293 Signatář v Bundestagswahlkreis Herzogtum Lauenburg - Stormarn-Süd
K petici Digital-KITA? - NEIN! // Ja zu konstruktiven Bildungsinvestitionen!
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *
Ahrensburg:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Andrea Bogner*, Angelika Elson*, Aniela Hommes*, Anna- NIcola Trautvetter*, Není veřejné *, Anne Michler*, Annegret klusmeier*, Annegret Koning*, Annett Koerth*, Barbara Liere*, Barbara Thormählen*, Beate Hargens*, Brigida Stockmar*, Christine Gutekunst*, Není veřejné *, Christl Jobmann*, Není veřejné *, Claudia Dierkes*, Není veřejné *, Není veřejné *, Diana Wüstenhagen*, Dr. Wolfgang Rißmann*, Erik Jelgersma*, Eva Kempe*, Gabriele Endlich*, Gerd Lenzen*, Gerd Lenzen*, Není veřejné *, Není veřejné *, Henning Conrad*, Hildegard Harries*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Jan-Niklas Siebert*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Jutta Schumann*, Katharina Roesner*, Katja Arnold*, Není veřejné *, Katja Zeiser*, Krischan Schickler*, Magdalena Schickler*, Mareike Kachel*, Martina Stoldt*, Martina Sträßer*, Michael Stukenberg*, Mieke Quint*, Není veřejné *, Miriam Lichtenfeld*, Nicole Juritz*, Norbert Jobmann*, Olaf Scheppke*, Olaf Scheppke*, Otto Geiseler*, Není veřejné *, Reinhold Hollerbach*, Reinhold Hollerbach*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Silvia Harjes*, Stefanie Axenfeld*, Není veřejné *, Theresa Schram*, Thomas Grofer*, Thomas Schultz*, Není veřejné *, Urte-Kathrin Schultz*, Uwe Ahrendt*, Uwe Harries*
Alt Mölln:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *
Aumühle:
Není veřejné *, Není veřejné *, Heino Röder*, Heino Röder*
Bäk:
rukopisný *, rukopisný *
Bälau:
rukopisný *
Barsbüttel:
Dr. Inga Bodenburg*
Börnsen:
Není veřejné *
Borstorf:
Christian Brosse*, Ernst-christian Brosse*
Brunsbek:
Karl Wilhelm Wenz*, Není veřejné *
Brunstorf:
Kerstin Klockmann*
Dassendorf:
Ulrike Köhler*
Einhaus:
Není veřejné *
Escheburg:
Manfred Picker*
Fredeburg:
rukopisný *, Není veřejné *, Diez Poehls*, Julia de Vries*, Renate Poehls*
Geesthacht:
Anna-Lisa Kopitzke*, Gunda Speetzen*, Oliver Dreeßen*, Oliver Dreeßen*
Glinde:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *
Grambek:
rukopisný *, Carola Schlender*
Grande:
Sabrina Kellermann*
Groß Grönau:
Astrid Träder*, Dirk Genth*, Jens-Martin Traeder*
Groß Sarau:
Není veřejné *, Není veřejné *
Großensee:
Angelika Heller*
Großhansdorf:
rukopisný *, rukopisný *, Gert Titz*, Gunhild Grimm*, Kerstin Wiese*, Wolfram B. R. Graebner*, Wolfram B.R.Grabner*
Gudow:
rukopisný *
Güster:
rukopisný *
Hamburg:
rukopisný *, rukopisný *, Anja Peppel*, Britta Gehle*, Dr Felix Löber*, Felix Krawehl*, Není veřejné *, Olaf Schwerdtfeger*, Silke Weyer*, Susanne Johne*
Hamfelde, Kr Stormarn:
Není veřejné *
Hoisdorf:
rukopisný *, Není veřejné *, Dorit Lassen*
Krüzen:
Uwe Drewelowsky*
Labenz:
rukopisný *
Lehmrade:
rukopisný *, rukopisný *
Lütjensee:
Není veřejné *
Mölln:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Bettina Wätge*, Ekkehard Zschau*, Ekkehard Zschau*, Heidemarie Ehlke*, Není veřejné *, Není veřejné *, Jasmin Gäbel*, Jennifer Gude*, Není veřejné *, Není veřejné *, Monika Sieber*
Müssen:
Rainer Pufahl*
Mustin:
Sabine Egelhaaf*
Niendorf:
Tanja Hillmer*
Nusse:
Uwe Widmaier*
Panten:
rukopisný *
Ratzeburg:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Annette Scholz*
Reinbek:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Dagmar Trainer*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Jens Löwensen*, Není veřejné *, Není veřejné *, Maja Ernstorfer*, Není veřejné *
Salem:
rukopisný *, Altmeyer Franziska*, Není veřejné *, Franziska Altmeyer*, Peter Altmeyer*, Ricarda Altmeyer*
Schretstaken:
Není veřejné *
Schwarzenbek:
rukopisný *, Henning Hausenberg*, Není veřejné *
Siek:
Birte Kraft*, Julia Stegmann*
Sterley:
rukopisný *
Trittau:
Bernd Engelmartin*, Není veřejné *, Wolf-Detlef Felgenträger*
Walksfelde:
rukopisný *, rukopisný *
Wentorf:
rukopisný *, rukopisný *, Armin Heiderich*, Barbara Krämer*, Stefanie von Babka-Gostomski*
Witzhave:
Ursula Wittern*
Wohltorf:
Kay Petters*, Manfred Nagott*
Woltersdorf:
rukopisný *
(* Tyto podpisy se započítávají do kvora.)