331 Підписант в Bundestagswahlkreis Fürstenfeldbruck
до петиції Ja zur Legalisierung von Cannabis in Deutschland als Medizin, Genussmittel und Rohstoff
Adelshofen:
непублічний*
Althegnenberg:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Altomnster:
непублічний*
Altomünster:
непублічний*, Antonio Groß*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Bergkirchen:
непублічний*, Leonard Lackner*, Manuela Baulechner*, непублічний*, Niko Nottensteiner*
Dachau:
Amon Walter*, Anna Ludwig*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Leonhard Axtner*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Manuel Mannhardt*, непублічний*, непублічний*, Martin Sterlike*, Marvin Balzer*, Michael Gabriel Rain*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Patrick Sigl*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Stephan Wackerbauer*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Tonino Corrao*
Egenhofen:
Conny Wieland-Frenzel*, Frenzel Rudolf*, Mathias Zollbrecht*, непублічний*, непублічний*, Wieland Monika*
Eichenau:
Anja Herz*, непублічний*, непублічний*, Joé Fleischhauer*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Wolfgang Prestl*
Emmering:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Erdweg:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, Julian Mücke*, непублічний*, Stefan Zielbauer*, непублічний*
Fürstenfeldbruck:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Inga Hanenkamp*, Jannick Gruschka*, непублічний*, Jonas Leander Haupt*, Jonas Ploth*, Jonas Ploth*, Julian Rahn*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Lisa Meusel*, Lukas Fleischmann*, непублічний*, Markus White*, непублічний*, Michael Gerlich*, непублічний*, непублічний*, Petra Silbernagl*, непублічний*, непублічний*, Sebastian Meisner*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Walling Aljoscha Steel*
Germering:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, Andreas Pirdszun*, непублічний*, непублічний*, Bernadette karmasin*, непублічний*, Clemens Karrasch*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Gerhard Linke*, Gertrud Bode*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Luis Tulach*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Martin Dörnhaus*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Michael Nikolay*, Milan Buttberg*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Patrick Hauschild*, непублічний*, Robert Benedikt*, Roman Wildner*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Thomas Erb*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Vicente Renard Oñate*
Grafrath:
непублічний*, непублічний*, Myriam Schiffels*
Gröbenzell:
непублічний*, непублічний*, Bastian Schmid*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Sebastian Alexander heise*, Sebastian Baumstark*
Günding:
непублічний*
Haimhausen:
Anja Schonath*, непублічний*, Lukas Huber*, непублічний*, непублічний*, Monica Kiss*, непублічний*, непублічний*, Verena Paprotta*
Hattenhofen:
непублічний*
Hebertshausen:
непублічний*, непублічний*, Simone Kuess*
Hilgertshausen-Tandern:
непублічний*, непублічний*, Strphanie Sichelschmidt*, Vanessa Pohl*
Jesenwang:
Edin Spahic*
Karlsfeld:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Sandrine Lorbeer*, Schulze Marcus*, непублічний*, непублічний*
Landsberied:
непублічний*
Maisach:
Alexander Menges*, Andrea Lawerenz*, непублічний*, непублічний*, Erna Kiermaier*, непублічний*, Johann Staudinger*, Klaus Kiermaier*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Thomas Marc Ottinger*, Tobias Ullrich*
Mammendorf:
непублічний*, Daniel Militaru*, непублічний*
Markt Indersdorf:
Alexander Knorr*, Julius Richter*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Mittelstetten:
Fritz Nigl*
Moorenweis:
непублічний*
Odelzhausen:
Fabian Bialojahn*, непублічний*
Olching:
Alexandros Deirmentzoglou*, Behrens Frank*, непублічний*, непублічний*, Christian Zulla*, непублічний*, Florian Kriegner*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Ungureanu Irina Ana-Maria*
Pcuhheim:
Andreas Schäfer*
Pfaffenhofen:
непублічний*
Pfaffenhofen a.d.Glonn:
непублічний*
Puchheim:
непублічний*, непублічний*, непублічний*, Gerold dörfler*, Helmut Krause*, непублічний*, непублічний*, Martina Viereck*, Peter Zeyer*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Röhrmoos:
Denis Mordhorst*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Schöngeising:
непублічний*
Schwabhausen:
непублічний*, Franz Neumüller*, непублічний*, непублічний*, Michael Münch*, непублічний*
Türkenfeld:
непублічний*, Christiane Ott*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, непублічний*
Vierkirchen:
непублічний*
Weichs:
Nico Englamnn*
Wiedenzhausen:
непублічний*
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)