169 İmzacı Landtagswahlkreis Lauenburg-Nord
Dilekçe hakkında Herr Verkehrsminister: Hände weg von meinem Hobby! Petition für den Erhalt des Modellflugs
Alt Mölln:
Elyazısı*, Susanne Wojsik*
Basthorst:
Corinna Heinzius*, Mark Heinzius*
Behlendorf:
Andreas Muhs*
Berkenthin:
Carsten Hack*, kai Einecke*, halka açık olmayan*, Sven Stettin*, halka açık olmayan*
Borstorf:
Elyazısı*, Jürgen Ahlers*
Breitenfelde:
Elyazısı*, Frank Lotichius*, halka açık olmayan*
Bröthen:
Elyazısı*
Büchen:
Elyazısı*, Elyazısı*, halka açık olmayan*, David Bluhm*, Rene Bräunig*
Elmenhorst:
Elyazısı*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Peter Sakreida*
Fuhlenhagen:
Wilhelm Loss*
Grabau:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Grambek:
Gerald Schütthoff*, Stefan Rohde*
Grove:
halka açık olmayan*, Marius Maslyk*
Gudow:
Elyazısı*, halka açık olmayan*, Jens Morgenroth*
Güster:
Andreas Fichtner*
Hakendorf:
Matthias Müller*
Hollenbek:
Maurice Ohldag*, halka açık olmayan*
Kankelau:
Detlef Hinzpeter*
Kastorf:
Leslie-Anne Radtke*, Markus Reich*
Koberg:
halka açık olmayan*
Kollow, Kurheim:
Elyazısı*
Krummesse:
halka açık olmayan*, Iain Harrison*, Léon Klick*, Lorenz Stellmacher*, Marian Slotta-Burmester*, halka açık olmayan*, Thomas Heinrich *
Lasbek:
Elyazısı*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Lehmrade:
Elyazısı*, Dennis Gnosa *, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Stefan Untiedt*
Meddewade:
Michael Schuetz*
Möhnsen:
Timo Kreidenberg *
Mölln:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Bernd Reinke*, Detlef Burmeister*, Dieter Beulcke*, halka açık olmayan*, Holger Misfeld *, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Mario Märker*, Martin Baare*, halka açık olmayan*, Rainer Gotthardt*, Robert Karwath*, halka açık olmayan*, Sven Ladwig*, Thomas Rose*, Torben Freyer *
Mühlenrade:
Elyazısı*
Müssen:
Detlef haeselich*
Niendorf a.d. Stecknitz:
Andrius Stonkus*
Ratzeburg:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, halka açık olmayan*, Arne Carstensen*, Beatrix Wedemeier*, Carsten Wruck *, Kurt Wenderoth*, Mirco Wedemeier*, Rainer Jürss*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Roseburg:
Elyazısı*
Schiphorst:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, halka açık olmayan*
Schwarzenbek:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Andreas Eckroth*, halka açık olmayan*, Bernd Lehniger*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Christiane Tracht*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Jörg Putbrese*, halka açık olmayan*, Knut Tracht*, halka açık olmayan*, Mario spelmink*, halka açık olmayan*, Michael Zschirnt*, halka açık olmayan*, Stephan Schmidl*, halka açık olmayan*, Volker Stoltenberg*
Siebenbäumen:
Elyazısı*, Elyazısı*, halka açık olmayan*
Steinhorst:
Jörg Weidlich*
Sterley:
Elyazısı*, Christian Iwen*
Stubben:
Elyazısı*
Tramm:
Frank Schade*
(* Bu imzalar nisaba sayılır.)