Ratowanie ludzkiego życia zawsze powinno mieć priorytet. Pan dr. A. Woźniak wykonał wspaniałą robotę, dzięki niemu RPTC zyskała wielu pacjentów z Polski, gdzie protonoterapia praktycznie nie funkcjonuje. Wielu ludzi zawdzięcza Panu Doktorowi i pozostałemu zespołowi zdrowie i życie. Wielu ludziom polecam tą klinikę. Informacja o zamiarze jej likwidacji to dla mnie szok i utrata możliwości dalszego monitorowania przez specjalistów po przebytej terapii. Mam nadzieję na zmianę decyzji. Jerzy (świętokrzyskie)
15.371 Unterschriften
Petent hat die Petition nicht eingereicht/übergeben.
Debatte
Das könnte Sie auch interessieren
Soziales
Inkluzja nie może zależeć od miejsca zamieszkania – równe świadczenia dla osób niewidomych, sprawied
46
Unterschriften
352 Tage
verbleibend