109 ondertekenaars in Landtagswahlkreis Mittelsachsen 1
Naar de petitie Zurück auf Los - Strukturreform der Sächsischen Kirchenleitung stoppen - neu anfangen
Augustusburg:
Annemarie Koch*, Annett Krumbiegel*, Niet openbaar*, Friedmar Schönherr*, Hans-Karl Föllmer*, Heike Weiß*, Jörg Einert*, Jörg Nietzold*, Maria Föllmer*, Niet openbaar*
Brand-Erbisdorf:
Niet openbaar, Andreas Tippmann*, Niet openbaar*, Constanze Erb*, Ehrenfried Krüger*, Gerd Dalke*, Klaus Erb*, Thomas D2 O2*
Dittmannsdorf:
Dr. Tilo Koch*, Dr. Tilo Koch*, Evelyn Koch*, Evelyn Koch*, Niet openbaar*, Volker Köbsch*
Dorfchemnitz:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Jan Gernegroß*, Niet openbaar*
Eppendorf:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Andrea Kirchner*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Dieter Arnold*, Gisela Härtel*, Ivo Hawlik*, Jürgen Kirchner*, Luisa Richter*, Niet openbaar*, Reinhard Wiemken*, Renate Arnold*, Viola Richtet*, Wilfried Wetzel*
Falkenau:
Markert Gisela + Jürgen*
Flöha:
Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Günther Christine*, Niet openbaar*, Klaus Rudolph*, Mandy Trompelt*, Manfred Eulitz*, Markus Leipold*, Michael Kluge*, Niet openbaar*, Philipp Kunze*
Flöha OT Falkenau:
René Agsten*, Sarah Agsten*
Flöha/OT Falkenau:
Bettina Kunze*
Frankenstein:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Matthias Schmidtchen*, Rosita Schmidtchen*, Niet openbaar*
Frauenstein:
Peter Kleinert*
Gahlenz:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Angela Dörfelt*, Beate Mühl*, Claudia Mühl*, Ingolf Körner*, Niet openbaar*, Odo Mühl*, Sieglinde Eißmann*, Thomas Eißmann*
Großhartmannsdorf:
Christoph Hubricht*, Samuel Stephani*, Wieland Hubricht*
Großwaltersdorf:
Handgeschreven*, Handgeschreven*
Helbigsdorf:
Andreas Breitkopf*
Kleinhartmannsdorf:
Niet openbaar*
Leubsdorf:
Handgeschreven*, Bernd Schieritz*, Christine Weise*, Martina Schieritz*
Leubsdotf:
Matthias Diener*
Mulda:
Britta Konczak*, Jürgen Kurwan*
Neuhausen OT Cämmerswalde:
Monika Köhler*
Niederwiesa:
Angela Künzel*, Niet openbaar*, Christiane Hendel*, Dominique Krönert*, Helen Stockhaus*, Laura Stockhaus*, Niet openbaar*, Markus Neubert*, Matthias Hendel*, Mirjam Künzel*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Tobias Mehner*
Oederan:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Bernhard Veit*, Christine Liebscher*, Niet openbaar*, Eberhard Ohm*, Elisabeth Epperlein*, Eva Krasselt*, Gernot Krasselt*, Gunhild Haubold*, Niet openbaar*, Iris Pannach*, Niet openbaar*, Rosemarie Koop*, Rosemarie Reichelt*, Sabine Stache*, Niet openbaar*, Torsten Lange*, Ulrike Ohm*
Oederan OT Gahlenz:
Handgeschreven*, Handgeschreven*
Rechenberg-Bienenmühle:
Niet openbaar*
(* Deze handtekeningen tellen mee voor het quorum.)