397 Signatář v Landtagswahlkreis Rendsburg
K petici Abschaffung Straßenbaubeiträge in Schleswig-Holstein Keine staatlich angeordnete Existenzgefährdung
Alt Duvenstedt:
rukopisný *, Annegret Eichen*, Arnold Ingwersen*, Není veřejné *, Börge Tiedemann*, Christa Rathje*, Elisabeth Vorbeck*, Hans Lohmeyer*, Hans Peter Tiedemann*, Heiko Vorbeck*, Není veřejné *, Není veřejné *, Klaus Eichen*, Není veřejné *, MArion Möller*, Martina Scheffler-Behrens*, Mirko Holm*, Nitzsche Volker*, Rainer Plöhn*, Ralf Dornheim*, Reinhard Lohmeyer*, Sabine Müller*, Není veřejné *, Uwe Rathje*
Ascheberg:
rukopisný *
Beldorf:
Carmen Weisbrod*
Bornholt:
Není veřejné *, Dirk Martens*, Není veřejné *, Günter Herbst*, Ingrid Scherible-Gosau*, Není veřejné *, Není veřejné *, Michael Uhlenberg*, Sonja Sievers*
Breiholz:
Karin Zimmermann*
Brinjahe:
Felix Arnst*
Büdelsdorf:
rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Bernhard Braun*, Není veřejné *, Carsten Hildebrandt*, Není veřejné *, Doris Friebe*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Gerhard Wolf*, Není veřejné *, Hartmut Sievers*, Heide Bell*, Horst Meggers*, Ilse Osthoff*, Není veřejné *, Joachim Cieluch*, Joey Lathwesen*, Není veřejné *, Jürgen Lübstorf*, Klaus Uttermann*, Není veřejné *, Lothar Straub*, Není veřejné *, Mandic Fabijan*, Mark Lemm*, Matthias Heinrich*, Není veřejné *, Michael Pohlmann*, Oliver Locht*, Peer Rathjen*, Není veřejné *, Není veřejné *, Sandra Mandic*, Není veřejné *, Siegmar Kusch*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Ursula Smerling*, Vedran mandic*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Wolfgang Wobser*
Embühren:
Caroline Mueller*, Není veřejné *
Fockbek:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Dieter Hollm*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Karsten Groth*, Klaus Jung*, Kurt Schneider*, Není veřejné *, Není veřejné *, Nicole Kröhnert*, Není veřejné *, Sven Wieting*, Thore Kühl*, Není veřejné *, Uwe Peters*, Uwe Weißenborn*
Gokels:
Není veřejné *, Ulla Barthmann*
Grauel:
Martin Töpper*
Haale:
rukopisný *, Eike Holm*, Rebecca Zutz*
Hamweddel:
Není veřejné *
Hanerau-Hademarschen:
Není veřejné *, Burkhard Koß*, Hans Peter Stotz*, Jan-Heinrich Tetens*, Jutta Koß*, Není veřejné *, Není veřejné *, Ulrike Tilinski-Sievers*
Hohenwestedt:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Bernd Heisterberg*, Beste Sievers*, Carsten Franke*, Není veřejné *, Dieter Voss*, Není veřejné *, Není veřejné *, Dr. Helmut Kerf*, Frank Brüggen*, Franziska Kerf*, Gerhard Theinert*, Není veřejné *, Isabell Voss*, Jan Übernickel*, Jürgen Kowalek*, Jürgen Marose*, Jutta Schünemann*, Není veřejné *, Lars Piwek*, Liebner Irina*, May-Britt Schütt*, Meike Lüth*, Michael Vogler*, Není veřejné *, Peter Gründemann*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Sven Lüdtke*, Není veřejné *, Tamara-Svenja Braun*, Není veřejné *, Udo Irschik*, Udo Irschik*, Ulf Steffen*, Není veřejné *, Volker Cassens*, Není veřejné *, Není veřejné *
Jevenstedt:
