296 ondertekenaars in Bundestagswahlkreis Vorpommern-Rügen - Vorpommern-Greifswald I
Naar de petitie Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Altefähr:
Niet openbaar*, Monika Treptow*, Niet openbaar*
Altenkirchen:
Niet openbaar*
Bad Sülze:
Rainer Bohm*
Barth:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Mirko Nettlau*, Mirko Nettlau*, Mirko Quella*, Sebastian Strecker*, Niet openbaar*
Behrenhoff:
Niet openbaar*
Bergen:
Antje Stabnow*, Dagmar Holz*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Gunter Klose*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Martin Oertel*, Michael Klett*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Stefan Kelting*, Stefan Meinke*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Thomas Wätzold*, Tommy Daubner*, Niet openbaar*, Wilde Thomas*, Niet openbaar*, yvonne brümmel*
Binz:
Niet openbaar*
D:
Marko Reuter*
Diedrichshagen:
Henry Knaak*, Henry Knaak*, Horst Jäger*, thilo Schlumm *
Dierhagen:
Rui von Angern*
Divitz-Spoldershagen:
Susanne Schneider*
Dranske:
Frank Conrad*, Ingo Pätzold *
Dreschvitz:
Niet openbaar*, Zinner Michael*
Elmenhorst:
Jürgen Arbeiter*, Niet openbaar*
Franzburg:
Niet openbaar*, Karl -h. Brüsewitz *
Fuhlendorf:
Niet openbaar*
Garz:
Niet openbaar*, Niet openbaar*
Gingst:
Christine Schween*, Christine Schween*
Glowe:
Niet openbaar*
Greifswald:
Alexander Krabbe*, Andrea Krüger*, Andreas Hohn*, Andreas lange*, Anthony Kornow*, Arnim Duffner*, Niet openbaar*, Bernd Riedel*, Betty Diekelmann*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Christoph Schmidt*, Christoph Schütz*, Niet openbaar*, Dieter Kunkel*, Dirk Beuge*, Felix Möller-Titel*, Gabriele Fandry*, Niet openbaar*, Hans-Joachim Korth*, Niet openbaar*, Hans-Uwe Fischer*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Ines Giese*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Jost Aé*, Karin Sydow*, Niet openbaar*, Laszlo Klim*, Lena Bellmann*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Maximilian Sonnenberg*, Maximiliane Schulze*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Nico Tilling*, Niet openbaar*, Peter Ksienzyk*, Niet openbaar*, Rabenhorst Hannes *, Rainer Koch*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Robert Zimmermann*, Robert Zimmermann*, Niet openbaar*, Steffen Müller *, Sven Dräger*, Sven Giersberg*, Sven Steinfurth*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Thomas Duske*, Niet openbaar*, Tobias Meier*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Werner Adrian*, Niet openbaar*
Grimmen:
Bernd Kliesow*, Niet openbaar*, Gerhard Dettmann*, Jürgen Plüm*, Manfred Günther*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Paula Hinze*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Wilfried Jäsch*
Groß Kordshagen:
Hardy Palnau*, Hardy Palnau*, Petra Rühling*, Niet openbaar*
Gustow:
Malte Köpke*
Hansestadt Stralsund:
Dirk Damerau*
Hinrichshagen:
Filipp Peters*
Hst:
Manfred Sagan*
Kandelin:
Dirk Alwast*
Klosrer:
Tommy Döde*
Kluis:
Niet openbaar*
Kramerhof:
Christopher Kerkovius*, Christopher Kerkovius*, Cornelia Meier*
Levenhagen:
Daniel Reich*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Lietzow:
Heidrun Schluenz *
Lohme:
Niet openbaar*, Hedy Dalmer*
Lüssow:
Marko Karras *
Lüssow OT Langendorf:
Marko Karras*
Marlow:
Niet openbaar*, Alfred Moser*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Monika Moser*, Patrick Alexander Plaß*
Marlow OT Kneese:
Adrian Chitralla*
Mesekenhagen:
Hans-Dieter Biemann*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Medard Wessleer*, Medard Wessler*, Medard Wessler*, Silke Nehmzow*
Millienhagen-Oebelitz:
Niet openbaar*
Neu Lüdershagen:
Siegfried Dienel*
Neuenkirchen:
Hartmut Schulz*, Niet openbaar*, Thomas Möller*
Niepars:
Christian Goertz*, Niet openbaar*
obermützkow:
Christian goertz *
Ostseebad Ahrenshoop:
Niet openbaar*
Ostseebad Binz:
Niet openbaar*, Danilo Garbe*, Stefanie Kuntzsch*, Wolfgang Frank*, Niet openbaar*
Ostseebad Wustrow:
Hans-Dieter Thum*, Hans-Dieter Thum*
Pantelitz:
Ralf-Rüdiger Streit*, Ralf-Rüdiger Streit*
Patzig:
Tobias beermann*
Poseritz:
Sabine Wehrenberg*
Prohn:
Daniela Müller*, Niet openbaar*, Klaus Schmidt*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Putbus:
