293 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Herzogtum Lauenburg - Stormarn-Süd
Tietoja vetoomuksesta Digital-KITA? - NEIN! // Ja zu konstruktiven Bildungsinvestitionen!
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Ahrensburg:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Andrea Bogner*, Angelika Elson*, Aniela Hommes*, Anna- NIcola Trautvetter*, Ei julkista*, Anne Michler*, Annegret klusmeier*, Annegret Koning*, Annett Koerth*, Barbara Liere*, Barbara Thormählen*, Beate Hargens*, Brigida Stockmar*, Christine Gutekunst*, Ei julkista*, Christl Jobmann*, Ei julkista*, Claudia Dierkes*, Ei julkista*, Ei julkista*, Diana Wüstenhagen*, Dr. Wolfgang Rißmann*, Erik Jelgersma*, Eva Kempe*, Gabriele Endlich*, Gerd Lenzen*, Gerd Lenzen*, Ei julkista*, Ei julkista*, Henning Conrad*, Hildegard Harries*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Jan-Niklas Siebert*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Jutta Schumann*, Katharina Roesner*, Katja Arnold*, Ei julkista*, Katja Zeiser*, Krischan Schickler*, Magdalena Schickler*, Mareike Kachel*, Martina Stoldt*, Martina Sträßer*, Michael Stukenberg*, Mieke Quint*, Ei julkista*, Miriam Lichtenfeld*, Nicole Juritz*, Norbert Jobmann*, Olaf Scheppke*, Olaf Scheppke*, Otto Geiseler*, Ei julkista*, Reinhold Hollerbach*, Reinhold Hollerbach*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Silvia Harjes*, Stefanie Axenfeld*, Ei julkista*, Theresa Schram*, Thomas Grofer*, Thomas Schultz*, Ei julkista*, Urte-Kathrin Schultz*, Uwe Ahrendt*, Uwe Harries*
Alt Mölln:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Aumühle:
Ei julkista*, Ei julkista*, Heino Röder*, Heino Röder*
Bäk:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Bälau:
Käsinkirjoitettu*
Barsbüttel:
Dr. Inga Bodenburg*
Börnsen:
Ei julkista*
Borstorf:
Christian Brosse*, Ernst-christian Brosse*
Brunsbek:
Karl Wilhelm Wenz*, Ei julkista*
Brunstorf:
Kerstin Klockmann*
Dassendorf:
Ulrike Köhler*
Einhaus:
Ei julkista*
Escheburg:
Manfred Picker*
Fredeburg:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Diez Poehls*, Julia de Vries*, Renate Poehls*
Geesthacht:
Anna-Lisa Kopitzke*, Gunda Speetzen*, Oliver Dreeßen*, Oliver Dreeßen*
Glinde:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*
Grambek:
Käsinkirjoitettu*, Carola Schlender*
Grande:
Sabrina Kellermann*
Groß Grönau:
Astrid Träder*, Dirk Genth*, Jens-Martin Traeder*
Groß Sarau:
Ei julkista*, Ei julkista*
Großensee:
Angelika Heller*
Großhansdorf:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Gert Titz*, Gunhild Grimm*, Kerstin Wiese*, Wolfram B. R. Graebner*, Wolfram B.R.Grabner*
Gudow:
Käsinkirjoitettu*
Güster:
Käsinkirjoitettu*
Hamburg:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Anja Peppel*, Britta Gehle*, Dr Felix Löber*, Felix Krawehl*, Ei julkista*, Olaf Schwerdtfeger*, Silke Weyer*, Susanne Johne*
Hamfelde, Kr Stormarn:
Ei julkista*
Hoisdorf:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Dorit Lassen*
Krüzen:
Uwe Drewelowsky*
Labenz:
Käsinkirjoitettu*
Lehmrade:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Lütjensee:
Ei julkista*
Mölln:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Bettina Wätge*, Ekkehard Zschau*, Ekkehard Zschau*, Heidemarie Ehlke*, Ei julkista*, Ei julkista*, Jasmin Gäbel*, Jennifer Gude*, Ei julkista*, Ei julkista*, Monika Sieber*
Müssen:
Rainer Pufahl*
Mustin:
Sabine Egelhaaf*
Niendorf:
Tanja Hillmer*
Nusse:
Uwe Widmaier*
Panten:
Käsinkirjoitettu*
Ratzeburg:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Annette Scholz*
Reinbek:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Dagmar Trainer*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Jens Löwensen*, Ei julkista*, Ei julkista*, Maja Ernstorfer*, Ei julkista*
Salem:
Käsinkirjoitettu*, Altmeyer Franziska*, Ei julkista*, Franziska Altmeyer*, Peter Altmeyer*, Ricarda Altmeyer*
Schretstaken:
Ei julkista*
Schwarzenbek:
Käsinkirjoitettu*, Henning Hausenberg*, Ei julkista*
Siek:
Birte Kraft*, Julia Stegmann*
Sterley:
Käsinkirjoitettu*
Trittau:
Bernd Engelmartin*, Ei julkista*, Wolf-Detlef Felgenträger*
Walksfelde:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*
Wentorf:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Armin Heiderich*, Barbara Krämer*, Stefanie von Babka-Gostomski*
Witzhave:
Ursula Wittern*
Wohltorf:
Kay Petters*, Manfred Nagott*
Woltersdorf:
Käsinkirjoitettu*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)