189 rėmėjai Bundestagswahlkreis Cuxhaven - Stade II
Apie peticiją Nein zur Hähnchenmastanlage in Geestland!
,Geestland:
Vivian Grendel*
Ankelohe:
Nevieša*
Bad Bederkesa:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Agnes Nickel*, Alexander Dunst*, Almut Pluskwa*, Andreas Barthels*, Nevieša*, Arnfried-Werner Ploetz*, Nevieša*, Barbara Junkes-Biehl*, Bärbel Kroll-Hohnholtz*, Beatrice Lohsen*, Nevieša*, Bert Hinterkeuser*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Cornelia Roux*, Nevieša*, Dietmar Brill*, Dr. Jens Schröter*, Nevieša*, Friedhelm Volkens*, Friedrich und Susanne Hartmann*, Nevieša*, Johannes Schu*, Nevieša*, Julian Wesch*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Michael Heinze*, Nadine Leyda*, Nevieša*, Nevieša*, Reinhold Lohsen*, Nevieša*, Sascha Bonacker*, Stefanie Reiser*, Nevieša*, Susanne Schröter*, Walter Brüns*, Nevieša*
Bad Bederkesa/Geestland:
Nevieša*
Bederkesa:
Jannik Heinze*
Beverstedt:
Carsten Zinn, Nevieša, Chiara Caspar, Nevieša, Ines Koch, Nevieša, Mailin Kienitz, Martina Reents, Vanessa Voss
Cadenberge:
Sven Cyplik
Cuxhaven:
Brigitte Dorawa, Karin Guenther, Nevieša, Norbert Welker, Oliver Drews
Drangstedt:
Gerken Damaris*, Nevieša*, Nevieša*, Ottmar Schmelzer*
Driftsethe:
Christina Henke
Elmlohe:
Nevieša*, Nevieša*
Flögeln:
Nevieša*, Nevieša*, Dr. Christian Wolf*, Frthjof Sahnwaldt*, Jennifer Sobiech-Wolf*
Geestland:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Almuth Zurmühl*, Angelika Jacke*, Ayla dade*, Nevieša*, Christiane Lorenzen*, Danny Böttjer*, Dr. Christoph Fichtner*, Elke Nimbach*, Nevieša*, Frank Teichgräber*, Gerhard Kattner*, Nevieša*, Heidrun Homann*, Heike Wierhake-Kattner*, Nevieša*, Jan-Hendrik Ehlers*, Nevieša*, Nevieša*, Lisa-Marie Gögg*, Nevieša*, Nevieša*, Michael Leyda*, Nevieša*, Nevieša*, Miriam Krebs*, Monika Janus*, Niklas Tscheppan*, Sabine Müller-Horn*, Nevieša*, Stefanie Rademacher*, Tanja Dehne*, Tina Junge*, Nevieša*, Nevieša*
Geestland / Alfstedt:
Holger Giese*
Geestland,Bederkesa:
Bernd Schließke*
Hagen:
Elke Penning
Köhlen:
Silvia Sauerland*
Langen:
Nevieša*, Anna Grupa, Anna Rehberg*, Nevieša, Nevieša*, Nevieša*, Genia Aline Kaireit*, Nevieša*, Kim Jacqueline Gottschalk*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Niko Rehberg*, Noemi Krebs*, Nevieša*, Sina Holst, Stefan Borrosch, Wiebke Linkiewicz*
Lintig:
Ranka rašytas*, Ranka rašytas*, Axel Viebrock*
Lintig-Großenhain:
Angelika Berns*, Axel Viebrock*
Loxstedt:
Nevieša, Annika Zimmering, Claas Solbrig, Nevieša, Janine Kretschmann, Nevieša
Lunestedt:
Nevieša
Neuenkirchen:
Ulrike Jagolski
Otterndorf:
Martina Müller, Nevieša
Ringstedt:
Ranka rašytas*, Nevieša*
Schiffdorf:
Nevieša, Dr. Kerstin Jerosch, Nevieša, Nevieša, Nevieša
Wingst:
Marcel Weber
(* Šie parašai įskaičiuojami į kvorumą.)