293 potpisnik u Bundestagswahlkreis Herzogtum Lauenburg - Stormarn-Süd
O peticiji Digital-KITA? - NEIN! // Ja zu konstruktiven Bildungsinvestitionen!
Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*
Ahrensburg:
Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Nije javno*, Andrea Bogner*, Angelika Elson*, Aniela Hommes*, Anna- NIcola Trautvetter*, Nije javno*, Anne Michler*, Annegret klusmeier*, Annegret Koning*, Annett Koerth*, Barbara Liere*, Barbara Thormählen*, Beate Hargens*, Brigida Stockmar*, Christine Gutekunst*, Nije javno*, Christl Jobmann*, Nije javno*, Claudia Dierkes*, Nije javno*, Nije javno*, Diana Wüstenhagen*, Dr. Wolfgang Rißmann*, Erik Jelgersma*, Eva Kempe*, Gabriele Endlich*, Gerd Lenzen*, Gerd Lenzen*, Nije javno*, Nije javno*, Henning Conrad*, Hildegard Harries*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Jan-Niklas Siebert*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Jutta Schumann*, Katharina Roesner*, Katja Arnold*, Nije javno*, Katja Zeiser*, Krischan Schickler*, Magdalena Schickler*, Mareike Kachel*, Martina Stoldt*, Martina Sträßer*, Michael Stukenberg*, Mieke Quint*, Nije javno*, Miriam Lichtenfeld*, Nicole Juritz*, Norbert Jobmann*, Olaf Scheppke*, Olaf Scheppke*, Otto Geiseler*, Nije javno*, Reinhold Hollerbach*, Reinhold Hollerbach*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Silvia Harjes*, Stefanie Axenfeld*, Nije javno*, Theresa Schram*, Thomas Grofer*, Thomas Schultz*, Nije javno*, Urte-Kathrin Schultz*, Uwe Ahrendt*, Uwe Harries*
Alt Mölln:
Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*
Aumühle:
Nije javno*, Nije javno*, Heino Röder*, Heino Röder*
Bäk:
Rukopisni*, Rukopisni*
Bälau:
Rukopisni*
Barsbüttel:
Dr. Inga Bodenburg*
Börnsen:
Nije javno*
Borstorf:
Christian Brosse*, Ernst-christian Brosse*
Brunsbek:
Karl Wilhelm Wenz*, Nije javno*
Brunstorf:
Kerstin Klockmann*
Dassendorf:
Ulrike Köhler*
Einhaus:
Nije javno*
Escheburg:
Manfred Picker*
Fredeburg:
Rukopisni*, Nije javno*, Diez Poehls*, Julia de Vries*, Renate Poehls*
Geesthacht:
Anna-Lisa Kopitzke*, Gunda Speetzen*, Oliver Dreeßen*, Oliver Dreeßen*
Glinde:
Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Nije javno*
Grambek:
Rukopisni*, Carola Schlender*
Grande:
Sabrina Kellermann*
Groß Grönau:
Astrid Träder*, Dirk Genth*, Jens-Martin Traeder*
Groß Sarau:
Nije javno*, Nije javno*
Großensee:
Angelika Heller*
Großhansdorf:
Rukopisni*, Rukopisni*, Gert Titz*, Gunhild Grimm*, Kerstin Wiese*, Wolfram B. R. Graebner*, Wolfram B.R.Grabner*
Gudow:
Rukopisni*
Güster:
Rukopisni*
Hamburg:
Rukopisni*, Rukopisni*, Anja Peppel*, Britta Gehle*, Dr Felix Löber*, Felix Krawehl*, Nije javno*, Olaf Schwerdtfeger*, Silke Weyer*, Susanne Johne*
Hamfelde, Kr Stormarn:
Nije javno*
Hoisdorf:
Rukopisni*, Nije javno*, Dorit Lassen*
Krüzen:
Uwe Drewelowsky*
Labenz:
Rukopisni*
Lehmrade:
Rukopisni*, Rukopisni*
Lütjensee:
Nije javno*
Mölln:
Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Bettina Wätge*, Ekkehard Zschau*, Ekkehard Zschau*, Heidemarie Ehlke*, Nije javno*, Nije javno*, Jasmin Gäbel*, Jennifer Gude*, Nije javno*, Nije javno*, Monika Sieber*
Müssen:
Rainer Pufahl*
Mustin:
Sabine Egelhaaf*
Niendorf:
Tanja Hillmer*
Nusse:
Uwe Widmaier*
Panten:
Rukopisni*
Ratzeburg:
Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Annette Scholz*
Reinbek:
Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Nije javno*, Dagmar Trainer*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Jens Löwensen*, Nije javno*, Nije javno*, Maja Ernstorfer*, Nije javno*
Salem:
Rukopisni*, Altmeyer Franziska*, Nije javno*, Franziska Altmeyer*, Peter Altmeyer*, Ricarda Altmeyer*
Schretstaken:
Nije javno*
Schwarzenbek:
Rukopisni*, Henning Hausenberg*, Nije javno*
Siek:
Birte Kraft*, Julia Stegmann*
Sterley:
Rukopisni*
Trittau:
Bernd Engelmartin*, Nije javno*, Wolf-Detlef Felgenträger*
Walksfelde:
Rukopisni*, Rukopisni*
Wentorf:
Rukopisni*, Rukopisni*, Armin Heiderich*, Barbara Krämer*, Stefanie von Babka-Gostomski*
Witzhave:
Ursula Wittern*
Wohltorf:
Kay Petters*, Manfred Nagott*
Woltersdorf:
Rukopisni*
(* Ovi se potpisi ubrajaju u kvorum.)