123 İmzacı Bundestagswahlkreis Rendsburg-Eckernförde
Dilekçe hakkında Verhindert die Abschiebung der traumatisierten Familie B. aus Kappeln!
Altenhof:
Robert Nitsch*
Aukrug:
halka açık olmayan*
Bistensee:
Jürgen Engelhardt*
Blumenthal:
halka açık olmayan*
Böhnhusen:
halka açık olmayan*
Bordesholm:
Bernd jung *, Dieter Randig*, Kerin Kurpjuweit*, halka açık olmayan*
Borgdorf-Seedorf:
Nele Sophie Schüler *
Borgstedt:
Nicole Deckert*
Bovenau:
Marie Johanna Tiedemann *
Bredenbek:
Adelheid Reeh*, halka açık olmayan*
Breiholz:
Bernhard Lehwald*
Brodersby:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Büdelsdorf:
halka açık olmayan*, Christa Roland*, Steffi Jürgensen*, Uta Mirecki*
Damp:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Dänischenhagen:
Heiko Puschke*
Doerphof:
halka açık olmayan*
Dörphof:
Clara-Maria Harrs*, Elke Bruhn*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Eckernförde:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Anke Thomas*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Christine Staack -Azizi*, halka açık olmayan*, Josefina Thonett*, Jürgen Dickershoff*, Jürgen Groth*, Katja Mercuri*, Mareike Brombacher *, Mareike Landmann*, Me Straub*, halka açık olmayan*, Oliver Segner*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Saskia Richter *, Serhat capli*, Sonja Kießling*, halka açık olmayan*, Torben Lohmann*, halka açık olmayan*
Elsdorf-Westermühlen:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Fleckeby:
Anna Luise Backsen*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Flintbek:
Andrea Siemen*, halka açık olmayan*, Kurt-wolfram Lammers*, Lena Boll*, halka açık olmayan*, Renate Claasen*, halka açık olmayan*, Ute Bergner*
Gammelby:
halka açık olmayan*
Gettorf:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Jan Lukaszczuk *, halka açık olmayan*
Gnutz:
Hajo Engbers*
Groß Wittensee:
Alexandra Brokate*, Jeannine Lossau*
Güby:
Burghardt Hass*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Hamdorf:
Helmut Hansen*, halka açık olmayan*
Hohenwestedt:
Carola Ennig*, Carola Enning*
Hohn:
halka açık olmayan*
Holzdorf:
Elyazısı*, Catriona Lenk*, Diana Lenk*
Karby:
Anke Kuznik*, Astrid Büßen *, Dr. Rainer Hamann*, Erika Roth Hamann*, halka açık olmayan*, Irene Witt*, Wolfgang Lade*
Kiel:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Claudia Will*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Gerhard Schmidt *, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Iris Liekfeldt*, Jens Wiemken*, halka açık olmayan*, Jo Bertram*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Karen Sinn*, Karina Goll*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Marilena Möller*, Mario Plieske*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Sabine Kobs*, Sandra Blümke*, halka açık olmayan*, Sebastian Wernke*, Susanne Hadler *, halka açık olmayan*, Thorsten Hardel*, halka açık olmayan*
Klein Wittensee:
halka açık olmayan*
Langwedel:
Gerd Mueller von der Haegen*, Heiko Mielke*, Marianne Kröger*
Loose:
Elyazısı*
Melsdorf:
halka açık olmayan*
Mielkendorf:
Judith Le*
Molfsee:
halka açık olmayan*, Sabine Matriciani *
Neu Duvenstedt:
Mo Rouven Nommensen*
Neudorf-Bornstein:
Mario Staack*, halka açık olmayan*
Neuwittenbek:
Hans-Hermann Fricke*
Noer:
Vanessa Wohlers-Rohde*
Nortorf:
halka açık olmayan*, Kaja-Christin Jürgensen*
Nübbel:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Osdorf:
halka açık olmayan*
Ostenfeld:
Jacqueline Blum*
Osterby:
Elyazısı*, halka açık olmayan*, Hans-Joachim Karnatz*, Nele Prühs *
Osterrönfeld:
Eckhard Vogt*, Sandra Schlubat*, halka açık olmayan*
Owschlag:
Astrid Nicolaisen*, Dr.Birgit Walther*, Holger Nicolaisen*, halka açık olmayan*, Michael Brandt*, Tabea Hein *
Padenstedt:
Andrea Franzen*
Rendsburg:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Hans Erl*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Lothar Buentig*, Maike Petersen*, Mihal Alcicek*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Sven Cornils*, Torben Frank*, halka açık olmayan*
Rieseby:
halka açık olmayan*, Kay Moritz Kruse*
Rodenbek:
Angelika Münchbach *
Schuby:
Heike Griese*
Schülp:
Katrin Bohm-Schmidt*
Sophienhamm:
halka açık olmayan*
Thumby:
halka açık olmayan*
W:
halka açık olmayan*
Wapelfeld:
Susan Milau*
Wattenbek:
Horst Judith*
Westensee:
Marko Giurini*
Westerrönfeld:
Alina Breede*, Anke Marie Jürgensen-Krüger*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*
Winnemark:
halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Inken Nehmdahl *, halka açık olmayan*, Lea-Kristin Henningsen*, Maike Matthies*, Peggy Weisbach*, Thorben Nehmdahl *, Uta Käding*
(* Bu imzalar nisaba sayılır.)