70 zwolenników w Bundestagswahlkreis Höxter - Lippe II
O petycji Grundrente jetzt! Lebensleistung verdient Respekt.
Augustdorf:
Odręczne *, Niepubliczne *, Heinrich Georg Schneider*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Helmut Nowotzin*, Niepubliczne *
Bad Driburg:
Alexander Bieseke*, Hans Jürgen Wurm*, Heribert Böger*, Niepubliczne *, Manfred Claes*, Peter Zörnig*, Niepubliczne *, Sven Kröger*
Beverungen:
Christian Garberding*, Günter Lange*, Rolf-Dieter Crois*, Tim Vollert*
Borgentreich:
Annette Hübner*, Anton Wieners*, Niepubliczne *
Brakel:
Jasimczak Josef*, Johannes Kruse*, Josef Jasimczak*, Manfred Heller*, Maria Micus*
Detmold:
Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Odręczne *, Niepubliczne *, Andreas Ilwig*, Annette Brunemeier*, Beate Ostmann*, Bettina Probst*, Bodo Schaffeld*, Brigtte Pieper*, Celina Lamm*, Christ-Dore Richter*, Dagmar Jussen*, Detlef Sude*, Niepubliczne *, Dr. Dennis Maelzer*, Dr. Wolfgang Stein*, Eckart Adorf*, Edeltraud Nülle*, Erika Streeck*, Fatih Konuralp*, Ferhat Akman*, Gerda Greschke-Begemann*, Niepubliczne *, Günter Seele*, Günter Till*, Hans-Rüdiger Pieper*, Hans-Ulrich Kühn*, Hermann Nie*, Ingolf Prohl*, Ingrid Dannhäuser*, Jason Maximilian Jochem*, Niepubliczne *, Jürgen Hellwig*, Niepubliczne *, Manfred Schlüchtermann*, Niepubliczne *, Michael Häntzschel*, Michael Meier*, Prof. Roland Velte*, Rainer Brinkmann*, Ralf Hamann*, Reiner Missling*, Reinhard Klein*, Renate Stobinski*, Rita Konuralp*, Niepubliczne *, Sonja Wardecki*, Stefan Arens*, Stefan Gran*, Niepubliczne *, Thomas Nieling*, Niepubliczne *, Udo Fröhlich*, Ulrike Capelle*, Veronika Franke-Brömer*, Wiens Jakob*, Wilfried Funke*, Wilfried Funke*, Niepubliczne *, Wolfgang Knossalla*, Wolfgang Schriegel*, Zülfü Ördek*
Horn-Bad Meinberg:
Odręczne *, Dieter Hemmelmann*, Niepubliczne *, Georg-F. Bartol*, Gilbert Flamme*, Peter Kieslich*, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Höxter:
Niepubliczne *, Niepubliczne *, Hedwig Peters*, Niepubliczne *, Hermann Luedecke*, Klaus Löffelbein*, Peter Greschner*, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Lügde:
Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Juergen Hinrichs*, Manfred Ovenhausen*, Nico Tintel*, Torben Blome*
Marienmünster:
Karin Müller*, Petra Rode-Bosse*
Nieheim:
Niepubliczne *, Ansgar Peine*, Johannes Reineke*, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Schieder-Schwalenberg:
Joey-Doron Sievert*, Niepubliczne *
Schlangen:
Dieter Kelle*, Niepubliczne *, Günter Hameister*, Niepubliczne *, Marieluise Hameister*, Niepubliczne *, Patrick Kissner*, Rainer Voß*, Roger Hertwig*, Rudolf Neundorf*, Rüpdiger Burmester*, Ulrike Burchart*, Werner Horstmann*, Wilma Horstmann*
Steinheim:
Bernd Behling*, Gerald Bläsing*, Niepubliczne *, Jürgen Hartmann*, Siegfried Hülsmann*
Warburg:
Klaus Eichler*, Niepubliczne *, Rudolf Altmann*, Thorben Dierkes*
Willebadessen:
Gaby Hillebrand-Franke*, Horst Franke*, Jürgen Lügger*, Ralf Hake*
(* Te podpisy liczą się do kworum.)