123 semnatarilor în Bundestagswahlkreis Rendsburg-Eckernförde
Despre petitieVerhindert die Abschiebung der traumatisierten Familie B. aus Kappeln!
Altenhof:
Robert Nitsch*
Aukrug:
Nu public*
Bistensee:
Jürgen Engelhardt*
Blumenthal:
Nu public*
Böhnhusen:
Nu public*
Bordesholm:
Bernd jung *, Dieter Randig*, Kerin Kurpjuweit*, Nu public*
Borgdorf-Seedorf:
Nele Sophie Schüler *
Borgstedt:
Nicole Deckert*
Bovenau:
Marie Johanna Tiedemann *
Bredenbek:
Adelheid Reeh*, Nu public*
Breiholz:
Bernhard Lehwald*
Brodersby:
Nu public*, Nu public*
Büdelsdorf:
Nu public*, Christa Roland*, Steffi Jürgensen*, Uta Mirecki*
Damp:
Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*
Dänischenhagen:
Heiko Puschke*
Doerphof:
Nu public*
Dörphof:
Clara-Maria Harrs*, Elke Bruhn*, Nu public*, Nu public*, Nu public*
Eckernförde:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Anke Thomas*, Nu public*, Nu public*, Christine Staack -Azizi*, Nu public*, Josefina Thonett*, Jürgen Dickershoff*, Jürgen Groth*, Katja Mercuri*, Mareike Brombacher *, Mareike Landmann*, Me Straub*, Nu public*, Oliver Segner*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Saskia Richter *, Serhat capli*, Sonja Kießling*, Nu public*, Torben Lohmann*, Nu public*
Elsdorf-Westermühlen:
Nu public*, Nu public*
Fleckeby:
Anna Luise Backsen*, Nu public*, Nu public*
Flintbek:
Andrea Siemen*, Nu public*, Kurt-wolfram Lammers*, Lena Boll*, Nu public*, Renate Claasen*, Nu public*, Ute Bergner*
Gammelby:
Nu public*
Gettorf:
Nu public*, Nu public*, Jan Lukaszczuk *, Nu public*
Gnutz:
Hajo Engbers*
Groß Wittensee:
Alexandra Brokate*, Jeannine Lossau*
Güby:
Burghardt Hass*, Nu public*, Nu public*
Hamdorf:
Helmut Hansen*, Nu public*
Hohenwestedt:
Carola Ennig*, Carola Enning*
Hohn:
Nu public*
Holzdorf:
Scris de mana*, Catriona Lenk*, Diana Lenk*
Karby:
Anke Kuznik*, Astrid Büßen *, Dr. Rainer Hamann*, Erika Roth Hamann*, Nu public*, Irene Witt*, Wolfgang Lade*
Kiel:
Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Claudia Will*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Gerhard Schmidt *, Nu public*, Nu public*, Iris Liekfeldt*, Jens Wiemken*, Nu public*, Jo Bertram*, Nu public*, Nu public*, Karen Sinn*, Karina Goll*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Marilena Möller*, Mario Plieske*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Sabine Kobs*, Sandra Blümke*, Nu public*, Sebastian Wernke*, Susanne Hadler *, Nu public*, Thorsten Hardel*, Nu public*
Klein Wittensee:
Nu public*
Langwedel:
Gerd Mueller von der Haegen*, Heiko Mielke*, Marianne Kröger*
Loose:
Scris de mana*
Melsdorf:
Nu public*
Mielkendorf:
Judith Le*
Molfsee:
Nu public*, Sabine Matriciani *
Neu Duvenstedt:
Mo Rouven Nommensen*
Neudorf-Bornstein:
Mario Staack*, Nu public*
Neuwittenbek:
Hans-Hermann Fricke*
Noer:
Vanessa Wohlers-Rohde*
Nortorf:
Nu public*, Kaja-Christin Jürgensen*
Nübbel:
Nu public*, Nu public*
Osdorf:
Nu public*
Ostenfeld:
Jacqueline Blum*
Osterby:
Scris de mana*, Nu public*, Hans-Joachim Karnatz*, Nele Prühs *
Osterrönfeld:
Eckhard Vogt*, Sandra Schlubat*, Nu public*
Owschlag:
Astrid Nicolaisen*, Dr.Birgit Walther*, Holger Nicolaisen*, Nu public*, Michael Brandt*, Tabea Hein *
Padenstedt:
Andrea Franzen*
Rendsburg:
Nu public*, Nu public*, Hans Erl*, Nu public*, Nu public*, Lothar Buentig*, Maike Petersen*, Mihal Alcicek*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Sven Cornils*, Torben Frank*, Nu public*
Rieseby:
Nu public*, Kay Moritz Kruse*
Rodenbek:
Angelika Münchbach *
Schuby:
Heike Griese*
Schülp:
Katrin Bohm-Schmidt*
Sophienhamm:
Nu public*
Thumby:
Nu public*
W:
Nu public*
Wapelfeld:
Susan Milau*
Wattenbek:
Horst Judith*
Westensee:
Marko Giurini*
Westerrönfeld:
Alina Breede*, Anke Marie Jürgensen-Krüger*, Nu public*, Nu public*, Nu public*
Winnemark:
Nu public*, Nu public*, Nu public*, Inken Nehmdahl *, Nu public*, Lea-Kristin Henningsen*, Maike Matthies*, Peggy Weisbach*, Thorben Nehmdahl *, Uta Käding*
(* Aceste semnături sunt luate în considerare pentru cvorum.)