123 podpisnik v Bundestagswahlkreis Rendsburg-Eckernförde
Na peticijo Verhindert die Abschiebung der traumatisierten Familie B. aus Kappeln!
Altenhof:
Robert Nitsch*
Aukrug:
Ni javno*
Bistensee:
Jürgen Engelhardt*
Blumenthal:
Ni javno*
Böhnhusen:
Ni javno*
Bordesholm:
Bernd jung *, Dieter Randig*, Kerin Kurpjuweit*, Ni javno*
Borgdorf-Seedorf:
Nele Sophie Schüler *
Borgstedt:
Nicole Deckert*
Bovenau:
Marie Johanna Tiedemann *
Bredenbek:
Adelheid Reeh*, Ni javno*
Breiholz:
Bernhard Lehwald*
Brodersby:
Ni javno*, Ni javno*
Büdelsdorf:
Ni javno*, Christa Roland*, Steffi Jürgensen*, Uta Mirecki*
Damp:
Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*
Dänischenhagen:
Heiko Puschke*
Doerphof:
Ni javno*
Dörphof:
Clara-Maria Harrs*, Elke Bruhn*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*
Eckernförde:
Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Ročno napisano*, Anke Thomas*, Ni javno*, Ni javno*, Christine Staack -Azizi*, Ni javno*, Josefina Thonett*, Jürgen Dickershoff*, Jürgen Groth*, Katja Mercuri*, Mareike Brombacher *, Mareike Landmann*, Me Straub*, Ni javno*, Oliver Segner*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Saskia Richter *, Serhat capli*, Sonja Kießling*, Ni javno*, Torben Lohmann*, Ni javno*
Elsdorf-Westermühlen:
Ni javno*, Ni javno*
Fleckeby:
Anna Luise Backsen*, Ni javno*, Ni javno*
Flintbek:
Andrea Siemen*, Ni javno*, Kurt-wolfram Lammers*, Lena Boll*, Ni javno*, Renate Claasen*, Ni javno*, Ute Bergner*
Gammelby:
Ni javno*
Gettorf:
Ni javno*, Ni javno*, Jan Lukaszczuk *, Ni javno*
Gnutz:
Hajo Engbers*
Groß Wittensee:
Alexandra Brokate*, Jeannine Lossau*
Güby:
Burghardt Hass*, Ni javno*, Ni javno*
Hamdorf:
Helmut Hansen*, Ni javno*
Hohenwestedt:
Carola Ennig*, Carola Enning*
Hohn:
Ni javno*
Holzdorf:
Ročno napisano*, Catriona Lenk*, Diana Lenk*
Karby:
Anke Kuznik*, Astrid Büßen *, Dr. Rainer Hamann*, Erika Roth Hamann*, Ni javno*, Irene Witt*, Wolfgang Lade*
Kiel:
Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Claudia Will*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Gerhard Schmidt *, Ni javno*, Ni javno*, Iris Liekfeldt*, Jens Wiemken*, Ni javno*, Jo Bertram*, Ni javno*, Ni javno*, Karen Sinn*, Karina Goll*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Marilena Möller*, Mario Plieske*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Sabine Kobs*, Sandra Blümke*, Ni javno*, Sebastian Wernke*, Susanne Hadler *, Ni javno*, Thorsten Hardel*, Ni javno*
Klein Wittensee:
Ni javno*
Langwedel:
Gerd Mueller von der Haegen*, Heiko Mielke*, Marianne Kröger*
Loose:
Ročno napisano*
Melsdorf:
Ni javno*
Mielkendorf:
Judith Le*
Molfsee:
Ni javno*, Sabine Matriciani *
Neu Duvenstedt:
Mo Rouven Nommensen*
Neudorf-Bornstein:
Mario Staack*, Ni javno*
Neuwittenbek:
Hans-Hermann Fricke*
Noer:
Vanessa Wohlers-Rohde*
Nortorf:
Ni javno*, Kaja-Christin Jürgensen*
Nübbel:
Ni javno*, Ni javno*
Osdorf:
Ni javno*
Ostenfeld:
Jacqueline Blum*
Osterby:
Ročno napisano*, Ni javno*, Hans-Joachim Karnatz*, Nele Prühs *
Osterrönfeld:
Eckhard Vogt*, Sandra Schlubat*, Ni javno*
Owschlag:
Astrid Nicolaisen*, Dr.Birgit Walther*, Holger Nicolaisen*, Ni javno*, Michael Brandt*, Tabea Hein *
Padenstedt:
Andrea Franzen*
Rendsburg:
Ni javno*, Ni javno*, Hans Erl*, Ni javno*, Ni javno*, Lothar Buentig*, Maike Petersen*, Mihal Alcicek*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Sven Cornils*, Torben Frank*, Ni javno*
Rieseby:
Ni javno*, Kay Moritz Kruse*
Rodenbek:
Angelika Münchbach *
Schuby:
Heike Griese*
Schülp:
Katrin Bohm-Schmidt*
Sophienhamm:
Ni javno*
Thumby:
Ni javno*
W:
Ni javno*
Wapelfeld:
Susan Milau*
Wattenbek:
Horst Judith*
Westensee:
Marko Giurini*
Westerrönfeld:
Alina Breede*, Anke Marie Jürgensen-Krüger*, Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*
Winnemark:
Ni javno*, Ni javno*, Ni javno*, Inken Nehmdahl *, Ni javno*, Lea-Kristin Henningsen*, Maike Matthies*, Peggy Weisbach*, Thorben Nehmdahl *, Uta Käding*
(* Ti podpisi se štejejo za sklepčnost.)