213 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Traunstein
Tietoja vetoomuksesta Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Ainring:
Aaron Geigand *, Christian Engel*, Christian Engel*, Christian werner*, Ei julkista*, Frank Lenarz*, Johann Peter Schaller*, Reinhard Bogner*, Ei julkista*
Altenmarkt:
Dr. Walter Ries*, Johann Michl*, Ei julkista*
Anger:
Christine Mitterauer*, Ei julkista*
Anning:
Dieter Rommerskirchen*
Aschau:
Ei julkista*
Bad Reichenhall:
Ei julkista*, André Wrobel*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, gudrun söllner*, Katrin von Faltin*, martin schön*, Martin Schön*, Ei julkista*, Mirka Dauensteiner*, Monika Draxl*, Norman Frenzke *, Paul Dauensteiner*, Ei julkista*, Ei julkista*, Tristao Basilio*, Viktor Kusnezow*, Ei julkista*, Ei julkista*
Bayerisch Gmain:
Daniel Reinders*, Ei julkista*, Ei julkista*, Michael Flebbe *, Ei julkista*, Rainer Kastner*, Ei julkista*, Rainer Kastner*, ralf michels]*, Ei julkista*
Berchtesgaden:
Angela Dollinger*, Angela Dollinger*, Ei julkista*, Carsten Hoyert*, Markus Kübler*, Rainer Klaeschen*, Ei julkista*, Victor Vicioso*
Bergen:
Ei julkista*, Ei julkista*
Bischofswiesen:
Carla Messerschmidt *, Ei julkista*, Ei julkista*, Danilo Mölders*
Chieming:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Hildebrandt Erdmann*, Johann Wiesholler *, Ei julkista*, Ei julkista*
Draunstei:
Ei julkista*
Engelsberg:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Wenzel Präger*
Freilassing:
Ei julkista*, Ei julkista*, Andres Tradler*, Bergi Bozic*, Besnik Ibrahimi*, Birgit Neskrabal *, Birgit Neskrabal *, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Eduard Eckhardt*, Francke Alexandra*, Friedel Kögler*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Helmut Gottschalk*, Herbert Waldner*, Ei julkista*, Liedl Gerlinde*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Roland Ahlborn*, Ei julkista*, Rosemarie Sardinas Herrera*, Rosemarie Sardinas Herrera*, Ei julkista*, Ei julkista*, Thorsten Portain*, Wolfgang Pichlmair*
Fridolfing:
Ei julkista*, Bernhard Huber*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Valentin Brunner*
Gänsberg:
Ei julkista*
Grabenstätt:
Birgit Heinrichs*, Ei julkista*, Pascal Poschenrieder*, Pascal Poschenrieder*, Ei julkista*, Yvonne kuhlmann*
Grassau:
Ei julkista*, David May*, Dithmar Kamm*, Irmela Scheidle-Horkel*, Ei julkista*, Johann Vodermeier*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Inzell:
Cigoj Sandra*, Oliver Funk*
Kienberg:
Cornelia Kloss*
Kirchanschöring:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Laufen:
Ei julkista*, Ei julkista*, Isabella Wanner*, Karl-Heinz Felber*, Karl-Heinz Felber*, Markus Schimek*, Ei julkista*
Marktschellenbeerg:
Jürgen Schulte*
Marktschellenberg:
Jürgen Schulte*, Jürgen Schulte*, Ei julkista*
Marquartstein:
Ei julkista*, Dravinec Sebastijan*, Eva Maria Schroll*, Ei julkista*, Robert Brosch*, Ei julkista*, Ei julkista*
Nußdorf:
LAckner Albert*, Philipp Peck *, Ruth Peck *, Wolfram Peck *, Wolfram Peck *
Obing:
Demmelmaier Franz*, Harald Schreyer*, Ei julkista*, Posch Matthias*
Palling:
Kurt Rudolf Fischer*, Sandra Kollmannsberger *, Ei julkista*
Petting:
Reinhard Melz*
Piding:
Ei julkista*, Ei julkista*, Gerhard Grassl*, Markus Korntner*, Nicole Kimmeringer*
