125 podpisnik v Bundestagswahlkreis Goslar - Northeim - Osterode
Na peticijo Wir fordern: 40-Stunden-Woche auch für Lehrer!
Altenau:
Wolfgang Evers*
Bad:
Ročno napisano*
Bad Gandersheim:
Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Dietmar Schwieger*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*
Bad Harzburg:
Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ditmar Rettberg*, Helmuth Daut*, Ni javno*, Ni javno*, Petra Nietsch*, Rettberg; Ditmar*, Ni javno*, Rosemarie Laube*, Steven Knorre-Röhlich*, Torsten Worch*, Werner Focken*
Badenhausen:
Jens Wachsmuth*
Braunlage:
Ročno napisano*
Clausthal-Zellerfeld:
Ročno napisano*, Ni javno*, Birgit Gröbner*, Ni javno*, Hella Janssen*, Hella Janssen*, Ni javno*, Rüdiger Knaack*, Thomas Pichler*, Ursula Osche*
Dassel:
Nicole Spilker*, Petra Besser*
Einbeck:
Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Andrea Kühnberg*, Angelika Häse*, Annegret Kröger*, Annett Steinberg*, Birgit Raab-Jüttner*, Ni javno*, Inken Barfod-Werner*, Ni javno*, Klaus Klapproth*, Ni javno*, Mario Heinzel*, Ni javno*, Rudi Trommer*, Ni javno*, Wilfried Werner*
Goslar:
Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Alexandra Janitzki*, Ni javno*, Ni javno*, Bastian Engelke*, Ni javno*, Christian Klingbeil*, Ni javno*, Ni javno*, Dirk Brandes*, Dr. Hans-Otto Reuss*, Dr. Wolfgang Richnow*, Eckhard Müller*, Ni javno*, Ni javno*, Harald Scheer*, Hartmut S. Walter*, Ni javno*, Helge Stradmann*, Ingo Schneider*, Ni javno*, Jürgen Burgdorf*, Karl-Heinz Rösl*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Sebastian Skorzinski *, Stephan Petry*, Tim Rosenbaum *, Walter Hartmut S.*, Wilfried Nemitz*
Hardegsen:
Ročno napisano*, Ni javno*, Sabine Sommer*
Hattorf:
Ročno napisano*, Ernst Meyer*, Ni javno*, Kristina Nölle-Meyer*, Ni javno*
Herzberg:
Ročno napisano*, Ni javno*
Katlenburg-Lindau:
Ročno napisano*, Ni javno*
Moringen:
Christine Müller*, Margarete Hilke*
Nörten-Hardenberg:
Ročno napisano*, Gerlinde Haller*, Inge Rauschning*
Northeim:
Andrea Schulze-Kögel*, Ni javno*, Anja Antons*, Ni javno*, Ni javno*, Claudia Siebert-Lange*, Holger Sievers*, Ilja Kuschke*, Katja Rott*, Ni javno*, Malte Schober*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Melanie Anders *, Ni javno*, Renate Stein-Grubic*, Sabine Harborth-Constien*, Thomas Constien*, Ni javno*, Ni javno*, Wibke Kuschke*, Wulf-Ingo Prange*
Northeim L'holtensen:
Rolf Ballof
Osterode:
Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*
Osterode am Harz:
Anja Hartung*, Dr. Wolfgang Köster*
Vienenburg:
Ni javno*, Ni javno*
(* Ti podpisi se štejejo za sklepčnost.)