Jörg Giermann*, Matthias Schmeißer*, Rolf Ermes*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Sabine Funke*, Thomas Osten*, Niet openbaar*
Rambin:
Lars Bartels*, Michael Hermann*
Ribnitz-Damgarten:
Angela Hingst Per Knoth*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Dirk Herfert*, Erika Levermann*, Erika Levermann*, Erika Levermann*, Erika Levermann*, Erika Levermann*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Heiko Siewert*, Niet openbaar*, Julius Franke*, Justin Boldt*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Mareen Pommeres*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Martina Regenbrecht*, Niet openbaar*, Thomas Schlüter*
Richtenberg:
Niet openbaar*, Bärbel Tilger*, Niet openbaar*, Jens wollny*, Karl -h. Brüsewitz *, Michael Tilger*
Saal:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Tonio Schmidt*, Ulli Sanders*
Sagard:
Birgit Wilhelmi*, Jan Zöllner*, Mirk Ewert*, Mirk Ewert*
Samtens:
Niet openbaar*, Niet openbaar*
Sassnitz:
Anne Kliesow*, Niet openbaar*, Dirk glandt*, Dr. Böhme Manfred*, Gisela Böhme*, Niet openbaar*, Heinrich Dachner*, Niet openbaar*, Juliane Riedel*, Kai Rabenhorst*, Klaus Gloris*, Martin Schulze*, Olaf Westphal*, Petra Sieg*, Ralf Thurow*, Rayko Schultz*, Ronny Garbe*, Sieg Petra*, Niet openbaar*
Schaprode:
Thorsten Abels*, Wilde Thomas*
Schlemmin:
Niet openbaar*
Sellin:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Thomas Moritz *
Semlow:
Niet openbaar*
Stralsund:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Andreas Lessing*, Andy lemke*, Anja Anton*, Antje Menzel*, Barbara Bon*, Burkhard Guse*, Christian Elsner*, Christian Elsner*, Christian Elsner*, Christina Winkel*, Christine Cropp*, Christopher Chlebowski*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Dennis Lewerenz*, Niet openbaar*, Dirk Werner Damerau*, Dr. Dieter Apitz*, Dr.Gerd-Erich Neumann*, Erik Kamrath*, Erik Kamrath*, Niet openbaar*, Frank Philipowski *, Frank Philipowski *, Frank Blah*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Frank Grigull*, Frank Peter *, Frank Philipowski *, Frank Philipowski *, Niet openbaar*, Jan Gebhardt*, Jens Klaaßen*, Jens Mike Kartheus*, Jörg Gruber*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Karola Fischer*, Karoline Rüsing*, Karoline Rüsing*, Kathleen Müller*, Niet openbaar*, Kinski Klaus*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Klaus Morawetz*, Klaus Schmeling*, Kristian Gruber*, Liane Gehl*, Niet openbaar*, Marc Godorr*, Marcel Jolitz*, Niet openbaar*, Marco Rieck*, Niet openbaar*, Martina El Dugla*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Michael Fritz *, Peter Bartels*, Peter Hülse*, Rene Lisson*, Niet openbaar*, Ringo Schulz*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Ronny Bohun*, Ronny Bohun*, Ronny Ewert*, Niet openbaar*, Sebastian Fock*, Susanne hawer*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Thorsten Schön*, Thorsten Schön*, Niet openbaar*, Ulf Piehl*, Niet openbaar*, Vera Jahnholz*, Walter Fischer *, Werner Grotjohann*, Werner Grotjohann*
Strtalsund:
Sabine Böhmer*
Süderholz:
Felix Möller-Titel*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Steffen Freimuth*, Steffen Thomas Freimuth*
Sundhagen:
Andre Fiedler*, Dietmar Kausche *, Niet openbaar*, Michael Wengel*, Paul Manfred*, Ralf Wolfgramm*, Rudolf Kollhoff*, Siegfried Reinhold*, Thomas putensen*, Niet openbaar*
Sundhagen OT Tremt:
Wolfhard Mildner*
Sundhagen OT Wendorf:
Thomas Putensen*
Sunhagen:
Rudolf Kollhoff*
Thesenvitz:
Markus Schmidt*
Thiessow:
David Eilrich*, Eric Mix*
Trent:
Michael Harz*
Tribsees:
Mirko Tretschoks*
Ummanz:
Niet openbaar*, Simone Mandl*
Velgast:
Niet openbaar*
Wackerow:
Werner hils*
Wackerow OT Kl. Petershagen:
Niet openbaar*
Wendorf:
Martina Breese*, Niet openbaar*
Wieck:
klaus schütt*
Wieck a Darß:
Niet openbaar*
Wiek:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Dr. Benecke Ralf-Udo*, Elisaeth Benecke*, Michaela Seliga *, Ricardo Pautsch *
Wiepkenhagen:
Niet openbaar*
Wittenhagen:
Niet openbaar*
Zingst:
Barnim Thees*, Erwin Rux*, Marlen Stehr*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
(* Deze handtekeningen tellen mee voor het quorum.)