123 potpisnik u Bundestagswahlkreis Rendsburg-Eckernförde
O peticiji Verhindert die Abschiebung der traumatisierten Familie B. aus Kappeln!
Altenhof:
Robert Nitsch*
Aukrug:
Nije javno*
Bistensee:
Jürgen Engelhardt*
Blumenthal:
Nije javno*
Böhnhusen:
Nije javno*
Bordesholm:
Bernd jung *, Dieter Randig*, Kerin Kurpjuweit*, Nije javno*
Borgdorf-Seedorf:
Nele Sophie Schüler *
Borgstedt:
Nicole Deckert*
Bovenau:
Marie Johanna Tiedemann *
Bredenbek:
Adelheid Reeh*, Nije javno*
Breiholz:
Bernhard Lehwald*
Brodersby:
Nije javno*, Nije javno*
Büdelsdorf:
Nije javno*, Christa Roland*, Steffi Jürgensen*, Uta Mirecki*
Damp:
Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*
Dänischenhagen:
Heiko Puschke*
Doerphof:
Nije javno*
Dörphof:
Clara-Maria Harrs*, Elke Bruhn*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*
Eckernförde:
Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Rukopisni*, Anke Thomas*, Nije javno*, Nije javno*, Christine Staack -Azizi*, Nije javno*, Josefina Thonett*, Jürgen Dickershoff*, Jürgen Groth*, Katja Mercuri*, Mareike Brombacher *, Mareike Landmann*, Me Straub*, Nije javno*, Oliver Segner*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Saskia Richter *, Serhat capli*, Sonja Kießling*, Nije javno*, Torben Lohmann*, Nije javno*
Elsdorf-Westermühlen:
Nije javno*, Nije javno*
Fleckeby:
Anna Luise Backsen*, Nije javno*, Nije javno*
Flintbek:
Andrea Siemen*, Nije javno*, Kurt-wolfram Lammers*, Lena Boll*, Nije javno*, Renate Claasen*, Nije javno*, Ute Bergner*
Gammelby:
Nije javno*
Gettorf:
Nije javno*, Nije javno*, Jan Lukaszczuk *, Nije javno*
Gnutz:
Hajo Engbers*
Groß Wittensee:
Alexandra Brokate*, Jeannine Lossau*
Güby:
Burghardt Hass*, Nije javno*, Nije javno*
Hamdorf:
Helmut Hansen*, Nije javno*
Hohenwestedt:
Carola Ennig*, Carola Enning*
Hohn:
Nije javno*
Holzdorf:
Rukopisni*, Catriona Lenk*, Diana Lenk*
Karby:
Anke Kuznik*, Astrid Büßen *, Dr. Rainer Hamann*, Erika Roth Hamann*, Nije javno*, Irene Witt*, Wolfgang Lade*
Kiel:
Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Claudia Will*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Gerhard Schmidt *, Nije javno*, Nije javno*, Iris Liekfeldt*, Jens Wiemken*, Nije javno*, Jo Bertram*, Nije javno*, Nije javno*, Karen Sinn*, Karina Goll*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Marilena Möller*, Mario Plieske*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Sabine Kobs*, Sandra Blümke*, Nije javno*, Sebastian Wernke*, Susanne Hadler *, Nije javno*, Thorsten Hardel*, Nije javno*
Klein Wittensee:
Nije javno*
Langwedel:
Gerd Mueller von der Haegen*, Heiko Mielke*, Marianne Kröger*
Loose:
Rukopisni*
Melsdorf:
Nije javno*
Mielkendorf:
Judith Le*
Molfsee:
Nije javno*, Sabine Matriciani *
Neu Duvenstedt:
Mo Rouven Nommensen*
Neudorf-Bornstein:
Mario Staack*, Nije javno*
Neuwittenbek:
Hans-Hermann Fricke*
Noer:
Vanessa Wohlers-Rohde*
Nortorf:
Nije javno*, Kaja-Christin Jürgensen*
Nübbel:
Nije javno*, Nije javno*
Osdorf:
Nije javno*
Ostenfeld:
Jacqueline Blum*
Osterby:
Rukopisni*, Nije javno*, Hans-Joachim Karnatz*, Nele Prühs *
Osterrönfeld:
Eckhard Vogt*, Sandra Schlubat*, Nije javno*
Owschlag:
Astrid Nicolaisen*, Dr.Birgit Walther*, Holger Nicolaisen*, Nije javno*, Michael Brandt*, Tabea Hein *
Padenstedt:
Andrea Franzen*
Rendsburg:
Nije javno*, Nije javno*, Hans Erl*, Nije javno*, Nije javno*, Lothar Buentig*, Maike Petersen*, Mihal Alcicek*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Sven Cornils*, Torben Frank*, Nije javno*
Rieseby:
Nije javno*, Kay Moritz Kruse*
Rodenbek:
Angelika Münchbach *
Schuby:
Heike Griese*
Schülp:
Katrin Bohm-Schmidt*
Sophienhamm:
Nije javno*
Thumby:
Nije javno*
W:
Nije javno*
Wapelfeld:
Susan Milau*
Wattenbek:
Horst Judith*
Westensee:
Marko Giurini*
Westerrönfeld:
Alina Breede*, Anke Marie Jürgensen-Krüger*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*
Winnemark:
Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Inken Nehmdahl *, Nije javno*, Lea-Kristin Henningsen*, Maike Matthies*, Peggy Weisbach*, Thorben Nehmdahl *, Uta Käding*
(* Ovi se potpisi ubrajaju u kvorum.)