Brake:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*
Delmenhorst:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Ei julkista*, Heiderose Penke*, Sigrid Zöhrer*, Thomas Eickholt*, Werner Nickel*
Dötlingen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Holger Rüchel*, Jannik Binse*, Ei julkista*
Dünsen:
Ei julkista*
Elsfleth:
Dr. Thomas Schleich*, Ei julkista*, Frank Hammerbacher*, Jutta Caspers*, Ei julkista*, Tanja Mrotztkowski*, Ei julkista*
Ganderkesee:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Martina Beisner-Mason*, Ei julkista*, Sabine Bogner*, Susanne Kaina*, Thea Mrotzkowski*, Vanessa Rose*
Großenkneten:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Ei julkista*, Frank Zimmermann*, Gisela Gabriel*, Jutta Michelmann-Hüneberg*, Nina Zimmermann*
Harpstedt:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*
Hatten:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Frauke Uthe*, Friederike Illers*, Heiko Uthe*, Heiko Uthe*, Ei julkista*, Helmut Köhler*, Johannes Cernota*, Norbert Sengen*, Ooster Dorothee*, Tobias Koch*, Uta Knipper*
Hude:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Christina Kipper-von Maydell*, Ei julkista*, Frank Hermerath*, Kristina Schwarz*, Margret Zimmermann*, Martin von Maydell*, Meike Klugermann*, Philia Kaufmann*, Xandra Vogelsang*
Jade:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Andreas Sprick*
Nordenham:
Ei julkista*
Ovelgönne:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Anne Kistner-Peters*, Gungi Lowdon*, Johanna Bruns*, Matthias Bruns*, Ei julkista*, Thjark Peters*, Tillmann Brandorff*, Yvonne Brandorff*, Yvonne Brandorff*
Prinzhöfte:
Uwe Ozminski*
Wardenburg:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Constanze Anandi Conrad-Mönninghoff*, Johan Steunenberg*, Katja Fröhlich*, Konrad Elias Fröhlich*, Margot Fröhlich*, Ei julkista*, Rita Bodmann*, Stefan Hicke*
Wildeshausen:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Wüsting:
Marlies Martensen*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)