109 İmzacı Landtagswahlkreis Mittelsachsen 1
Dilekçe hakkında Zurück auf Los - Strukturreform der Sächsischen Kirchenleitung stoppen - neu anfangen
Augustusburg:
Annemarie Koch*, Annett Krumbiegel*, halka açık olmayan*, Friedmar Schönherr*, Hans-Karl Föllmer*, Heike Weiß*, Jörg Einert*, Jörg Nietzold*, Maria Föllmer*, halka açık olmayan*
Brand-Erbisdorf:
halka açık olmayan, Andreas Tippmann*, halka açık olmayan*, Constanze Erb*, Ehrenfried Krüger*, Gerd Dalke*, Klaus Erb*, Thomas D2 O2*
Dittmannsdorf:
Dr. Tilo Koch*, Dr. Tilo Koch*, Evelyn Koch*, Evelyn Koch*, halka açık olmayan*, Volker Köbsch*
Dorfchemnitz:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Jan Gernegroß*, halka açık olmayan*
Eppendorf:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Andrea Kirchner*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Dieter Arnold*, Gisela Härtel*, Ivo Hawlik*, Jürgen Kirchner*, Luisa Richter*, halka açık olmayan*, Reinhard Wiemken*, Renate Arnold*, Viola Richtet*, Wilfried Wetzel*
Falkenau:
Markert Gisela + Jürgen*
Flöha:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Günther Christine*, halka açık olmayan*, Klaus Rudolph*, Mandy Trompelt*, Manfred Eulitz*, Markus Leipold*, Michael Kluge*, halka açık olmayan*, Philipp Kunze*
Flöha OT Falkenau:
René Agsten*, Sarah Agsten*
Flöha/OT Falkenau:
Bettina Kunze*
Frankenstein:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Matthias Schmidtchen*, Rosita Schmidtchen*, halka açık olmayan*
Frauenstein:
Peter Kleinert*
Gahlenz:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Angela Dörfelt*, Beate Mühl*, Claudia Mühl*, Ingolf Körner*, halka açık olmayan*, Odo Mühl*, Sieglinde Eißmann*, Thomas Eißmann*
Großhartmannsdorf:
Christoph Hubricht*, Samuel Stephani*, Wieland Hubricht*
Großwaltersdorf:
Elyazısı*, Elyazısı*
Helbigsdorf:
Andreas Breitkopf*
Kleinhartmannsdorf:
halka açık olmayan*
Leubsdorf:
Elyazısı*, Bernd Schieritz*, Christine Weise*, Martina Schieritz*
Leubsdotf:
Matthias Diener*
Mulda:
Britta Konczak*, Jürgen Kurwan*
Neuhausen OT Cämmerswalde:
Monika Köhler*
Niederwiesa:
Angela Künzel*, halka açık olmayan*, Christiane Hendel*, Dominique Krönert*, Helen Stockhaus*, Laura Stockhaus*, halka açık olmayan*, Markus Neubert*, Matthias Hendel*, Mirjam Künzel*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Tobias Mehner*
Oederan:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Bernhard Veit*, Christine Liebscher*, halka açık olmayan*, Eberhard Ohm*, Elisabeth Epperlein*, Eva Krasselt*, Gernot Krasselt*, Gunhild Haubold*, halka açık olmayan*, Iris Pannach*, halka açık olmayan*, Rosemarie Koop*, Rosemarie Reichelt*, Sabine Stache*, halka açık olmayan*, Torsten Lange*, Ulrike Ohm*
Oederan OT Gahlenz:
Elyazısı*, Elyazısı*
Rechenberg-Bienenmühle:
halka açık olmayan*
(* Bu imzalar nisaba sayılır.)