331 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Fürstenfeldbruck
Tietoja vetoomuksesta Ja zur Legalisierung von Cannabis in Deutschland als Medizin, Genussmittel und Rohstoff
Adelshofen:
Ei julkista*
Althegnenberg:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Altomnster:
Ei julkista*
Altomünster:
Ei julkista*, Antonio Groß*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Bergkirchen:
Ei julkista*, Leonard Lackner*, Manuela Baulechner*, Ei julkista*, Niko Nottensteiner*
Dachau:
Amon Walter*, Anna Ludwig*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Leonhard Axtner*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Manuel Mannhardt*, Ei julkista*, Ei julkista*, Martin Sterlike*, Marvin Balzer*, Michael Gabriel Rain*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Patrick Sigl*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Stephan Wackerbauer*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Tonino Corrao*
Egenhofen:
Conny Wieland-Frenzel*, Frenzel Rudolf*, Mathias Zollbrecht*, Ei julkista*, Ei julkista*, Wieland Monika*
Eichenau:
Anja Herz*, Ei julkista*, Ei julkista*, Joé Fleischhauer*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Wolfgang Prestl*
Emmering:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Erdweg:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Julian Mücke*, Ei julkista*, Stefan Zielbauer*, Ei julkista*
Fürstenfeldbruck:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Inga Hanenkamp*, Jannick Gruschka*, Ei julkista*, Jonas Leander Haupt*, Jonas Ploth*, Jonas Ploth*, Julian Rahn*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Lisa Meusel*, Lukas Fleischmann*, Ei julkista*, Markus White*, Ei julkista*, Michael Gerlich*, Ei julkista*, Ei julkista*, Petra Silbernagl*, Ei julkista*, Ei julkista*, Sebastian Meisner*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Walling Aljoscha Steel*
Germering:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Andreas Pirdszun*, Ei julkista*, Ei julkista*, Bernadette karmasin*, Ei julkista*, Clemens Karrasch*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Gerhard Linke*, Gertrud Bode*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Luis Tulach*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Martin Dörnhaus*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Michael Nikolay*, Milan Buttberg*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Patrick Hauschild*, Ei julkista*, Robert Benedikt*, Roman Wildner*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Thomas Erb*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Vicente Renard Oñate*
Grafrath:
Ei julkista*, Ei julkista*, Myriam Schiffels*
Gröbenzell:
Ei julkista*, Ei julkista*, Bastian Schmid*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Sebastian Alexander heise*, Sebastian Baumstark*
Günding:
Ei julkista*
Haimhausen:
Anja Schonath*, Ei julkista*, Lukas Huber*, Ei julkista*, Ei julkista*, Monica Kiss*, Ei julkista*, Ei julkista*, Verena Paprotta*
Hattenhofen:
Ei julkista*
Hebertshausen:
Ei julkista*, Ei julkista*, Simone Kuess*
Hilgertshausen-Tandern:
Ei julkista*, Ei julkista*, Strphanie Sichelschmidt*, Vanessa Pohl*
Jesenwang:
Edin Spahic*
Karlsfeld:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Sandrine Lorbeer*, Schulze Marcus*, Ei julkista*, Ei julkista*
Landsberied:
Ei julkista*
Maisach:
Alexander Menges*, Andrea Lawerenz*, Ei julkista*, Ei julkista*, Erna Kiermaier*, Ei julkista*, Johann Staudinger*, Klaus Kiermaier*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Thomas Marc Ottinger*, Tobias Ullrich*
Mammendorf:
Ei julkista*, Daniel Militaru*, Ei julkista*
Markt Indersdorf:
Alexander Knorr*, Julius Richter*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Mittelstetten:
Fritz Nigl*
Moorenweis:
Ei julkista*
Odelzhausen:
Fabian Bialojahn*, Ei julkista*
Olching:
Alexandros Deirmentzoglou*, Behrens Frank*, Ei julkista*, Ei julkista*, Christian Zulla*, Ei julkista*, Florian Kriegner*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ungureanu Irina Ana-Maria*
Pcuhheim:
Andreas Schäfer*
Pfaffenhofen:
Ei julkista*
Pfaffenhofen a.d.Glonn:
Ei julkista*
Puchheim:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Gerold dörfler*, Helmut Krause*, Ei julkista*, Ei julkista*, Martina Viereck*, Peter Zeyer*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Röhrmoos:
Denis Mordhorst*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Schöngeising:
Ei julkista*
Schwabhausen:
Ei julkista*, Franz Neumüller*, Ei julkista*, Ei julkista*, Michael Münch*, Ei julkista*
Türkenfeld:
Ei julkista*, Christiane Ott*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Vierkirchen:
Ei julkista*
Weichs:
Nico Englamnn*
Wiedenzhausen:
Ei julkista*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)