125 semnatarilor în Bundestagswahlkreis Delmenhorst - Wesermarsch - Oldenburg-Land
Despre petitieEine faire Finanzierung für Niedersachsens Waldorfschulen!
Beckeln:
Ruckgaber Rene*
Berne:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Hannes Rossbach*, Heike Voigt*, Hella Onkes*
Brake:
Scris de mana*, Scris de mana*, Nu public*
Delmenhorst:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Nu public*, Nu public*, Heiderose Penke*, Sigrid Zöhrer*, Thomas Eickholt*, Werner Nickel*
Dötlingen:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Holger Rüchel*, Jannik Binse*, Nu public*
Dünsen:
Nu public*
Elsfleth:
Dr. Thomas Schleich*, Nu public*, Frank Hammerbacher*, Jutta Caspers*, Nu public*, Tanja Mrotztkowski*, Nu public*
Ganderkesee:
Scris de mana*, Scris de mana*, Martina Beisner-Mason*, Nu public*, Sabine Bogner*, Susanne Kaina*, Thea Mrotzkowski*, Vanessa Rose*
Großenkneten:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Nu public*, Nu public*, Frank Zimmermann*, Gisela Gabriel*, Jutta Michelmann-Hüneberg*, Nina Zimmermann*
Harpstedt:
Scris de mana*, Scris de mana*, Nu public*
Hatten:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Frauke Uthe*, Friederike Illers*, Heiko Uthe*, Heiko Uthe*, Nu public*, Helmut Köhler*, Johannes Cernota*, Norbert Sengen*, Ooster Dorothee*, Tobias Koch*, Uta Knipper*
Hude:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Nu public*, Christina Kipper-von Maydell*, Nu public*, Frank Hermerath*, Kristina Schwarz*, Margret Zimmermann*, Martin von Maydell*, Meike Klugermann*, Philia Kaufmann*, Xandra Vogelsang*
Jade:
Scris de mana*, Scris de mana*, Andreas Sprick*
Nordenham:
Nu public*
Ovelgönne:
Scris de mana*, Scris de mana*, Anne Kistner-Peters*, Gungi Lowdon*, Johanna Bruns*, Matthias Bruns*, Nu public*, Thjark Peters*, Tillmann Brandorff*, Yvonne Brandorff*, Yvonne Brandorff*
Prinzhöfte:
Uwe Ozminski*
Wardenburg:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Nu public*, Constanze Anandi Conrad-Mönninghoff*, Johan Steunenberg*, Katja Fröhlich*, Konrad Elias Fröhlich*, Margot Fröhlich*, Nu public*, Rita Bodmann*, Stefan Hicke*
Wildeshausen:
Scris de mana*, Scris de mana*
Wüsting:
Marlies Martensen*
(* Aceste semnături sunt luate în considerare pentru cvorum.)