293 signatár v Bundestagswahlkreis Herzogtum Lauenburg - Stormarn-Süd
K petícii Digital-KITA? - NEIN! // Ja zu konstruktiven Bildungsinvestitionen!
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Ahrensburg:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Nie verejne*, Andrea Bogner*, Angelika Elson*, Aniela Hommes*, Anna- NIcola Trautvetter*, Nie verejne*, Anne Michler*, Annegret klusmeier*, Annegret Koning*, Annett Koerth*, Barbara Liere*, Barbara Thormählen*, Beate Hargens*, Brigida Stockmar*, Christine Gutekunst*, Nie verejne*, Christl Jobmann*, Nie verejne*, Claudia Dierkes*, Nie verejne*, Nie verejne*, Diana Wüstenhagen*, Dr. Wolfgang Rißmann*, Erik Jelgersma*, Eva Kempe*, Gabriele Endlich*, Gerd Lenzen*, Gerd Lenzen*, Nie verejne*, Nie verejne*, Henning Conrad*, Hildegard Harries*, Nie verejne*, Nie verejne*, Nie verejne*, Jan-Niklas Siebert*, Nie verejne*, Nie verejne*, Nie verejne*, Jutta Schumann*, Katharina Roesner*, Katja Arnold*, Nie verejne*, Katja Zeiser*, Krischan Schickler*, Magdalena Schickler*, Mareike Kachel*, Martina Stoldt*, Martina Sträßer*, Michael Stukenberg*, Mieke Quint*, Nie verejne*, Miriam Lichtenfeld*, Nicole Juritz*, Norbert Jobmann*, Olaf Scheppke*, Olaf Scheppke*, Otto Geiseler*, Nie verejne*, Reinhold Hollerbach*, Reinhold Hollerbach*, Nie verejne*, Nie verejne*, Nie verejne*, Silvia Harjes*, Stefanie Axenfeld*, Nie verejne*, Theresa Schram*, Thomas Grofer*, Thomas Schultz*, Nie verejne*, Urte-Kathrin Schultz*, Uwe Ahrendt*, Uwe Harries*
Alt Mölln:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *
Aumühle:
Nie verejne*, Nie verejne*, Heino Röder*, Heino Röder*
Bäk:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Bälau:
Ručne písaný *
Barsbüttel:
Dr. Inga Bodenburg*
Börnsen:
Nie verejne*
Borstorf:
Christian Brosse*, Ernst-christian Brosse*
Brunsbek:
Karl Wilhelm Wenz*, Nie verejne*
Brunstorf:
Kerstin Klockmann*
Dassendorf:
Ulrike Köhler*
Einhaus:
Nie verejne*
Escheburg:
Manfred Picker*
Fredeburg:
Ručne písaný *, Nie verejne*, Diez Poehls*, Julia de Vries*, Renate Poehls*
Geesthacht:
Anna-Lisa Kopitzke*, Gunda Speetzen*, Oliver Dreeßen*, Oliver Dreeßen*
Glinde:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Nie verejne*
Grambek:
Ručne písaný *, Carola Schlender*
Grande:
Sabrina Kellermann*
Groß Grönau:
Astrid Träder*, Dirk Genth*, Jens-Martin Traeder*
Groß Sarau:
Nie verejne*, Nie verejne*
Großensee:
Angelika Heller*
Großhansdorf:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Gert Titz*, Gunhild Grimm*, Kerstin Wiese*, Wolfram B. R. Graebner*, Wolfram B.R.Grabner*
Gudow:
Ručne písaný *
Güster:
Ručne písaný *
Hamburg:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Anja Peppel*, Britta Gehle*, Dr Felix Löber*, Felix Krawehl*, Nie verejne*, Olaf Schwerdtfeger*, Silke Weyer*, Susanne Johne*
Hamfelde, Kr Stormarn:
Nie verejne*
Hoisdorf:
Ručne písaný *, Nie verejne*, Dorit Lassen*
Krüzen:
Uwe Drewelowsky*
Labenz:
Ručne písaný *
Lehmrade:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Lütjensee:
Nie verejne*
Mölln:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Bettina Wätge*, Ekkehard Zschau*, Ekkehard Zschau*, Heidemarie Ehlke*, Nie verejne*, Nie verejne*, Jasmin Gäbel*, Jennifer Gude*, Nie verejne*, Nie verejne*, Monika Sieber*
Müssen:
Rainer Pufahl*
Mustin:
Sabine Egelhaaf*
Niendorf:
Tanja Hillmer*
Nusse:
Uwe Widmaier*
Panten:
Ručne písaný *
Ratzeburg:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Annette Scholz*
Reinbek:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Ručne písaný *, Nie verejne*, Dagmar Trainer*, Nie verejne*, Nie verejne*, Nie verejne*, Jens Löwensen*, Nie verejne*, Nie verejne*, Maja Ernstorfer*, Nie verejne*
Salem:
Ručne písaný *, Altmeyer Franziska*, Nie verejne*, Franziska Altmeyer*, Peter Altmeyer*, Ricarda Altmeyer*
Schretstaken:
Nie verejne*
Schwarzenbek:
Ručne písaný *, Henning Hausenberg*, Nie verejne*
Siek:
Birte Kraft*, Julia Stegmann*
Sterley:
Ručne písaný *
Trittau:
Bernd Engelmartin*, Nie verejne*, Wolf-Detlef Felgenträger*
Walksfelde:
Ručne písaný *, Ručne písaný *
Wentorf:
Ručne písaný *, Ručne písaný *, Armin Heiderich*, Barbara Krämer*, Stefanie von Babka-Gostomski*
Witzhave:
Ursula Wittern*
Wohltorf:
Kay Petters*, Manfred Nagott*
Woltersdorf:
Ručne písaný *
(* Tieto podpisy sa započítavajú do uznášaniaschopnosti.)