293 подписал в Bundestagswahlkreis Herzogtum Lauenburg - Stormarn-Süd
Към петицията Digital-KITA? - NEIN! // Ja zu konstruktiven Bildungsinvestitionen!
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Ahrensburg:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Не е публично*, Andrea Bogner*, Angelika Elson*, Aniela Hommes*, Anna- NIcola Trautvetter*, Не е публично*, Anne Michler*, Annegret klusmeier*, Annegret Koning*, Annett Koerth*, Barbara Liere*, Barbara Thormählen*, Beate Hargens*, Brigida Stockmar*, Christine Gutekunst*, Не е публично*, Christl Jobmann*, Не е публично*, Claudia Dierkes*, Не е публично*, Не е публично*, Diana Wüstenhagen*, Dr. Wolfgang Rißmann*, Erik Jelgersma*, Eva Kempe*, Gabriele Endlich*, Gerd Lenzen*, Gerd Lenzen*, Не е публично*, Не е публично*, Henning Conrad*, Hildegard Harries*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Jan-Niklas Siebert*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Jutta Schumann*, Katharina Roesner*, Katja Arnold*, Не е публично*, Katja Zeiser*, Krischan Schickler*, Magdalena Schickler*, Mareike Kachel*, Martina Stoldt*, Martina Sträßer*, Michael Stukenberg*, Mieke Quint*, Не е публично*, Miriam Lichtenfeld*, Nicole Juritz*, Norbert Jobmann*, Olaf Scheppke*, Olaf Scheppke*, Otto Geiseler*, Не е публично*, Reinhold Hollerbach*, Reinhold Hollerbach*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Silvia Harjes*, Stefanie Axenfeld*, Не е публично*, Theresa Schram*, Thomas Grofer*, Thomas Schultz*, Не е публично*, Urte-Kathrin Schultz*, Uwe Ahrendt*, Uwe Harries*
Alt Mölln:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Aumühle:
Не е публично*, Не е публично*, Heino Röder*, Heino Röder*
Bäk:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Bälau:
Ръкописни/o*
Barsbüttel:
Dr. Inga Bodenburg*
Börnsen:
Не е публично*
Borstorf:
Christian Brosse*, Ernst-christian Brosse*
Brunsbek:
Karl Wilhelm Wenz*, Не е публично*
Brunstorf:
Kerstin Klockmann*
Dassendorf:
Ulrike Köhler*
Einhaus:
Не е публично*
Escheburg:
Manfred Picker*
Fredeburg:
Ръкописни/o*, Не е публично*, Diez Poehls*, Julia de Vries*, Renate Poehls*
Geesthacht:
Anna-Lisa Kopitzke*, Gunda Speetzen*, Oliver Dreeßen*, Oliver Dreeßen*
Glinde:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Не е публично*
Grambek:
Ръкописни/o*, Carola Schlender*
Grande:
Sabrina Kellermann*
Groß Grönau:
Astrid Träder*, Dirk Genth*, Jens-Martin Traeder*
Groß Sarau:
Не е публично*, Не е публично*
Großensee:
Angelika Heller*
Großhansdorf:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Gert Titz*, Gunhild Grimm*, Kerstin Wiese*, Wolfram B. R. Graebner*, Wolfram B.R.Grabner*
Gudow:
Ръкописни/o*
Güster:
Ръкописни/o*
Hamburg:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Anja Peppel*, Britta Gehle*, Dr Felix Löber*, Felix Krawehl*, Не е публично*, Olaf Schwerdtfeger*, Silke Weyer*, Susanne Johne*
Hamfelde, Kr Stormarn:
Не е публично*
Hoisdorf:
Ръкописни/o*, Не е публично*, Dorit Lassen*
Krüzen:
Uwe Drewelowsky*
Labenz:
Ръкописни/o*
Lehmrade:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Lütjensee:
Не е публично*
Mölln:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Bettina Wätge*, Ekkehard Zschau*, Ekkehard Zschau*, Heidemarie Ehlke*, Не е публично*, Не е публично*, Jasmin Gäbel*, Jennifer Gude*, Не е публично*, Не е публично*, Monika Sieber*
Müssen:
Rainer Pufahl*
Mustin:
Sabine Egelhaaf*
Niendorf:
Tanja Hillmer*
Nusse:
Uwe Widmaier*
Panten:
Ръкописни/o*
Ratzeburg:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Annette Scholz*
Reinbek:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Не е публично*, Dagmar Trainer*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Jens Löwensen*, Не е публично*, Не е публично*, Maja Ernstorfer*, Не е публично*
Salem:
Ръкописни/o*, Altmeyer Franziska*, Не е публично*, Franziska Altmeyer*, Peter Altmeyer*, Ricarda Altmeyer*
Schretstaken:
Не е публично*
Schwarzenbek:
Ръкописни/o*, Henning Hausenberg*, Не е публично*
Siek:
Birte Kraft*, Julia Stegmann*
Sterley:
Ръкописни/o*
Trittau:
Bernd Engelmartin*, Не е публично*, Wolf-Detlef Felgenträger*
Walksfelde:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Wentorf:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Armin Heiderich*, Barbara Krämer*, Stefanie von Babka-Gostomski*
Witzhave:
Ursula Wittern*
Wohltorf:
Kay Petters*, Manfred Nagott*
Woltersdorf:
Ръкописни/o*
(* Тези подписи се зачитат за кворума.)