70 İmzacı Bundestagswahlkreis Höxter - Lippe II
Dilekçe hakkında Grundrente jetzt! Lebensleistung verdient Respekt.
Augustdorf:
Elyazısı*, halka açık olmayan*, Heinrich Georg Schneider*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Helmut Nowotzin*, halka açık olmayan*
Bad Driburg:
Alexander Bieseke*, Hans Jürgen Wurm*, Heribert Böger*, halka açık olmayan*, Manfred Claes*, Peter Zörnig*, halka açık olmayan*, Sven Kröger*
Beverungen:
Christian Garberding*, Günter Lange*, Rolf-Dieter Crois*, Tim Vollert*
Borgentreich:
Annette Hübner*, Anton Wieners*, halka açık olmayan*
Brakel:
Jasimczak Josef*, Johannes Kruse*, Josef Jasimczak*, Manfred Heller*, Maria Micus*
Detmold:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, halka açık olmayan*, Andreas Ilwig*, Annette Brunemeier*, Beate Ostmann*, Bettina Probst*, Bodo Schaffeld*, Brigtte Pieper*, Celina Lamm*, Christ-Dore Richter*, Dagmar Jussen*, Detlef Sude*, halka açık olmayan*, Dr. Dennis Maelzer*, Dr. Wolfgang Stein*, Eckart Adorf*, Edeltraud Nülle*, Erika Streeck*, Fatih Konuralp*, Ferhat Akman*, Gerda Greschke-Begemann*, halka açık olmayan*, Günter Seele*, Günter Till*, Hans-Rüdiger Pieper*, Hans-Ulrich Kühn*, Hermann Nie*, Ingolf Prohl*, Ingrid Dannhäuser*, Jason Maximilian Jochem*, halka açık olmayan*, Jürgen Hellwig*, halka açık olmayan*, Manfred Schlüchtermann*, halka açık olmayan*, Michael Häntzschel*, Michael Meier*, Prof. Roland Velte*, Rainer Brinkmann*, Ralf Hamann*, Reiner Missling*, Reinhard Klein*, Renate Stobinski*, Rita Konuralp*, halka açık olmayan*, Sonja Wardecki*, Stefan Arens*, Stefan Gran*, halka açık olmayan*, Thomas Nieling*, halka açık olmayan*, Udo Fröhlich*, Ulrike Capelle*, Veronika Franke-Brömer*, Wiens Jakob*, Wilfried Funke*, Wilfried Funke*, halka açık olmayan*, Wolfgang Knossalla*, Wolfgang Schriegel*, Zülfü Ördek*
Horn-Bad Meinberg:
Elyazısı*, Dieter Hemmelmann*, halka açık olmayan*, Georg-F. Bartol*, Gilbert Flamme*, Peter Kieslich*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Höxter:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Hedwig Peters*, halka açık olmayan*, Hermann Luedecke*, Klaus Löffelbein*, Peter Greschner*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Lügde:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Juergen Hinrichs*, Manfred Ovenhausen*, Nico Tintel*, Torben Blome*
Marienmünster:
Karin Müller*, Petra Rode-Bosse*
Nieheim:
halka açık olmayan*, Ansgar Peine*, Johannes Reineke*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Schieder-Schwalenberg:
Joey-Doron Sievert*, halka açık olmayan*
Schlangen:
Dieter Kelle*, halka açık olmayan*, Günter Hameister*, halka açık olmayan*, Marieluise Hameister*, halka açık olmayan*, Patrick Kissner*, Rainer Voß*, Roger Hertwig*, Rudolf Neundorf*, Rüpdiger Burmester*, Ulrike Burchart*, Werner Horstmann*, Wilma Horstmann*
Steinheim:
Bernd Behling*, Gerald Bläsing*, halka açık olmayan*, Jürgen Hartmann*, Siegfried Hülsmann*
Warburg:
Klaus Eichler*, halka açık olmayan*, Rudolf Altmann*, Thorben Dierkes*
Willebadessen:
Gaby Hillebrand-Franke*, Horst Franke*, Jürgen Lügger*, Ralf Hake*
(* Bu imzalar nisaba sayılır.)