123 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Rendsburg-Eckernförde
Tietoja vetoomuksesta Verhindert die Abschiebung der traumatisierten Familie B. aus Kappeln!
Altenhof:
Robert Nitsch*
Aukrug:
Ei julkista*
Bistensee:
Jürgen Engelhardt*
Blumenthal:
Ei julkista*
Böhnhusen:
Ei julkista*
Bordesholm:
Bernd jung *, Dieter Randig*, Kerin Kurpjuweit*, Ei julkista*
Borgdorf-Seedorf:
Nele Sophie Schüler *
Borgstedt:
Nicole Deckert*
Bovenau:
Marie Johanna Tiedemann *
Bredenbek:
Adelheid Reeh*, Ei julkista*
Breiholz:
Bernhard Lehwald*
Brodersby:
Ei julkista*, Ei julkista*
Büdelsdorf:
Ei julkista*, Christa Roland*, Steffi Jürgensen*, Uta Mirecki*
Damp:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Dänischenhagen:
Heiko Puschke*
Doerphof:
Ei julkista*
Dörphof:
Clara-Maria Harrs*, Elke Bruhn*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Eckernförde:
Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Käsinkirjoitettu*, Anke Thomas*, Ei julkista*, Ei julkista*, Christine Staack -Azizi*, Ei julkista*, Josefina Thonett*, Jürgen Dickershoff*, Jürgen Groth*, Katja Mercuri*, Mareike Brombacher *, Mareike Landmann*, Me Straub*, Ei julkista*, Oliver Segner*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Saskia Richter *, Serhat capli*, Sonja Kießling*, Ei julkista*, Torben Lohmann*, Ei julkista*
Elsdorf-Westermühlen:
Ei julkista*, Ei julkista*
Fleckeby:
Anna Luise Backsen*, Ei julkista*, Ei julkista*
Flintbek:
Andrea Siemen*, Ei julkista*, Kurt-wolfram Lammers*, Lena Boll*, Ei julkista*, Renate Claasen*, Ei julkista*, Ute Bergner*
Gammelby:
Ei julkista*
Gettorf:
Ei julkista*, Ei julkista*, Jan Lukaszczuk *, Ei julkista*
Gnutz:
Hajo Engbers*
Groß Wittensee:
Alexandra Brokate*, Jeannine Lossau*
Güby:
Burghardt Hass*, Ei julkista*, Ei julkista*
Hamdorf:
Helmut Hansen*, Ei julkista*
Hohenwestedt:
Carola Ennig*, Carola Enning*
Hohn:
Ei julkista*
Holzdorf:
Käsinkirjoitettu*, Catriona Lenk*, Diana Lenk*
Karby:
Anke Kuznik*, Astrid Büßen *, Dr. Rainer Hamann*, Erika Roth Hamann*, Ei julkista*, Irene Witt*, Wolfgang Lade*
Kiel:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Claudia Will*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Gerhard Schmidt *, Ei julkista*, Ei julkista*, Iris Liekfeldt*, Jens Wiemken*, Ei julkista*, Jo Bertram*, Ei julkista*, Ei julkista*, Karen Sinn*, Karina Goll*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Marilena Möller*, Mario Plieske*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Sabine Kobs*, Sandra Blümke*, Ei julkista*, Sebastian Wernke*, Susanne Hadler *, Ei julkista*, Thorsten Hardel*, Ei julkista*
Klein Wittensee:
Ei julkista*
Langwedel:
Gerd Mueller von der Haegen*, Heiko Mielke*, Marianne Kröger*
Loose:
Käsinkirjoitettu*
Melsdorf:
Ei julkista*
Mielkendorf:
Judith Le*
Molfsee:
Ei julkista*, Sabine Matriciani *
Neu Duvenstedt:
Mo Rouven Nommensen*
Neudorf-Bornstein:
Mario Staack*, Ei julkista*
Neuwittenbek:
Hans-Hermann Fricke*
Noer:
Vanessa Wohlers-Rohde*
Nortorf:
Ei julkista*, Kaja-Christin Jürgensen*
Nübbel:
Ei julkista*, Ei julkista*
Osdorf:
Ei julkista*
Ostenfeld:
Jacqueline Blum*
Osterby:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Hans-Joachim Karnatz*, Nele Prühs *
Osterrönfeld:
Eckhard Vogt*, Sandra Schlubat*, Ei julkista*
Owschlag:
Astrid Nicolaisen*, Dr.Birgit Walther*, Holger Nicolaisen*, Ei julkista*, Michael Brandt*, Tabea Hein *
Padenstedt:
Andrea Franzen*
Rendsburg:
Ei julkista*, Ei julkista*, Hans Erl*, Ei julkista*, Ei julkista*, Lothar Buentig*, Maike Petersen*, Mihal Alcicek*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Sven Cornils*, Torben Frank*, Ei julkista*
Rieseby:
Ei julkista*, Kay Moritz Kruse*
Rodenbek:
Angelika Münchbach *
Schuby:
Heike Griese*
Schülp:
Katrin Bohm-Schmidt*
Sophienhamm:
Ei julkista*
Thumby:
Ei julkista*
W:
Ei julkista*
Wapelfeld:
Susan Milau*
Wattenbek:
Horst Judith*
Westensee:
Marko Giurini*
Westerrönfeld:
Alina Breede*, Anke Marie Jürgensen-Krüger*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Winnemark:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Inken Nehmdahl *, Ei julkista*, Lea-Kristin Henningsen*, Maike Matthies*, Peggy Weisbach*, Thorben Nehmdahl *, Uta Käding*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)