189 ondertekenaars in Bundestagswahlkreis Cuxhaven - Stade II
Naar de petitie Nein zur Hähnchenmastanlage in Geestland!
,Geestland:
Vivian Grendel*
Ankelohe:
Niet openbaar*
Bad Bederkesa:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Agnes Nickel*, Alexander Dunst*, Almut Pluskwa*, Andreas Barthels*, Niet openbaar*, Arnfried-Werner Ploetz*, Niet openbaar*, Barbara Junkes-Biehl*, Bärbel Kroll-Hohnholtz*, Beatrice Lohsen*, Niet openbaar*, Bert Hinterkeuser*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Cornelia Roux*, Niet openbaar*, Dietmar Brill*, Dr. Jens Schröter*, Niet openbaar*, Friedhelm Volkens*, Friedrich und Susanne Hartmann*, Niet openbaar*, Johannes Schu*, Niet openbaar*, Julian Wesch*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Michael Heinze*, Nadine Leyda*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Reinhold Lohsen*, Niet openbaar*, Sascha Bonacker*, Stefanie Reiser*, Niet openbaar*, Susanne Schröter*, Walter Brüns*, Niet openbaar*
Bad Bederkesa/Geestland:
Niet openbaar*
Bederkesa:
Jannik Heinze*
Beverstedt:
Carsten Zinn, Niet openbaar, Chiara Caspar, Niet openbaar, Ines Koch, Niet openbaar, Mailin Kienitz, Martina Reents, Vanessa Voss
Cadenberge:
Sven Cyplik
Cuxhaven:
Brigitte Dorawa, Karin Guenther, Niet openbaar, Norbert Welker, Oliver Drews
Drangstedt:
Gerken Damaris*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Ottmar Schmelzer*
Driftsethe:
Christina Henke
Elmlohe:
Niet openbaar*, Niet openbaar*
Flögeln:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Dr. Christian Wolf*, Frthjof Sahnwaldt*, Jennifer Sobiech-Wolf*
Geestland:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Almuth Zurmühl*, Angelika Jacke*, Ayla dade*, Niet openbaar*, Christiane Lorenzen*, Danny Böttjer*, Dr. Christoph Fichtner*, Elke Nimbach*, Niet openbaar*, Frank Teichgräber*, Gerhard Kattner*, Niet openbaar*, Heidrun Homann*, Heike Wierhake-Kattner*, Niet openbaar*, Jan-Hendrik Ehlers*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Lisa-Marie Gögg*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Michael Leyda*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Miriam Krebs*, Monika Janus*, Niklas Tscheppan*, Sabine Müller-Horn*, Niet openbaar*, Stefanie Rademacher*, Tanja Dehne*, Tina Junge*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Geestland / Alfstedt:
Holger Giese*
Geestland,Bederkesa:
Bernd Schließke*
Hagen:
Elke Penning
Köhlen:
Silvia Sauerland*
Langen:
Niet openbaar*, Anna Grupa, Anna Rehberg*, Niet openbaar, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Genia Aline Kaireit*, Niet openbaar*, Kim Jacqueline Gottschalk*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niko Rehberg*, Noemi Krebs*, Niet openbaar*, Sina Holst, Stefan Borrosch, Wiebke Linkiewicz*
Lintig:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Axel Viebrock*
Lintig-Großenhain:
Angelika Berns*, Axel Viebrock*
Loxstedt:
Niet openbaar, Annika Zimmering, Claas Solbrig, Niet openbaar, Janine Kretschmann, Niet openbaar
Lunestedt:
Niet openbaar
Neuenkirchen:
Ulrike Jagolski
Otterndorf:
Martina Müller, Niet openbaar
Ringstedt:
Handgeschreven*, Niet openbaar*
Schiffdorf:
Niet openbaar, Dr. Kerstin Jerosch, Niet openbaar, Niet openbaar, Niet openbaar
Wingst:
Marcel Weber
(* Deze handtekeningen tellen mee voor het quorum.)