109 kannattajia paikassa Landtagswahlkreis Mittelsachsen 1
Tietoja vetoomuksesta Zurück auf Los - Strukturreform der Sächsischen Kirchenleitung stoppen - neu anfangen
Augustusburg:
Annemarie Koch*, Annett Krumbiegel*, Ei julkista*, Friedmar Schönherr*, Hans-Karl Föllmer*, Heike Weiß*, Jörg Einert*, Jörg Nietzold*, Maria Föllmer*, Ei julkista*
Brand-Erbisdorf:
Ei julkista, Andreas Tippmann*, Ei julkista*, Constanze Erb*, Ehrenfried Krüger*, Gerd Dalke*, Klaus Erb*, Thomas D2 O2*
Dittmannsdorf:
Dr. Tilo Koch*, Dr. Tilo Koch*, Evelyn Koch*, Evelyn Koch*, Ei julkista*, Volker Köbsch*
Dorfchemnitz:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Jan Gernegroß*, Ei julkista*
Eppendorf:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Andrea Kirchner*, Ei julkista*, Ei julkista*, Dieter Arnold*, Gisela Härtel*, Ivo Hawlik*, Jürgen Kirchner*, Luisa Richter*, Ei julkista*, Reinhard Wiemken*, Renate Arnold*, Viola Richtet*, Wilfried Wetzel*
Falkenau:
Markert Gisela + Jürgen*
Flöha:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Günther Christine*, Ei julkista*, Klaus Rudolph*, Mandy Trompelt*, Manfred Eulitz*, Markus Leipold*, Michael Kluge*, Ei julkista*, Philipp Kunze*
Flöha OT Falkenau:
René Agsten*, Sarah Agsten*
Flöha/OT Falkenau:
Bettina Kunze*
Frankenstein:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Matthias Schmidtchen*, Rosita Schmidtchen*, Ei julkista*
Frauenstein:
Peter Kleinert*
Gahlenz:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Angela Dörfelt*, Beate Mühl*, Claudia Mühl*, Ingolf Körner*, Ei julkista*, Odo Mühl*, Sieglinde Eißmann*, Thomas Eißmann*
Großhartmannsdorf:
Christoph Hubricht*, Samuel Stephani*, Wieland Hubricht*
Großwaltersdorf:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Helbigsdorf:
Andreas Breitkopf*
Kleinhartmannsdorf:
Ei julkista*
Leubsdorf:
Käsinkirjoitettu*, Bernd Schieritz*, Christine Weise*, Martina Schieritz*
Leubsdotf:
Matthias Diener*
Mulda:
Britta Konczak*, Jürgen Kurwan*
Neuhausen OT Cämmerswalde:
Monika Köhler*
Niederwiesa:
Angela Künzel*, Ei julkista*, Christiane Hendel*, Dominique Krönert*, Helen Stockhaus*, Laura Stockhaus*, Ei julkista*, Markus Neubert*, Matthias Hendel*, Mirjam Künzel*, Ei julkista*, Ei julkista*, Tobias Mehner*
Oederan:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Bernhard Veit*, Christine Liebscher*, Ei julkista*, Eberhard Ohm*, Elisabeth Epperlein*, Eva Krasselt*, Gernot Krasselt*, Gunhild Haubold*, Ei julkista*, Iris Pannach*, Ei julkista*, Rosemarie Koop*, Rosemarie Reichelt*, Sabine Stache*, Ei julkista*, Torsten Lange*, Ulrike Ohm*
Oederan OT Gahlenz:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Rechenberg-Bienenmühle:
Ei julkista*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)