rukopisný *, Barbara Pappa*, Doris rohwer*, Hans Kaak*, Heike Wulff*, Hoferichter Thomas*, Není veřejné *, Karin Kaak*, Klaus Reiher*, Martin Wulff*, Matthias Claus*, Neele Bøgelund Otte*, Patrick Kleist*, Rachow Monika*
Lotsenstation:
Není veřejné *, Není veřejné *
Luhnstedt:
rukopisný *
Lütjenwestedt:
rukopisný *, Hans-Jürgen Henßen*
Meezen:
Není veřejné *
Mörel:
rukopisný *, Není veřejné *, Jörn Rathjen*, Karin Rathjen*, Katrin Beuck*, Kurt Rathjen*, Rosi Rathjen*, Ulrike Steffani*
Neu Duvenstedt-Nord:
Není veřejné *
Nienborstel:
rukopisný *, Arvid Steinhauer*, Beate Seifert*, Jens Wiese*, Rolf Trede*
Nindorf:
Oliver Garrandt*
Nübbel:
Není veřejné *, Není veřejné *, Peter Hintze*, Není veřejné *
Oldenbüttel:
Není veřejné *, Není veřejné *, Wolfgang Jens*
Rendsburg:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Není veřejné *, Anja Knablowski*, Annemarie Abdelrahman*, Antje Börnsen*, Není veřejné *, Bernd Kaufhold*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, D Gilgenast*, Dennis Tadsen*, Dora Arold*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Ellen Preusse*, Erol Kazankaya*, Ewal Schmidt*, Gabriele Jantzen*, Gerhard Voges*, Güler Kan*, Hannes Eilers*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Hubert Lange*, Hubert Scheiding*, Ingrid Leutritz*, Ingrid Neumann*, Ingrid Vogt*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Julian König*, Kadir Kan*, Karin Albert*, Není veřejné *, Klaus Illemann*, Klaus Junge*, Klaus Peper*, Není veřejné *, Magret Peper*, Není veřejné *, Není veřejné *, Matthias Rahn*, Münster Mona*, Niklas Hartmann*, Není veřejné *, Není veřejné *, Peter Vogt*, Není veřejné *, Petra Sinuraya*, Není veřejné *, Pflaum Wladimir*, Rlf Pagels*, Rolf Burzlaff*, Není veřejné *, Stefan Huell*, Není veřejné *, Není veřejné *, Sven Rosenboom*, Není veřejné *, Thomas Poser*, Není veřejné *, Tina Martin*, Tobias Aust*, Torben Frank*, Udo Reiher*, Udo Reiher*, Ulrich Bille*, Ute VOLKMANN*, Wilko Schierhorn*
Rickert:
Isabell Woller*, Marg Ret Rohwer*, Matthias Klingbeil*, Tobias Rohr*, Není veřejné *
Schafstedt:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Alina Rohde*, Brigitte Proske*, Curt Rohde*, Hans- Jürgen Proske*, Hansine Petersen*, Heike Tölke*, Helge Guttmann*, Joy-Alaine Cordshagen - von Häfen*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Reinhard Wiese*, Rosemarie van Wyk*
Schülp:
Není veřejné *, Není veřejné *
Seefeld:
Jenny Hollesen*
Stafstedt:
Není veřejné *, Není veřejné *
Tackesdorf:
Burkhard Dietz*
Tappendorf:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Claus Ehlers*, Není veřejné *, Není veřejné *
Todenbüttel:
Dirk Evers*, Elsbeth Evers*, Harder Evers*, Není veřejné *, Není veřejné *
Wapelfeld:
Není veřejné *
Wattenbek:
rukopisný *
Westerrönfeld:
rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Není veřejné *, Eckart Labs*, Není veřejné *, Hans Christian Bless*, Inge Schwarzer*, Johannes Kleinschmit*, Jurek Klement*, Není veřejné *, Martin Kühl*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Sascha Meyer*, Simon von Altenbockum*, Werner Peper*
(* Tyto podpisy se započítávají do kvora.)