169 подписал в Landtagswahlkreis Schleswig
Към петицията Verhindert die Abschiebung der traumatisierten Familie B. aus Kappeln!
Böel:
Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*
Boren:
B. Sievers *, Не е публично*, Christin Heinks*, Не е публично*, Christine Brandtner*, Christoph Lucas*, Erk Andresen *, Gabriele Gau*, Не е публично*, Janina Häger*, Jorinde Frederike Wrage*, Не е публично*, Не е публично*, Sabine Gäde*, Tina Krauspe*, Wolfgang Ewert*
Brebel:
Не е публично*
Dollrottfeld:
Frank Zothe*, Kathrin Mönnich*, Melanie Marx*, Не е публично*
Fraulund:
Bernd Braas*
Kappeln:
Не е публично
Lindaunis:
Gabriele Gau*
Loit:
Не е публично*
Mohrkirch:
Ръкописни/o*, Не е публично*, Dennis Lille*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*
Norderbrarup:
Cilina Hartmann *, Claudia Hein*, Jens Moldenhauer*, Jörg Hein*, Не е публично*, Laura Hein *, Marcel Gäding*, Marie Hannemann*, Не е публично*, Stefan Piepgras*
Nottfeld:
Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*
Nübel:
Angela Gries *, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Lorenz Peter Fintzen*, Не е публично*, Rita Jacobsen*, Stephan Schmitz *, Svende Jasper*
Oeversee:
Не е публично*
Rügge:
Claudia Schlereth*, Не е публично*
Saustrup:
Johanna Sophie Richter*
Schaalby:
Claudia Böttcher *, Jörn Volkhardt Sanne-Wander*
Scheggerott:
Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Sebastian Rapp*
Schleswig:
Не е публично*, Andreas Jäger*, Angelika Nielsen*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Britta Autzen*, Britta Vosgerau*, Не е публично*, Не е публично*, Christian Schnoor*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Dorothee Tams*, Не е публично*, Fritz Laß*, Gisela Susanne Huth*, Hanna Giese*, Не е публично*, Не е публично*, Irmgard Hansen*, Isabell Waldmann *, Не е публично*, Не е публично*, jana Scholze*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Karin Doose*, Karl Glas*, Katharina Petersen*, Не е публично*, Не е публично*, Lara Andresen*, Не е публично*, Не е публично*, Lena Kybelka*, Не е публично*, Lina Mohamad*, Lina-Sylvana Schlawe*, Martina Baumann-Dahm*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Nicola Dethlefs*, Ole renz *, Не е публично*, Не е публично*, Reinhard Vieth*, Renko Ralfs*, Rolf Riebesell*, Sabrina Reith*, Не е публично*, Не е публично*, Sven Birkholz*, Tarik Pahlenkemper*, Не е публично*, Не е публично*, Wolfgang Wix*
Steinfeld:
Anne Marxen*, Priewe Maik*, Rainer Stieper*, Не е публично*
Süderbrarup:
Besarta Ismajli*, Claudia Hellwig*, Не е публично*, Не е публично*, Edith Vögler*, Gezime ismajli*, Не е публично*, Не е публично*, Hildegard Denstorf*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Maren Braack*, Marion Köstner-Hansen*, Не е публично*, Nina Jördis Andresen*, Не е публично*, Не е публично*, Silke Boysen*, Не е публично*, Stefanie Borlukan*, Susanne Schmidt*, Не е публично*, Tanja Wesel *, Tobias Horn*
Tolk:
Clara Krause*
Twedt:
Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*
Ulsnis:
Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Ursula Ziegenfeuter*, Wiebke Klein*
Wagersrott:
Не е публично*
(* Тези подписи се зачитат за кворума.)