296 semnatarilor în Bundestagswahlkreis Vorpommern-Rügen - Vorpommern-Greifswald I
Despre petitieAbzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Altefähr:
Nu public*, Monika Treptow*, Nu public*
Altenkirchen:
Nu public*
Bad Sülze:
Rainer Bohm*
Barth:
Nu public*, Nu public*, Nu public*, Mirko Nettlau*, Mirko Nettlau*, Mirko Quella*, Sebastian Strecker*, Nu public*
Behrenhoff:
Nu public*
Bergen:
Antje Stabnow*, Dagmar Holz*, Nu public*, Nu public*, Gunter Klose*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Martin Oertel*, Michael Klett*, Nu public*, Nu public*, Stefan Kelting*, Stefan Meinke*, Nu public*, Nu public*, Thomas Wätzold*, Tommy Daubner*, Nu public*, Wilde Thomas*, Nu public*, yvonne brümmel*
Binz:
Nu public*
D:
Marko Reuter*
Diedrichshagen:
Henry Knaak*, Henry Knaak*, Horst Jäger*, thilo Schlumm *
Dierhagen:
Rui von Angern*
Divitz-Spoldershagen:
Susanne Schneider*
Dranske:
Frank Conrad*, Ingo Pätzold *
Dreschvitz:
Nu public*, Zinner Michael*
Elmenhorst:
Jürgen Arbeiter*, Nu public*
Franzburg:
Nu public*, Karl -h. Brüsewitz *
Fuhlendorf:
Nu public*
Garz:
Nu public*, Nu public*
Gingst:
Christine Schween*, Christine Schween*
Glowe:
Nu public*
Greifswald:
Alexander Krabbe*, Andrea Krüger*, Andreas Hohn*, Andreas lange*, Anthony Kornow*, Arnim Duffner*, Nu public*, Bernd Riedel*, Betty Diekelmann*, Nu public*, Nu public*, Christoph Schmidt*, Christoph Schütz*, Nu public*, Dieter Kunkel*, Dirk Beuge*, Felix Möller-Titel*, Gabriele Fandry*, Nu public*, Hans-Joachim Korth*, Nu public*, Hans-Uwe Fischer*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Ines Giese*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Jost Aé*, Karin Sydow*, Nu public*, Laszlo Klim*, Lena Bellmann*, Nu public*, Nu public*, Maximilian Sonnenberg*, Maximiliane Schulze*, Nu public*, Nu public*, Nico Tilling*, Nu public*, Peter Ksienzyk*, Nu public*, Rabenhorst Hannes *, Rainer Koch*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Robert Zimmermann*, Robert Zimmermann*, Nu public*, Steffen Müller *, Sven Dräger*, Sven Giersberg*, Sven Steinfurth*, Nu public*, Nu public*, Thomas Duske*, Nu public*, Tobias Meier*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Werner Adrian*, Nu public*
Grimmen:
Bernd Kliesow*, Nu public*, Gerhard Dettmann*, Jürgen Plüm*, Manfred Günther*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Paula Hinze*, Nu public*, Nu public*, Wilfried Jäsch*
Groß Kordshagen:
Hardy Palnau*, Hardy Palnau*, Petra Rühling*, Nu public*
Gustow:
Malte Köpke*
Hansestadt Stralsund:
Dirk Damerau*
Hinrichshagen:
Filipp Peters*
Hst:
Manfred Sagan*
Kandelin:
Dirk Alwast*
Klosrer:
Tommy Döde*
Kluis:
Nu public*
Kramerhof:
Christopher Kerkovius*, Christopher Kerkovius*, Cornelia Meier*
Levenhagen:
Daniel Reich*, Nu public*, Nu public*
Lietzow:
Heidrun Schluenz *
Lohme:
Nu public*, Hedy Dalmer*
Lüssow:
Marko Karras *
Lüssow OT Langendorf:
Marko Karras*
Marlow:
Nu public*, Alfred Moser*, Nu public*, Nu public*, Monika Moser*, Patrick Alexander Plaß*
Marlow OT Kneese:
Adrian Chitralla*
Mesekenhagen:
Hans-Dieter Biemann*, Nu public*, Nu public*, Medard Wessleer*, Medard Wessler*, Medard Wessler*, Silke Nehmzow*
Millienhagen-Oebelitz:
Nu public*
Neu Lüdershagen:
Siegfried Dienel*
Neuenkirchen:
Hartmut Schulz*, Nu public*, Thomas Möller*
Niepars:
Christian Goertz*, Nu public*
obermützkow:
Christian goertz *
Ostseebad Ahrenshoop:
Nu public*
Ostseebad Binz:
Nu public*, Danilo Garbe*, Stefanie Kuntzsch*, Wolfgang Frank*, Nu public*
Ostseebad Wustrow:
Hans-Dieter Thum*, Hans-Dieter Thum*
Pantelitz:
Ralf-Rüdiger Streit*, Ralf-Rüdiger Streit*
Patzig:
Tobias beermann*
Poseritz:
Sabine Wehrenberg*
Prohn:
Daniela Müller*, Nu public*, Klaus Schmidt*, Nu public*, Nu public*
