70 Undertegnende Bundestagswahlkreis Höxter - Lippe II
Til andragendet Grundrente jetzt! Lebensleistung verdient Respekt.
Augustdorf:
Håndskrevet*, Ikke offentligt*, Heinrich Georg Schneider*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Helmut Nowotzin*, Ikke offentligt*
Bad Driburg:
Alexander Bieseke*, Hans Jürgen Wurm*, Heribert Böger*, Ikke offentligt*, Manfred Claes*, Peter Zörnig*, Ikke offentligt*, Sven Kröger*
Beverungen:
Christian Garberding*, Günter Lange*, Rolf-Dieter Crois*, Tim Vollert*
Borgentreich:
Annette Hübner*, Anton Wieners*, Ikke offentligt*
Brakel:
Jasimczak Josef*, Johannes Kruse*, Josef Jasimczak*, Manfred Heller*, Maria Micus*
Detmold:
Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Håndskrevet*, Ikke offentligt*, Andreas Ilwig*, Annette Brunemeier*, Beate Ostmann*, Bettina Probst*, Bodo Schaffeld*, Brigtte Pieper*, Celina Lamm*, Christ-Dore Richter*, Dagmar Jussen*, Detlef Sude*, Ikke offentligt*, Dr. Dennis Maelzer*, Dr. Wolfgang Stein*, Eckart Adorf*, Edeltraud Nülle*, Erika Streeck*, Fatih Konuralp*, Ferhat Akman*, Gerda Greschke-Begemann*, Ikke offentligt*, Günter Seele*, Günter Till*, Hans-Rüdiger Pieper*, Hans-Ulrich Kühn*, Hermann Nie*, Ingolf Prohl*, Ingrid Dannhäuser*, Jason Maximilian Jochem*, Ikke offentligt*, Jürgen Hellwig*, Ikke offentligt*, Manfred Schlüchtermann*, Ikke offentligt*, Michael Häntzschel*, Michael Meier*, Prof. Roland Velte*, Rainer Brinkmann*, Ralf Hamann*, Reiner Missling*, Reinhard Klein*, Renate Stobinski*, Rita Konuralp*, Ikke offentligt*, Sonja Wardecki*, Stefan Arens*, Stefan Gran*, Ikke offentligt*, Thomas Nieling*, Ikke offentligt*, Udo Fröhlich*, Ulrike Capelle*, Veronika Franke-Brömer*, Wiens Jakob*, Wilfried Funke*, Wilfried Funke*, Ikke offentligt*, Wolfgang Knossalla*, Wolfgang Schriegel*, Zülfü Ördek*
Horn-Bad Meinberg:
Håndskrevet*, Dieter Hemmelmann*, Ikke offentligt*, Georg-F. Bartol*, Gilbert Flamme*, Peter Kieslich*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*
Höxter:
Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Hedwig Peters*, Ikke offentligt*, Hermann Luedecke*, Klaus Löffelbein*, Peter Greschner*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*
Lügde:
Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*, Juergen Hinrichs*, Manfred Ovenhausen*, Nico Tintel*, Torben Blome*
Marienmünster:
Karin Müller*, Petra Rode-Bosse*
Nieheim:
Ikke offentligt*, Ansgar Peine*, Johannes Reineke*, Ikke offentligt*, Ikke offentligt*
Schieder-Schwalenberg:
Joey-Doron Sievert*, Ikke offentligt*
Schlangen:
Dieter Kelle*, Ikke offentligt*, Günter Hameister*, Ikke offentligt*, Marieluise Hameister*, Ikke offentligt*, Patrick Kissner*, Rainer Voß*, Roger Hertwig*, Rudolf Neundorf*, Rüpdiger Burmester*, Ulrike Burchart*, Werner Horstmann*, Wilma Horstmann*
Steinheim:
Bernd Behling*, Gerald Bläsing*, Ikke offentligt*, Jürgen Hartmann*, Siegfried Hülsmann*
Warburg:
Klaus Eichler*, Ikke offentligt*, Rudolf Altmann*, Thorben Dierkes*
Willebadessen:
Gaby Hillebrand-Franke*, Horst Franke*, Jürgen Lügger*, Ralf Hake*
(* Disse underskrifter tæller for beslutningsdygtigheden.)