293 Підписант в Bundestagswahlkreis Herzogtum Lauenburg - Stormarn-Süd
до петиції Digital-KITA? - NEIN! // Ja zu konstruktiven Bildungsinvestitionen!
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*
Ahrensburg:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, Andrea Bogner*, Angelika Elson*, Aniela Hommes*, Anna- NIcola Trautvetter*, непублічний*, Anne Michler*, Annegret klusmeier*, Annegret Koning*, Annett Koerth*, Barbara Liere*, Barbara Thormählen*, Beate Hargens*, Brigida Stockmar*, Christine Gutekunst*, непублічний*, Christl Jobmann*, непублічний*, Claudia Dierkes*, непублічний*, непублічний*, Diana Wüstenhagen*, Dr. Wolfgang Rißmann*, Erik Jelgersma*, Eva Kempe*, Gabriele Endlich*, Gerd Lenzen*, Gerd Lenzen*, непублічний*, непублічний*, Henning Conrad*, Hildegard Harries*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Jan-Niklas Siebert*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Jutta Schumann*, Katharina Roesner*, Katja Arnold*, непублічний*, Katja Zeiser*, Krischan Schickler*, Magdalena Schickler*, Mareike Kachel*, Martina Stoldt*, Martina Sträßer*, Michael Stukenberg*, Mieke Quint*, непублічний*, Miriam Lichtenfeld*, Nicole Juritz*, Norbert Jobmann*, Olaf Scheppke*, Olaf Scheppke*, Otto Geiseler*, непублічний*, Reinhold Hollerbach*, Reinhold Hollerbach*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Silvia Harjes*, Stefanie Axenfeld*, непублічний*, Theresa Schram*, Thomas Grofer*, Thomas Schultz*, непублічний*, Urte-Kathrin Schultz*, Uwe Ahrendt*, Uwe Harries*
Alt Mölln:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*
Aumühle:
непублічний*, непублічний*, Heino Röder*, Heino Röder*
Bäk:
рукописний*, рукописний*
Bälau:
рукописний*
Barsbüttel:
Dr. Inga Bodenburg*
Börnsen:
непублічний*
Borstorf:
Christian Brosse*, Ernst-christian Brosse*
Brunsbek:
Karl Wilhelm Wenz*, непублічний*
Brunstorf:
Kerstin Klockmann*
Dassendorf:
Ulrike Köhler*
Einhaus:
непублічний*
Escheburg:
Manfred Picker*
Fredeburg:
рукописний*, непублічний*, Diez Poehls*, Julia de Vries*, Renate Poehls*
Geesthacht:
Anna-Lisa Kopitzke*, Gunda Speetzen*, Oliver Dreeßen*, Oliver Dreeßen*
Glinde:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*
Grambek:
рукописний*, Carola Schlender*
Grande:
Sabrina Kellermann*
Groß Grönau:
Astrid Träder*, Dirk Genth*, Jens-Martin Traeder*
Groß Sarau:
непублічний*, непублічний*
Großensee:
Angelika Heller*
Großhansdorf:
рукописний*, рукописний*, Gert Titz*, Gunhild Grimm*, Kerstin Wiese*, Wolfram B. R. Graebner*, Wolfram B.R.Grabner*
Gudow:
рукописний*
Güster:
рукописний*
Hamburg:
рукописний*, рукописний*, Anja Peppel*, Britta Gehle*, Dr Felix Löber*, Felix Krawehl*, непублічний*, Olaf Schwerdtfeger*, Silke Weyer*, Susanne Johne*
Hamfelde, Kr Stormarn:
непублічний*
Hoisdorf:
рукописний*, непублічний*, Dorit Lassen*
Krüzen:
Uwe Drewelowsky*
Labenz:
рукописний*
Lehmrade:
рукописний*, рукописний*
Lütjensee:
непублічний*
Mölln:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Bettina Wätge*, Ekkehard Zschau*, Ekkehard Zschau*, Heidemarie Ehlke*, непублічний*, непублічний*, Jasmin Gäbel*, Jennifer Gude*, непублічний*, непублічний*, Monika Sieber*
Müssen:
Rainer Pufahl*
Mustin:
Sabine Egelhaaf*
Niendorf:
Tanja Hillmer*
Nusse:
Uwe Widmaier*
Panten:
рукописний*
Ratzeburg:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Annette Scholz*
Reinbek:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, Dagmar Trainer*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Jens Löwensen*, непублічний*, непублічний*, Maja Ernstorfer*, непублічний*
Salem:
рукописний*, Altmeyer Franziska*, непублічний*, Franziska Altmeyer*, Peter Altmeyer*, Ricarda Altmeyer*
Schretstaken:
непублічний*
Schwarzenbek:
рукописний*, Henning Hausenberg*, непублічний*
Siek:
Birte Kraft*, Julia Stegmann*
Sterley:
рукописний*
Trittau:
Bernd Engelmartin*, непублічний*, Wolf-Detlef Felgenträger*
Walksfelde:
рукописний*, рукописний*
Wentorf:
рукописний*, рукописний*, Armin Heiderich*, Barbara Krämer*, Stefanie von Babka-Gostomski*
Witzhave:
Ursula Wittern*
Wohltorf:
Kay Petters*, Manfred Nagott*
Woltersdorf:
рукописний*
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)