Putbus:
Jörg Giermann*, Matthias Schmeißer*, Rolf Ermes*, Nu public*, Nu public*, Sabine Funke*, Thomas Osten*, Nu public*
Rambin:
Lars Bartels*, Michael Hermann*
Ribnitz-Damgarten:
Angela Hingst Per Knoth*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Dirk Herfert*, Erika Levermann*, Erika Levermann*, Erika Levermann*, Erika Levermann*, Erika Levermann*, Nu public*, Nu public*, Heiko Siewert*, Nu public*, Julius Franke*, Justin Boldt*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Mareen Pommeres*, Nu public*, Nu public*, Martina Regenbrecht*, Nu public*, Thomas Schlüter*
Richtenberg:
Nu public*, Bärbel Tilger*, Nu public*, Jens wollny*, Karl -h. Brüsewitz *, Michael Tilger*
Saal:
Nu public*, Nu public*, Nu public*, Tonio Schmidt*, Ulli Sanders*
Sagard:
Birgit Wilhelmi*, Jan Zöllner*, Mirk Ewert*, Mirk Ewert*
Samtens:
Nu public*, Nu public*
Sassnitz:
Anne Kliesow*, Nu public*, Dirk glandt*, Dr. Böhme Manfred*, Gisela Böhme*, Nu public*, Heinrich Dachner*, Nu public*, Juliane Riedel*, Kai Rabenhorst*, Klaus Gloris*, Martin Schulze*, Olaf Westphal*, Petra Sieg*, Ralf Thurow*, Rayko Schultz*, Ronny Garbe*, Sieg Petra*, Nu public*
Schaprode:
Thorsten Abels*, Wilde Thomas*
Schlemmin:
Nu public*
Sellin:
Nu public*, Nu public*, Thomas Moritz *
Semlow:
Nu public*
Stralsund:
Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Andreas Lessing*, Andy lemke*, Anja Anton*, Antje Menzel*, Barbara Bon*, Burkhard Guse*, Christian Elsner*, Christian Elsner*, Christian Elsner*, Christina Winkel*, Christine Cropp*, Christopher Chlebowski*, Nu public*, Nu public*, Dennis Lewerenz*, Nu public*, Dirk Werner Damerau*, Dr. Dieter Apitz*, Dr.Gerd-Erich Neumann*, Erik Kamrath*, Erik Kamrath*, Nu public*, Frank Philipowski *, Frank Philipowski *, Frank Blah*, Nu public*, Nu public*, Frank Grigull*, Frank Peter *, Frank Philipowski *, Frank Philipowski *, Nu public*, Jan Gebhardt*, Jens Klaaßen*, Jens Mike Kartheus*, Jörg Gruber*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Karola Fischer*, Karoline Rüsing*, Karoline Rüsing*, Kathleen Müller*, Nu public*, Kinski Klaus*, Nu public*, Nu public*, Klaus Morawetz*, Klaus Schmeling*, Kristian Gruber*, Liane Gehl*, Nu public*, Marc Godorr*, Marcel Jolitz*, Nu public*, Marco Rieck*, Nu public*, Martina El Dugla*, Nu public*, Nu public*, Michael Fritz *, Peter Bartels*, Peter Hülse*, Rene Lisson*, Nu public*, Ringo Schulz*, Nu public*, Nu public*, Ronny Bohun*, Ronny Bohun*, Ronny Ewert*, Nu public*, Sebastian Fock*, Susanne hawer*, Nu public*, Nu public*, Thorsten Schön*, Thorsten Schön*, Nu public*, Ulf Piehl*, Nu public*, Vera Jahnholz*, Walter Fischer *, Werner Grotjohann*, Werner Grotjohann*
Strtalsund:
Sabine Böhmer*
Süderholz:
Felix Möller-Titel*, Nu public*, Nu public*, Steffen Freimuth*, Steffen Thomas Freimuth*
Sundhagen:
Andre Fiedler*, Dietmar Kausche *, Nu public*, Michael Wengel*, Paul Manfred*, Ralf Wolfgramm*, Rudolf Kollhoff*, Siegfried Reinhold*, Thomas putensen*, Nu public*
Sundhagen OT Tremt:
Wolfhard Mildner*
Sundhagen OT Wendorf:
Thomas Putensen*
Sunhagen:
Rudolf Kollhoff*
Thesenvitz:
Markus Schmidt*
Thiessow:
David Eilrich*, Eric Mix*
Trent:
Michael Harz*
Tribsees:
Mirko Tretschoks*
Ummanz:
Nu public*, Simone Mandl*
Velgast:
Nu public*
Wackerow:
Werner hils*
Wackerow OT Kl. Petershagen:
Nu public*
Wendorf:
Martina Breese*, Nu public*
Wieck:
klaus schütt*
Wieck a Darß:
Nu public*
Wiek:
Nu public*, Nu public*, Dr. Benecke Ralf-Udo*, Elisaeth Benecke*, Michaela Seliga *, Ricardo Pautsch *
Wiepkenhagen:
Nu public*
Wittenhagen:
Nu public*
Zingst:
Barnim Thees*, Erwin Rux*, Marlen Stehr*, Nu public*, Nu public*
(* Aceste semnături sunt luate în considerare pentru cvorum.)