176 Signatář v Landtagswahlkreis Wartburgkreis II - Eisenach
K petici Erhalt der Standorte und Arbeitsplätze im Kalirevier bei K+S
Berka:
Johannes Scheuch *, rukopisný *, rukopisný *, Andrea Darr*, Není veřejné *, Christian Fiehler*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Doris Trinks*, Není veřejné *, Enrico Lotz*, Florian Kümmel*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Harri Bender*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Johannes Quendt *, Jonas Darr*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Katja Salamann*, Kerstin keil*, Kümmel Philipp*, Není veřejné *, Liane Göhring *, Není veřejné *, Marco Darr*, Marco Schäfer*, Není veřejné *, Mario Schäfer*, Není veřejné *, Není veřejné *, Matthias knies*, Není veřejné *, Není veřejné *, Peer Lehrfeld*, Není veřejné *, Rebecca Pydde *, René Hotzel*, Rene Muschter*, Není veřejné *, Ronny Platzdasch*, Není veřejné *, Není veřejné *, Steffen Weißkopf*, Theresa Ramann*, Thomas Braun*, Thomas Göhring*, Není veřejné *, Volkmar Darr*, Wolfram Lindner*
Berka / Werra:
Není veřejné
Berka/Werra:
Není veřejné , Sissi Göhring, Susanne Ihling , Thomas Winkelstein
Dankmarshausen:
bernd günsch*, Není veřejné *, Není veřejné *, Dirk Pfaff*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *
Dippach:
Alexander Lusky *, Andreas Liebetrau*, Baum Florian*, Bernd Zinn*, Dirk Franke*, Enrico Klett *, Florian Scholl*, Heike Gavenesch*, Karl-Heinz Muhm*, Není veřejné *, Mary Trostmann *, Není veřejné *, Norman Ehlers*, Peter Ammerschuber*, Sebastian Scholl*, Steffen Baum *, Není veřejné *, Willy Wilks *
Eisenach:
Anja Große*, Bachmann Guis*, Benisek Andre *, Není veřejné *, Cornelia Wendel*, Není veřejné *, Není veřejné *, Dr. René Kliebisch*, Není veřejné *, Hagen Jeschke*, Hella Brandt*, Není veřejné *, Není veřejné *, Kai Uwe Zwonar*, Karsten Sonntag*, Manuel Hohmann*, Není veřejné *, Není veřejné *, Matthuias Arnold*, Není veřejné *, Patricia Landsiedel *, Peter Bock*, Raik Ruppert*, Reinhardt Teubner*, Není veřejné *, Sebastian Arnold*, Není veřejné *, Není veřejné *
Förtha:
Není veřejné *, Marian Muhm*
Gerstungen:
Barta Valentin*, Benjamin Krug*, Björn Schäfer*, Denis Voigt*, Není veřejné *, Není veřejné *, Elisabeth Volkert*, Není veřejné *, Henryk Bode*, Isabelle Mosebach *, Jens Becker*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Manfred Weber*, Marcel Issleib*, Není veřejné *, Mario Schricker *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Silvana Beck*, Sonja Thieme*, Není veřejné *, Není veřejné *, Steve Broscheit*, Thomas Städtler*
Gospenroda:
Není veřejné *, Marcus Wilhelm*
Großensee:
Mirco Bauer*
Krauthausen:
Není veřejné *
Marksuhl:
Alexander Schad*, Není veřejné *, Není veřejné *, Inge Weigel*, Není veřejné *
Vitzeroda:
Katrin Strube*, Marko Kraus *, Stefan Danischus*, Sven Kraus *
Wolfsburg-Unkeroda:
Není veřejné *, Není veřejné *, Kathrin Heger*, Není veřejné *
(* Tyto podpisy se započítávají do kvora.)