Pittenahart:
Ei julkista*
Pittenhart:
Georg Daisenberger*
Ramsau:
Dina Hettmann*
Reit im Winkl:
Clauda Weindl*
Ruhpolding:
Ei julkista*, Ei julkista*, Anneliese Gerhardt*, Ei julkista*, Ei julkista*, Bernd Schloßhauer*, Ei julkista*, Christian Neu*, Christine Schuhbeck*, Ellen Gnacke*, Ei julkista*, Gerhardt Wolfram*, Herbert Ringsgwandl*, Ei julkista*, Ei julkista*, Markus von knoerzer*, Maximilian Studt*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ringsgwandl Hildegard*, Ei julkista*, Ei julkista*, Silvia Sappel*
Saaldorf-Surheim:
Michael Peer*, Reinhard Bender*, Reinhard Bender*, Ei julkista*
Schleching:
Frederik Keno Stocks*, Georg Zaiser*, Ei julkista*, Ei julkista*
Schnaitsee:
Ei julkista*, Ei julkista*, Monika Berger*, Petra Kreidl*, Sandor Krauss*, Stefanie Galler*
Schneizlreuth:
Rüdiger Steputat*
Schönau:
ANdreas Fuchs*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ella Aschauer*, Walter Aschauer*
Seeon:
Johannes Schmidt*, Klaus Mutschler*, Ei julkista*, Ei julkista*, Schmidt Johannes*
Siegsdorf:
A. Ch. Effern (alias: Scheich von Aich)*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Benedikt Meisenecker*, Brigitte Bertagnolli*, Florian Schmidl*, Gisela Rohe*, Ei julkista*, Markus Engelsberger*, Oliver Huber*, Ei julkista*, Ei julkista*
St Georgen:
Ei julkista*
St. Georgen:
Ei julkista*
Staudach-Egerndach:
Christa Maria Bader*
Surberg:
Christian Stepanic*, Ei julkista*
Tacherting:
Franz Obersteiner*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Scherbauer Christian*
Taching:
Ei julkista*, Leitner Johannes*, Ei julkista*, Ei julkista*
Teisendorf:
Albert Kern*, Joachim Jäger*, Jörg Steinhardt *, Judith Volgger *, Jürgen P.*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Tittmoning:
Ei julkista*, Ei julkista*, Daniela Pischke*, Georg Mayer *, Ei julkista*, Natalia Borduk*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Werner Ameiser*
Traunreut:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Helmuth Hohlweger*, Ei julkista*, Ei julkista*, Josef Graetz*, Ei julkista*, kevin Jelitto*, kevin Jelitto*, Lydia Wagner*, Norbert Schulze*, Ei julkista*, Strohhammer David*, Ei julkista*, Vjekoslav Skalic*
Traunstein:
Alexander Linz*, Ei julkista*, Alois Oberhuber*, Ei julkista*, Ei julkista*, Christian Meindorf *, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Franz voitswinkler*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Michael Regner*, Ei julkista*, Mike Karl*, Mike Karl*, Ei julkista*, Pietruschko Marius *, Pietruschko Marius*, Ei julkista*, Strobel Thomas *, Strobel Thomas *, Ursula A. Karschinierow*, Ei julkista*
Traunwalchen:
Ei julkista*, Ei julkista*
Trostberg:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Jivko Jeko*, Jivko Jekov*, Kalinin Kirill *, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ober Bernhard*
Übersee:
Erika van Gorkom*, Harald Bretz*, Harald Bretz*, Hari Grieb*, Hillermeier Lisa*, Michael Oberhauser*, Ei julkista*
Unterwössen:
Bernhard Winkelmann*, Ei julkista*, Ei julkista*, Gerda Buchberger*, Ei julkista*, Ei julkista*
Vachendorf:
Barbara Kurzeder*, Barbara Kurzeder*
Waging:
Alex Bittmann*, Alexander Bittmann*, Ei julkista*, Ei julkista*
Wonneberg:
Ei julkista*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)