189 подписал в Bundestagswahlkreis Cuxhaven - Stade II
Към петицията Nein zur Hähnchenmastanlage in Geestland!
,Geestland:
Vivian Grendel*
Ankelohe:
Не е публично*
Bad Bederkesa:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Agnes Nickel*, Alexander Dunst*, Almut Pluskwa*, Andreas Barthels*, Не е публично*, Arnfried-Werner Ploetz*, Не е публично*, Barbara Junkes-Biehl*, Bärbel Kroll-Hohnholtz*, Beatrice Lohsen*, Не е публично*, Bert Hinterkeuser*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Cornelia Roux*, Не е публично*, Dietmar Brill*, Dr. Jens Schröter*, Не е публично*, Friedhelm Volkens*, Friedrich und Susanne Hartmann*, Не е публично*, Johannes Schu*, Не е публично*, Julian Wesch*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Michael Heinze*, Nadine Leyda*, Не е публично*, Не е публично*, Reinhold Lohsen*, Не е публично*, Sascha Bonacker*, Stefanie Reiser*, Не е публично*, Susanne Schröter*, Walter Brüns*, Не е публично*
Bad Bederkesa/Geestland:
Не е публично*
Bederkesa:
Jannik Heinze*
Beverstedt:
Carsten Zinn, Не е публично, Chiara Caspar, Не е публично, Ines Koch, Не е публично, Mailin Kienitz, Martina Reents, Vanessa Voss
Cadenberge:
Sven Cyplik
Cuxhaven:
Brigitte Dorawa, Karin Guenther, Не е публично, Norbert Welker, Oliver Drews
Drangstedt:
Gerken Damaris*, Не е публично*, Не е публично*, Ottmar Schmelzer*
Driftsethe:
Christina Henke
Elmlohe:
Не е публично*, Не е публично*
Flögeln:
Не е публично*, Не е публично*, Dr. Christian Wolf*, Frthjof Sahnwaldt*, Jennifer Sobiech-Wolf*
Geestland:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Almuth Zurmühl*, Angelika Jacke*, Ayla dade*, Не е публично*, Christiane Lorenzen*, Danny Böttjer*, Dr. Christoph Fichtner*, Elke Nimbach*, Не е публично*, Frank Teichgräber*, Gerhard Kattner*, Не е публично*, Heidrun Homann*, Heike Wierhake-Kattner*, Не е публично*, Jan-Hendrik Ehlers*, Не е публично*, Не е публично*, Lisa-Marie Gögg*, Не е публично*, Не е публично*, Michael Leyda*, Не е публично*, Не е публично*, Miriam Krebs*, Monika Janus*, Niklas Tscheppan*, Sabine Müller-Horn*, Не е публично*, Stefanie Rademacher*, Tanja Dehne*, Tina Junge*, Не е публично*, Не е публично*
Geestland / Alfstedt:
Holger Giese*
Geestland,Bederkesa:
Bernd Schließke*
Hagen:
Elke Penning
Köhlen:
Silvia Sauerland*
Langen:
Не е публично*, Anna Grupa, Anna Rehberg*, Не е публично, Не е публично*, Не е публично*, Genia Aline Kaireit*, Не е публично*, Kim Jacqueline Gottschalk*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Niko Rehberg*, Noemi Krebs*, Не е публично*, Sina Holst, Stefan Borrosch, Wiebke Linkiewicz*
Lintig:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Axel Viebrock*
Lintig-Großenhain:
Angelika Berns*, Axel Viebrock*
Loxstedt:
Не е публично, Annika Zimmering, Claas Solbrig, Не е публично, Janine Kretschmann, Не е публично
Lunestedt:
Не е публично
Neuenkirchen:
Ulrike Jagolski
Otterndorf:
Martina Müller, Не е публично
Ringstedt:
Ръкописни/o*, Не е публично*
Schiffdorf:
Не е публично, Dr. Kerstin Jerosch, Не е публично, Не е публично, Не е публично
Wingst:
Marcel Weber
(* Тези подписи се зачитат за кворума.)